За люлките, пързалките и катерушките в двора на детската ...

  • 1 243
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 23
Мами и татковци, в двора на избраната от вас детска градина има ли достатъчно катерушки? В 50 ОДЗ Куики в София двора е разделен на сектори, за отделните групи и за яслата. По нещастно стечение на обстоятелствата там където извеждат дъщеря ми, на 3г, има само един мизерен пясъчник и нищо друго. Няма да ви казвам в какъв вид си я прибирам и как пясъка скърца между зъбите й, как в хладните дни децата се ровят до уши докато 2 реда сополи се спускат необезспокоявано по лицата им. Търся да закупя люлка или пързалка и молбата ми е ако някой има координати на фирми производители на детски съоръжения за открит терен  да ме ориентира? Мерси.

# 1
  • Мнения: 17 407
АЗ бих се радвала, че няма люлки, пързалки и катерушки Peace В двора на нашата май има само  1 пързалка и тя е за големите.

# 2
  • Мнения: 5 255
Разгледай тези сайтове - дано са ти от полза  Peace
ЦЪК 1
ЦЪК 2
ЦЪК 3
ЦЪК 4

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 383
АЗ бих се радвала, че няма люлки, пързалки и катерушки Peace В двора на нашата май има само  1 пързалка и тя е за големите.

Имат си катерушки на които ходят редовно при добро време.
И пясъчник имат и дори ремонтираха площадката наскоро. Двете пързалки са ремонтирани от есента още.

# 4
  • Мнения: 23
mam@, адски мерси. Намерих неща, за които дори и не бих се сетила, като въртяща се люлка за 8 деца.

# 5
  • Мнения: 3 146
В Мосю Бриколаж има доста добри като размер и май не са особено скъпи...

# 6
  • Мнения: 7 821
Доколкото знам, люлките са забранени от общината, защото са опасни.

# 7
  • Мнения: 23
Не са забранени, в градината е имало люлки - въртящи се и от тези тип Друсалка, където едното дете е във въздуха, другото долу, но за съжаление  са изкъртени.  Дори точно лелките към такива ме насочиха.

# 8
  • София
  • Мнения: 7 242
В първата градина на Цвети имаха игрушки, но не им даваха да се катерят/пързалят, за да няма инциденти. Поинтересувай се дали персоналът одобрява идеята.

# 9
Разгледай тези сайтове - дано са ти от полза  Peace
ЦЪК 1
ЦЪК 2
ЦЪК 3
ЦЪК 4

наисина много добри неща могат да се намерят на тези сайто ве

Общи условия

Активация на акаунт