Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Давал ли го е някой профилактично?.Баща и е болен сериозно и се чудя дали да и дам?
Цитирай

Някои са много доволни.Давай му на детето!
Цитирай

Sofia

Изопринозин е сериозен имуностимулатор. Ако искаш да го даваш профилактично на дете, не мисля, че е добра идея. Задължително се консултирай с лекаря.
Цитирай

плевен

Изопринозин е сериозен имуностимулатор. Ако искаш да го даваш профилактично на дете, не мисля, че е добра идея. Задължително се консултирай с лекаря.
И аз така мисля. Peace Peace Peace
Цитирай
Na men skoro mi se naloji da go pia i poluchih niakoi stranichni efekti, taka che spored men e hubavo s lekar da se posavetvash purvo.
Цитирай

Какви са тези ефекти??
Цитирай

http://www.bda.bg/bdias/2839s.pdf
Цитирай

под звездите

Ами, аз не бих го дала профилактично..., в момента го пия- предписан ми е от лекар. последните години се скъсах да боледувам от инфекции на дихателните пътища.
Цитирай

София

Давала съм само когато са сериозно болни.И то ако им го е предписал лекар. Naughty
Цитирай

София

Твърде е силно, дори на мен ми го предписа лекар.
Давай витамин с по една ампула на ден. Достатъчно е.
Цитирай

изопроинозина е имуностимулатор и противовирусно средство.Може да се пие и като профилактика,и за лечение,но дозата е различна-за лечение е 50mg/kg/ден-аз например съм 50кг и трябва да пия 5пъти по 1 тб.За профилактика се пие обикновено 10 дни 2пъти по 1тб,но може и повече.
Цитирай

гр.Добрич

Преди около месец доктора го изписа на малкия - 5 дена по половинка сурин и половинка вечер.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.