С коремите вървим напред, МАЙ-ски мами сладки като мед!

  • 10 517
  • 295
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7 914
Eti123
 еееее тука ако не се намрънкаме къде другаде  Hug Hug Hug
Наистина ставането е много гадно.. и като трябва да е по спешност () -  става лошо, че и понякога тумбака ми е силно в дясно докато го изчакам и той да се намести -  олеле Mr. Green Joy

# 46
  • Мнения: 1 924
Да, на мен мъжа ми ми се смее,че охкам и пъшкам като бабичка,докато се извъртя или стана от леглото...гадняр Twisted Evil

А да попитам някой използвал ли е депилатор и какъв ? Че искам да си махна козинката отдолу,а с бръснене ще ми излезе душицата просто.... Shocked

Ох що не взема да си лягам вече, че бебокът нещо се разбесня , сякаш аха да изскочи навън #Crazy

# 47
  • Мнения: 481
аз най отдолу се бръсна все още мога:)....иначе отстрани или горе се скубя с пенсета и огледалце...Simple Smileпреди беше без огледалце,но от това коремче не се вижда ...

# 48
  • Мнения: 1 269
разписвам се и ви пожелавам лека нощ smile3507

# 49
  • Мнения: 481
хайде, аз ще се опитам да поспя, малко ще  ми е трудно, защото съм самичка CryТаткото е в чужбина и ще се върне чак в неделя, толкова ми е гадно когато сме разделени....Лека нощ от мен и приятни сънища!!!!

# 50
  • Мнения: 3 089
добро утро   bouquet

виждам, заговорили сте за вц-тата  Joy аз ви бия всичките- вчера смених 2 рула тоалетна хартия  hahaha за сметка на това нощес ставах само 1 път. и поради това се понаспах  Laughing /е, от 6 и 30 четем за пилето и патето и за 3-те котета в дечица.ком  Wink/

# 51
  • Мнения: 1 030
Добро утро! HugЧестита пролет момичета да сме весели и и след няма и два месеца да сме на линия с бебоците.Болки долу на всякаде като знам,че сега се почва с охкането и пъшкането ми прилошава.Аз тия болки отдолу ниско си ги имам от два месеца и доки ми каза,че ми се раширявал таза сутрин се чуствам най добре но вечер съм като пребита и като ме хване и кръста.Ходенето по малка нужда е на често и по малко но това е нормално,момичета от София приятно прекарване на срещата и ви чакаме с новини.  bouquetПоздравления за авторката на темата. Joy Joy

# 52
  • Мнения: 81
честита пролет   bouquet  bouquet  bouquet

# 53
  • Мнения: 7 914
Добро утро, момичета

Честита Първа Пролетнека тя ни донесе много слънчице и топлина , не само на Земята но и в нашите сърца и очи Hug Hug Hug

# 54
  • Мнения: 533
Честита пролет!Ведро,пролетно настроение на всички мами и дечица!

# 55
  • Мнения: 7 914
LadyLou
 хаха моя не смее да ми се смее, че после почвам да мранкам да ми прави масаж Mr. Green Mr. Green Mr. Green -  опитва се да се прави азаспал, ама не винаги успява  Crazy

Eti123
ама така пък пописваш във форума  Hug Hug Hug Ей сега ще дойде неделя Hug Hug Hug

majceto
я си признай, че са били дополовина и ти си прахосвала хартия  Mr. Green пък аз си купувам големи сбити и използвам по малко хартия, че вече мЪ е срам.. имам чувството, че  в даден момент ще ме спрат на касата в магазина и ще ми кажат:"ама госпожа, къде сте тръгнала...забравили сте да си вземете тоалетна хартия" Joy Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
ЧЕСТИТА ПРОЛЕТ И ОТ МЕН!

За болките - имам си ги и още как. Допълнително засилвам ефекта с целодневната работа на стола пред компа и продължението в къщи (като се мотах цяла година, сега ми излиза през носа  Sad ) Започва се с пареща болка от горната част на гърба до кръста, от там до бедрата (по-скоро ставите горе) направо си е остра и схващаща болка и се завърши с тази отдолу и вътрешната част на бедрата, която в общи линии е най-поносима. През деня ми се спи, вечер се кокоря до 1-2 часа и се събуждам в 6.30, а бе луда работа. Разправям аз на мъжа ми, че се чудя къде ми е бил ъкъла да забременявам на дърти години  Mr. Green(е, не че съм стара, почти на 32 съм, но се чувствам като бабка на 60) Слава богу поне до тоалетната не притичвам често, че направо ще ми идва да се гръмна тогава.
 Добавям заглавията на приказка в предложенията за именца на нова тема. Ако трябва нещо да се дописва напомняйте ми, че съм много отвеяна Embarassed
 Карчита, ще ти пиша на личния по-късно, да не разводняваме темата тук.

# 57
  • Мнения: 536
Честита пролет!  bouquet
Включвам се да докладвам след днешната консултация, че всичко е наред. Взех си документите и вече мога да раждам Sunglasses Доктора каза, че бебето може да ме изненада в края на април, така че се взимам в ръце, утре сменяме дограмата, а от събота започвам голямото пазаруване Simple Smile
Желязото ми е добре - 117(това без лекарства Sunglasses). Доктора си мисли, че пия и каза да ги намаля вече на 1 през ден Simple Smile Каза, че може да взимам и по 1/2 ако цяло ми е гадно. Кръвното ми е ниско ама аз това си го знам. Всички други показатели са в норма. Ами това е. На 11.04. пак съм на лекар.
За болките - имам такива при ходене.

# 58
  • На морето!
  • Мнения: 5 726
Честита Първа пролет!  bouquet
Болки и аз си имам всякакви.Сега и покрай тази настинка се включи и гърлото и главата,но няма как. Tired
И ме гони един мързел!Не ми се готви,не ми се чисти,нищо не ми се прави-дори леглото не съм оправила още!А се замислям,че дойде пролетта,а с нея и Голямото пролетно чистене  ConfusedИ така като ме е хванал мързела се чудя дали да не го отложа и да го съчетая с чистенето за бебешока  newsm78и без това с това променливо време не смея да прибера зимните дрехи още  ThinkingВие кога мислите да започнете подготовката на дома-преди или след като влезете в 9тия месец?

# 59
  • Мнения: 87
Добро утро и от мен и честита първа пролет  Heart Eyes

относно гаденето и при мен се опитва да се проявява и като добавя и невероятната умора напоследък имам чувството, че карам 2ри първи триместър  Mr. Green

Хубав пролетен ден  Hug

Общи условия

Активация на акаунт