С Голямата си любов ли живеете?

  • 7 767
  • 179
  •   1
Отговори
  • Мнения: 47
Аз  живея  с  чудесен  човек,но  не  е  голямата  ми  любов.Понякога  си  мисля,че  аз  така  и  не  срещнах  мъжът,който  ще  ме  накара  да  правя  дори  невъзможното.Е,при  вас  как  е? luvbed

# 1
  • Мнения: 5 577
Истинската със сигурност, дали е голямата мога да кажа в края на живота си, все пак много неща тепърва предстоят.  Peace

Аз лично правя огромна разлика между голяма и истинска любов.

# 2
  • София
  • Мнения: 5 289
За моя радост да-живея с голямата си любов.При все че бях много влюбчива натура,когато се събрахме,разбрах че до момента не бях обичала.Всъщност съм била силно влюбена,но истинска любов разбрах какво е едва когато срещнах мъжа ми,защото само той успя да събуди в мен всякакъв вид необуздани страсти и емоции. Wink

# 3
  • Мнения: 7 107
Живея с половинката си (извинявам се за умалителното  Grinning)
А дали е голямата любов животът ще покаже.
Поживьом, увидим.

# 4
  • Мнения: 3 423
По различно време съм имала
различни големи любови.
Едната от тях така и си остана
неизконсумирана, може би тя
е била най-голямата, знам ли.

# 5
  • Мнения: 5 577

Едната от тях така и си остана
неизконсумирана

 Naughty срамота, как е възможно да допуснеш такова нещо?
Голяма, пък неизконсумирана.

# 6
  • Мнения: 3 423
Щото съм почтена девойка, Вергилийо.
Не ги разбираш ти тези работи, не ги.

# 7
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Мисля че да. От 19 години сме заедно и на този етап искам поне още 19 да не се разделяме.

# 8
  • Мнения: 7 723
Живея с последната си голяма любов  Crazy

# 9
  • Мнения: 182
хм, дали е голямата ми любов ?!
Знам , че бих направила всичко за него и за да е щастлив ...
Но със сигурност истинските си любови ОГРОМНИТЕ ги родих и да живея с тях Simple Smile)))))))))))))))))

# 10
  • Мнения: 167
Мисля, че ДА. Познавах много същества от противоположния пол - в университета бях с 15-20 мъже, стажувах в железниците и там мноооого мъже, започнах работа сред много мъже. През всичките тези години познавах мъжа ми /той тогава не ми беше такъв/, но не успях да срещна друг човек, който така да ме грабне и за когото да се жертвам, ако се налага. Това е резултата до настоящия момент.

# 11
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Така мисля сега. След години ще видим дали съм права.

# 12
  • Мнения: 8 769
С голямата любов е. Търсих я дълго, и се радвам, че в крайна сметка я намерих. Heart Eyes

# 13
  • Мнения: 588
Поне за сега не съм срещнала по-голяма от тази, така че живея с голямата си любов  Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 4 423
Да, живея с най - голямата си любов... за сега.

Общи условия

Активация на акаунт