Бяло течение по време на бременост

  • 8 894
  • 45
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 336
Здравейте, имам следния проблем. От както влезох в 5 месец имам бяло течение, при което лекарят ми каза че е нормално, но с течение на времето /когато  поистина/ и то се увеличи получавам отвратителни сърбежи. #2gunfire При което се успокоямат със сода. Дали е нормално това newsm78. Ще се радвам ако ми дадето някой и друг съвет. Приятен ден  bouquet

# 1
  • Мнения: 10 982
Нормално е да имаш течение, при мен също се появи в 5-6 месец. Щом е придружено със сърбежи, се консултирай с лекаря си!

# 2
  • Мнения: 79
Искай да ти вземат вагинален секрет да установят точно какъв вид е течението.Много е неприятно.Аз до последния ден на бременоста имах течение,а това е много опасно за детенце.Затова се лекувай и бади по настоятелна защото докторите си пасуват.Успех.

# 3
  • Мнения: 617
Бяло течение е нормално да имаш, но тези сърбежи - консултурай се лекар!

# 4
  • Мнения: X
 И течението е нормално и гъбичките са доста често срещани при бременните, но трябва да се консултираш с гинеколога си.

# 5
  • София
  • Мнения: 3 271
Питай лекаря си и не си прави експерименти със сода или нещо друго Naughty

# 6
  • Мнения: 374
Аз през цялата бременност имах течение, но през последните 2 масеца изключително силно. Бяха ми изписали Polyginax-вагинални глобули в 9-ия месец. Мисля, че тези промивки със содата не бива да се правят самоинициативно. Задължително поискай твоят лекар да ти изпише нещо, особено ако ще раждаш нормално.

# 7
  • Мнения: 827
Аз мисля че наистина трябва да се обърне внимание на това течение.Ако имаш цистит нищо чудно да е от това.Но за всеки случай си отиди на лекар  Wink

# 8
  • Мнения: 106
И аз бях с течение,но месец преди да родя отидох да ми изпишат подходящо лекарство,за да се оправя,защото е нежелателно,когато раждаш да го има това течение.Просто трябва да си обърнеш внимание,защото проблема все пак не е безобиден.

# 9
АЗ ИМАХ ОТ НА4АЛОТО НА БРЕМЕНОСТА ТЕЧЕНИЕ,ПОСЛЕ СЕ ПОЯВИ И СЪРБЕШ ,КОИТО СЕ ОКАЗА ГЪБИЧКИ, EmbarassedНО СЕ ИЗЛЕКУВАХ ТАКА ,ЧЕ НЕ СИ ПРАВИ ЕКСПЕРИМЕНТИ А ГОВОРИ С АГ-ТО

# 10
  • Мнения: 490
Обърни се към лекар, настоявай за лечение.

# 11
  • Мнения: 270
ted мила и аз мисля че трябва да се консултираш с лекар аз съшто имах течение,но нямах сърбеж докторката ми взе секрет и се оказа лека инфекция но със свещички се оправих настоявай за преглед  Hug

# 12
на мен ми се появи в 7 месец,с ужасен сърбеж.след консулт  с доктора си взех глобули gyno-pevaryl 150 и след 3 дена всичко беше ок.

# 13
  • Мнения: 4 555
Аз имам течение, което не е като от гъбички, а по-скоро водно, но ужасно много мокри. По 2-3 ежедневни превръзки на ден трудно ми стигат. Тъкмо се канех да пускам тема да питам дали е нормално.
Задължително ще говоря с лекарката следващия път, но той е след почти месец.

# 14
  • Мнения: 1 975
Искай да ти вземат вагинален секрет да установят точно какъв вид е течението.Много е неприятно.Аз до последния ден на бременоста имах течение,а това е много опасно за детенце.Затова се лекувай и бади по настоятелна защото докторите си пасуват.Успех.
Peace
леко бременеене Hug

Общи условия

Активация на акаунт