Отзиви за ВИПа на Окръжна болница - Варна

  • 936
  • 3
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 443
Момичета, разбрах че ОБ вече си имат ВИП. Има ли някой с впечатления вече , че започваме да се ориентираме към болница. По принцип съм чувала хубави мнения за ОБ, но за ВИПа ми е интересно какви са условията, бебето в стаята ли е или пак отделно от майката...цени... Simple Smile Такива неща. Благодаря предварително  Hug  bouquet

П.П. Не беше май за тук темата, да ме извинят модераторите... Embarassed

# 1
  • Мнения: 1 632
И аз се бях насочила кам VIP-a,но бързо се отказах!Бебето е при теб и си сама в стая.Мисля,че цената беше кам 55лв на ден,но това беше преди близо 3 години.Обиколих и разгледах навсякъде и  VIP и нормалните стаи,и накрая се спрях на обикновенните стаи в ОБ.Разликата в стаите е само,че си сама в  VIP,а в другите са по 2-3 жени.Имаш си компания,а иначе плащаш да си сама,което на мен не ми хареса!Аз и 2-та пъти родих там и съм адски доволна!Вниманието на екипа е същото!Моето мнение е,че не си заслужава да плащаш!Ти си преценяваш!

# 2
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
За ВИП в Окръжна болница не съмчувала.Има в АГ-то,но според мен не си струва.Аз имам много добро отношение към ОБ,защото децата са отделно и педиатърките се грижат за тях,докато майката си почива.На всеки 3 ч.(понякога и по-малко) ги дават за хранене,а вечерта има дежурни сестри които ги гледат и успокояват.Аз бях с операция и определено би ми било трудно сама да се оправям,като се има в предвид че никога в живота си не бях държала бебе.Самостоятелността в стаята не е предимство,защото много ще се подтиснеш.Винаги е хубаво да има човек с който да се подкрепяш и да споделяш опит.
А от материална гледна точка според ментези пари можеш да ги дадеш за детето си вместо за "лукс" 3-7 дена.И в златна стая да те сложат няма да ти е по леко и приятно.Болницата си е болница.В ОБ поддържат добра хигиена по стаите и обслужващият екип е на ниво.Единственото което аз платих беше на гинеколожката която следеше бременността ми за да ме изроди.

# 3
  • Мнения: 942
И аз покрепям мнението на момичетата. Peace
Имаш си компания,а иначе плащаш да си сама,което на мен не ми хареса!Аз и 2-та пъти родих там и съм адски доволна!Вниманието на екипа е същото!Моето мнение е,че не си заслужава да плащаш!Ти си преценяваш!
Peace

Общи условия

Активация на акаунт