Витамини по време на кърмене

  • 1 740
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 985
Ами на мен, не ми действа пълнеещо. От Матерната със сигурност се пълнее. Незная дали е най- полезна, но от финансова гледна точка е много добре. Една опаковка със 60 таблетки я вземам за 2,20

# 16
  • Мнения: 2 534
Пих хранителна добавка Калций,магнезий и цинк.Беше ми подарък,та незнам колко струва.

# 17
  • Мнения: 6 315
Аз пих разтворими витамини, защото ми действат освежаващо. Иначе в началото след като родих бебо пих и бирена мая, но нея с цел да си увелича кърмата...

# 18
  • София
  • Мнения: 2 952
Пия по един Центрум почти всеки ден, консултирала съм се с GP-то. Взела съм да се чувствам като парцал, дано да отмине  Confused  Confused

# 19
  • София
  • Мнения: 18 679
Цитат на: Мери
Момичета извинявайте за отклонението ама не се ли пълнее много от бирената мая? Аз имам доста отгоре за това се боя да я пия #Puppy dog . Бирената мая ли е най полезна за кърмачките?


Дали е най-полезна не знам..мене ме устройва, но на другия ти въпрос мога да отговоря категорично - не, не се пълнее.Пет месеца след раждането не бях свалила и грам, дори напротив, имах 8 кила да свалям Embarassed От месец и нещо насам отслабвам усилено, без да съм надиета, съвсем естествено се получи, а пия редовно бирена мая.Не бих могла да твърдя, че съм отслабнала именно от нея, може би просто ми е дошъл момента, но фактът си е факт - откакто започнах да я пия, отслабнах 4 кг. Flutter Така че със сигурност не води до напълняване.

# 20
  • Мнения: 2 655
През цялата бременност пих витамини за бременни и желязо. Тук е задължително!!!  Rolling Eyes После доктора ми спя желязото, но остави витамините. Разпитахме го подробно и той обясни, че майчиния организъм трудно може да се справи с всичко ново /бебе, грижи, домакинство и т.н./. Затова той препоръчва да ги пия. И до днес взимам една таблетка на ден.
И аз като теб съм често уморена, но аз го отдавам на всекидневните грижи за бебето Embarassed  /гледам я сама и нямам помощ от никого/.
Мисля, че е добре да си направиш изследвания.

# 21
  • Мнения: 6 243
Цитат на: Mila77
От Матерната със сигурност се пълнее.

Съжалявам, мила, но това не е вярно.
За да не съм голословна: пих матерна и наддадох 14 кг. през бременността си - на 34 години съм и това е втора бременност. В момента съм на кг. отпреди забременяването - без диети. Лошото на Матерната е цената.

# 22
  • Мнения: 554
Значи не съм сгрешила с бирената мая Simple Smile !
Пих Матерна през цялата бременност и първият месец след като родих,но педиатърката ме посъветва да сменя с Цетрум или някаква друга добавка.Аз на своя глава започнах бирена мая и се чувствам добре!
По повод пълнеенето от Матерна-за цялата бременност качих 10кг.,което ме навява на мисълта,че за килограмите е виновна само храната Simple Smile !

# 23
  • Мнения: 1 391
абе хора, аз в саксия ли раста?!
Каква е тая бирена мая дето всички я пиете?!?
На мен досега никой не ми е споменал за подобно нещо....
Нито витамини пия, нито бирена мая... кърмя си вече 6 месеца и се чувствам отлично  Close-mas:
Знам ли?!
Да не бъркам нещо?!
ям каквото си има сега в сезона....

я кажете, да наваксам, с инфото...
Обяснете за тая Бирена мая!? #Milti

# 24
  • София
  • Мнения: 235
Аз също мога да кажа с чиста съвест, че нито от бирената мая, нито от  Матерната се пълнее! Пиех матерна през цялата си бременност и бях качила 13 кг, а след това, в комбинация с бирена мая, съм на килограмите преди да забременея /даже може би малко по-малко/!

# 25
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Цитат на: Collibri
Обяснете за тая Бирена мая!? #Milti

С търсачката виж стари теми. Най-общо, има много видове, всички обогатени с витамини. Аз харесвам немска Сома 120 таблетки за около 5-6 лв. За подсилване на организма, макар че ако си си ок, и без нея ще минеш спокойно. Wink

# 26
  • Варна
  • Мнения: 632
A zashto piete birena maia na hap4eta?Az moga da si dostavia naturalna.Kade moga da pro4eta za priemaneto na estestvena birena maia?

# 27
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Натуралната няма да е обогатена с витамини и прочие, затова.

Общи условия

Активация на акаунт