Разходка в кенгур

  • 1 103
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Да,слагала съм.
Как иначе,по чорапи ли?! Wink
  Peace

   Joy Joy Терлички например. PeaceА  им обличах космонавти през зимата.

# 16
  • София
  • Мнения: 6 250
А откога може да се ползва кенгуру?  newsm78
Пишат го от 0+ до 9 месеца , но все пак?
Ами зависи от кенгуруто - дали е с твърд гръб, колко позиции има. Нашето е на Чико, което има и легнало (т.е. полулегнало) положение, та може да се ползва от самото начало, преди да навърши 2-3 месеца го носихме така, после с лице към мен, към 5-6 м. с гръб към мен да се оглежда.

# 17
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Слагах му от тези бебешките пантофки - като терлички от плат които са.

 Peace

# 18
  • Мнения: 2 616
А откога може да се ползва кенгуру?  newsm78
Пишат го от 0+ до 9 месеца , но все пак?
Ами зависи от кенгуруто - дали е с твърд гръб, колко позиции има. Нашето е на Чико, което има и легнало (т.е. полулегнало) положение, та може да се ползва от самото начало, преди да навърши 2-3 месеца го носихме така, после с лице към мен, към 5-6 м. с гръб към мен да се оглежда.

И аз съм си поръчала такова, с твърд гръб, на леля му на младежа за подарък. До колкото знам те могат да се ползват още от първите разходки на детенце.

# 19
  • Мнения: 942
Слагах му от тези бебешките пантофки - като терлички от плат които са.
Peace И аз така.Аз почнах да го ползвам от към 2-3-ти месец Simple Smile

# 20
  • Мнения: 1 896
Абе, хора, момичето пита за едноседмично бебе. Какви обувки?
Не знам дали има такива, но и да има, меко казано не мисля че е добра идея.
Някакви терлички, или пък ако самото кенгуру има части за крачетата от плат. Бяха ми дали и едни скандинавски "ботушки" целите ушити от нещо като пухен юрган, но не ги носихме щото почваше да се запролетява. Нещо мекичко трябва да е във всеки случай, не обувки.

# 21
  • Мнения: 2 159
Да,слагала съм.
Как иначе,по чорапи ли?! Wink
Mr. Green разбира се, или топлинки някакви, а иначе като го обличаш, имай предвид, че като е в кенгуруто, то също ще му топли, освен това и твоето тяло ще го сгрява... да не го претоплиш нещо Grinning , просто реши как ще го облечеш, ако не е на кенгурото и махни да речем една долна блузка. Аз и слагам само космонавта върху дрешките, с които сме в къщи и така, не е измръзвала до сега  Grinning
Peace

# 22
  • Мнения: 2 677
Само с космонавтчето. Терлици и обувки не съм слагала.

# 23
  • Мнения: 2 616
Абе, хора, момичето пита за едноседмично бебе. Какви обувки?
Не знам дали има такива, но и да има, меко казано не мисля че е добра идея.
Някакви терлички, или пък ако самото кенгуру има части за крачетата от плат. Бяха ми дали и едни скандинавски "ботушки" целите ушити от нещо като пухен юрган, но не ги носихме щото почваше да се запролетява. Нещо мекичко трябва да е във всеки случай, не обувки.

  love001

Ще му потърся явно някакви по-плътни терлички или  някакво по-пролетно космонавче.

# 24
  • София
  • Мнения: 6 250
Абе, хора, момичето пита за едноседмично бебе. Какви обувки?
  Laughing Абе аз под обувки, т.е. пантофки де, имам предвид едни такива "купешки" терлички от плат, имахме и по-добелички и по-тънки.

# 25
  • Мнения: 528
Мойта я разхождах със зимен космонафт защото се родихме есенно бебе-и терлички а под тях чорапчета

# 26
  • Мнения: 574
Само веднъж съм я извеждала и я облякох с космонавт!Ама с нейните 7 кила бих се измъчила сега! Peace

Общи условия

Активация на акаунт