Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 21 март 2007, 19:10 ч.

SOS за едно яке...

• 2 353
  • 7
  •   1
Отговори
Здравейте!
Имам едно много любимо, ново яке, което е тип 'пухенка'.
С две лица, на 'вафли'.
Хубаво, един път го изпрах по инструкциите и нищо му нямаше.
Вчера пак го изпрах, сега пух-а е на топки в разни краища на якето.. Tired
Има ли надежда да се оправи ( и как) или .... да се прощаваме...

# 1
  • Русе
Според мен има надежда, но се изисква доста инат - като сама разделях топчетата, което ще ти отнеме доста време....Другият начин е да отидеш при шивачка, която да го разпори, да извади стария пух и да ти сложи нов!

# 2
  • Пловдив
Ако е естествен пуха изпери го пак и ако го сушиш в сушилня сложи 5-6-7 топки за тенис и си сложи тапи за ушите.

# 3
Занеси го на пералня,там ги сушат в сушилни и пухът се разпределя равномерно.Преди време имах същия проблем с една грейка от гъши пух и по този начин го реших!

# 4
нямам сушилня, но идеята за пералнята още утре ще я приложа. Peace

# 5
Ако е естествен пуха изпери го пак и ако го сушиш в сушилня сложи 5-6-7 топки за тенис и си сложи тапи за ушите.

На брат ми на якето пишеше и при пране да се слагат няколко топки за тенис  Laughing Тапите за уши са наложителни  Laughing Laughing Laughing

# 6
  • София
Остави го хубаво да изсъхне, пуха ще се намести сам, щом е на вафли, значи няма да имаш проблеми Peace

# 7
  • Русе
каква е тая работа с топките за тенис?
аз носих моето на химическо ателие, не се събра пухът, но копчетата пуснаха ръжда около себе си  Cry Cry

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт