Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

На морския бряг

Здравейте мамчета,
Обръщам се към вас с молба за препоръки относно някой специалист-офтамолог във Варна.
От както се прибрахме от болницата имаме упорити гурли и на двете очички.  В самото начало капвахме капки по предписание на педиатърка, но оченцата не се оправиха. Посетихме офтамолог, който смени поне 5 вида капки. Сигурно съм купила вече около 10 вида капки, но ефекта е временен като ги спрем и оченцата отново почват да сълзят и да образуват гурлички. Последно ходихме на друг офтамолог, който каза че имаме запушени слъзни каналчета и трябвада да се подложим на операция Sad. Ето защо ми се иска да го види поне още един добър специалист и да ни посъветва какво да правим, за да се реши проблемът веднъж завинаги.
Ще ви бъда благодарна ако можете да ми дадете координати на специалист, от който вие сте останали доволни.
Предварително благодаря на всички ви   Hug
Цитирай

Варна

Мога да ти дам координати на доц .Контрова.Пиши на лични ,ако все още се интересуваш.  bouquet
Цитирай

Русе

Аз заведох дъщеря ми в частната клиника св.Николай Чудотворец и останах много доволна.Мога да ти дам телефона и адреса ако те интересува пиши ми.Там работят и с направление от личния лекар.
Цитирай

У дома, при моето семейство

Доцент Контрова - страхотен лекар
Цитирай

varna

д-р Светла Николова от очна поликлиника
Цитирай

Варна

Днес водих сина си при доц.Контрова.Много съм доволна, има страхотен подход към малки деца. Peace
Цитирай

На морския бряг

Благодаря ви за съветите момичета Very Happy. Записах час за доц. Контрова за 3ти април, ще пиша после какво ни е посъветвала.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.