Еротичният фестивал в зала Универсиада

  • 955
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 619
Някой знае ли какво ще представлява това нещо? Laughing

# 1
  • Мнения: 87
Това нещо се появи за сефте преди 3 години във Варна...и представлява... абе едни йордечки денсят по разни пилони , правят стриптийз а в по-късните часове се плющят на живо! Продават също всякакви играчки и мазила...абе всичко свързано със секса...

# 2
  • София
  • Мнения: 888
Това нещо се появи за сефте преди 3 години във Варна...и представлява... абе едни йордечки денсят по разни пилони , правят стриптийз а в по-късните часове се плющят на живо! Продават също всякакви играчки и мазила...абе всичко свързано със секса...

Въх,туй  звучи интересно PartyА нема ли нещо като за жените - некой мускулест паток например?Кога ще е този фестивал?

# 3
  • Мнения: 87
Въх,туй  звучи интересно PartyА нема ли нещо като за жените - некой мускулест паток например?
...има и такива неща бе...неквите бабанки си показват пакетите...и дават да ги пипаш даже Wink  съвсем без пари...а после в секса на живо пак има чури... Wink

# 4
  • Мнения: 6 992
Миналата година бях. Мога да показвам снимки. Абе имаше моменти, в които беше много яко. Ама мъжете стрийптизьори - пълна скръб. Ама жените такива номера прилагаха  Shocked Иначе във всички павильончета се продават едни и същи играчки.  Wink Миналата година имаше и щанд на червения кръст, където хората се пробваха да слагат презерватив без да гледат....абе трябва да си намеря статията, която след това писах, да я покажа, че вече не си спомням много неща.
Ето я:

Последна редакция: чт, 22 мар 2007, 00:21 от Еовин

# 5
  • Мнения: 2 657
снощи го даваха по канал 3,аз го хванах малко след 23:30 накрая,явно го дават от 23 часа Wink

# 6
  • Мнения: 619
Еовин, я прати малко снимки! Wink
Ама наистина ли правят секс на живо там бе??? Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 2 657
незнам....аз снощи хванах някаква мацка 4исто гола намазана с пяна и се къл4еше на един пилон Wink

# 8
  • Мнения: 6 992
Еовин, я прати малко снимки! Wink
Ама наистина ли правят секс на живо там бе??? Rolling Eyes
Shocked Тая година не знам, миналата не са правили секс. Само се облизваха по гърдите разни жени.
http://gallery.bglog.net/main.php/v/erosshow/?g2_page=1
Не са подходящи за лица под 16 години! Whistling

# 9
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 984
Аз също бях миналата година. Честно казано очаквах повече. Всички "играчки", които се предлагат, може да се намерят в магазините на ""Симеон", "Гурко" и "Раковска". Иначе по щандовете се кълчотят разни мадами с оскъдно облекло. Това го зърнах отдалече, защото около голите девойки беше голяма тарапана  Laughing. Народът беше помъкнал камери, фотоапарати, GSM-и и снимаше яко!  Mr. Green
Имаше и подиум, на който танцуваха хубави моми и (моля, простете за израза) разни пендели.
Мисля, че имаше и вход към 15-ина лева.
Ако не си го виждал май си струва да отидеш, но не тръгвай с голяма кошница  Simple Smile

# 10
  • Мнения: 6 992
10 лв беше входът. Помня, защото нямах и се вайках и един приятел ми го плати Laughing

Общи условия

Активация на акаунт