За обезкосмяването

  • 1 485
  • 36
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 710
 На колко години си махнахте космите на краката за първи път? Rolling Eyes Извинявам се за леко простия въпрос, но ми е важно Embarassed

# 1
  • Мнения: X
Аз ги махнах в шести клас.Скришно от майка ми-влязох в банята и с една самобръсначка и много страх да не се порежа ги махнах.То не, че имаше кой знае какво да се маха, ама... лапешка му работа...

Последна редакция: чт, 22 мар 2007, 08:22 от Анонимен

# 2
  • Мнения: 4 710
Ммм и аз ги обръснах скришом, голяма грешка...после станаха като гора. На теб как ти се отрази това ранно обезкосмяване?

# 3
  • Мнения: X
По същия начин ,по който е на теб -взеха да си растат на воля, още по-гъсти и всеки косъм със свое мнение.Тогава си блъсках главата ,че не послушах майка ми. (преди това  я бях подпитала)

# 4
  • Мнения: 205
Аз бях я седми клас нямах много , все пак лятото ...кофти .Майка ми ми помогна с кола.

# 5
  • Мнения: 1 041
В 7-ми клас

# 6
  • Мнения: X
Кас, дъщеря ти да не е луднала да се бръсне? newsm78

# 7
  • Мнения: 4 710
Да, да...Във втори клас само през трупа ми. Обаче има много по краката и се опасявам,че в най-скоро време ще е на дневен ред тоя въпрос Sad

# 8
  • Мнения: X
Моите са руси и ги махнах в края на 8-ми и началото на 9-ти клас - не се забелязваха, а и ги търках лекичко с пемза и още оредяваха. При сестра ми са по-тъмни, затова й ги махнах с кола в края на 5 ти клас, те оредяха и скоро няма да бърза с бръсненето, мисля.  Peace

# 9
  • Мнения: 1 101
6-7 клас някъде.

# 10
  • Стара Загора
  • Мнения: 184
В 6-ти или 7-ми клас.Майка ми ги махна с кола маска.Продаваха я на калъпи и тя си почистваше сама космите.Опита се да ме убеди,че са руси и редки моите,но разбра,че ще ползвам самобръсначката.Не че по-късно  не влезе в употреба и тя,но това е друг въпрос.

# 11
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Малииииииии, не помня вече...
Сигурно около 7-8 клас някъде...

# 12
  • Countryside
  • Мнения: 11 625
И аз там някъде. Мама ме напипа и ми направи кола, голям зор беше hahaha
Сега съм станала като дърт комунист на разпит - ни стон, ни гък Mr. Green

# 13
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Kasidy и моята дъщеря, която е в 4-ти клас, има доста косми по краката. Нейните са и твърди и тъмни, а тя е восъчно бяла - бащичко. Simple Smile Засега удържам фронта като ги изрусявам с блондор. Мисля поне още 2 години да я караме така .... докато не се завре сама в банята и си ги обръсне!  Laughing

# 14
  • Мнения: 4 710
От изрусяването си спомням, че ми растяха още повече...И моята майка така ме залъгваше

Общи условия

Активация на акаунт