Орифлейм - 7

  • 13 732
  • 327
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 786
Тези намаления дали не са само за определени консултанти, защото в сайта им не виждам такова инфо newsm78

# 61
  • Мнения: 5 606
Агата, Честит Рожден Ден!!! Да си здрава и все така да си отзивчива!!!

Искам да попитам поръчах си мострите, но като ги получих ми ЛИПСВАТ червила и фон дьо тени и мострата за Джорадани Уайт Голд. КАКВО ДА ПРАВЯ? Рекламация ли да пускам? newsm78

Sinara, много благодая за пожеланията  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Питай си спонсора за мострите, не всички червила имат мостри - например Вижънс. Мился, че можеш да направиш рекламация,  питай в СЦ-то ви как става рекламация на мостри  Peace Успех! Изобщо изключвам варианта някой от склада да си ги прибира Naughty Най-вероятно са липса в момента. Никога не е бил подреден комплекта с мострите вътре в чантичката Peace
Напротив. 2004 г., когато бях консултант, поръчах мострите и дойдоха подредени в чантичката.

# 62
  • Мнения: 302
 newsm78В голяма чуденка съм! WinkАз се регистрирах като консултант през февруари-тогава не можах да направя 100БТ,но този месец ги направих!Та въпроса ми е - не трябваше ли да получа подарък чанта на Орифлейм,т. к. съм новорегистрирана/поне така пише в бюлетина за м. февруари/ или нямам право на такъв,т. к. предния месец не съм направила 100БТ! ooooh!  bouquet Hug

# 63
  • у нас
  • Мнения: 5 710
Направих рекламация  и вече всички мостри на лице.

Тези намаления дали не са само за определени консултанти, защото в сайта им не виждам такова инфо newsm78

в сайта не са публикувани, но в офисите дават разпечатка на артикулите и цените.
newsm78В голяма чуденка съм! WinkАз се регистрирах като консултант през февруари-тогава не можах да направя 100БТ,но този месец ги направих!Та въпроса ми е - не трябваше ли да получа подарък чанта на Орифлейм,т. к. съм новорегистрирана/поне така пише в бюлетина за м. февруари/ или нямам право на такъв,т. к. предния месец не съм направила 100БТ! ooooh!  bouquet Hug

точките трябва да се направят в месеца, в който си регистрирана, за да вземеш награда.

# 64
  • Мнения: 694
Гледам,че намаленията ги има в сайта,но за кой месец са в сила?И как да ги посоча на клиентите?

# 65
  • Мнения: 2 726
Гледам,че намаленията ги има в сайта,но за кой месец са в сила?И как да ги посоча на клиентите?
Тези намаления са само за периода 28.03-31.03,много гадно
А относно това как да ги покажеш на клиентите,освен да си принтираш листа с картинките друг начин не се сещам

# 66
  • Мнения: 3 782
Гледам,че намаленията ги има в сайта,но за кой месец са в сила?И как да ги посоча на клиентите?
На близо в твоя град няма ли офис на Орифлейм?Там ще ти предложат листовката с намаленията,но трябва да отриегираш бързо,защото почти не остана време.

# 67
  • Мнения: 302
newsm78В голяма чуденка съм! WinkАз се регистрирах като консултант през февруари-тогава не можах да направя 100БТ,но този месец ги направих!Та въпроса ми е - не трябваше ли да получа подарък чанта на Орифлейм,т. к. съм новорегистрирана/поне така пише в бюлетина за м. февруари/ или нямам право на такъв,т. к. предния месец не съм направила 100БТ! ooooh!  bouquet Hug

точките трябва да се направят в месеца, в който си регистрирана, за да вземеш награда.
[/quote]

Да де ама нали имаш право на 3 поредни месеца на награда или трябва и 3-те мес. да направиш по 100БТ! newsm78Никакво ли подаръче няма да дадат сега!Ей така за поощрение поне!Ааааааа маха! Mr. Green

# 68
  • Мнения: 113
  Здравейте момичета,и аз се включвам в темичката ви.                       Мисля ,че всеки месец трябва да имаш по 100 БТ,за подаръците.
  Аз искам да попитам,ако пропусна месец- два да направя поръчка трябва ли на ново да се регистрирам?

# 69
  • Мнения: 3 782
newsm78В голяма чуденка съм! WinkАз се регистрирах като консултант през февруари-тогава не можах да направя 100БТ,но този месец ги направих!Та въпроса ми е - не трябваше ли да получа подарък чанта на Орифлейм,т. к. съм новорегистрирана/поне така пише в бюлетина за м. февруари/ или нямам право на такъв,т. к. предния месец не съм направила 100БТ! ooooh!  bouquet Hug

точките трябва да се направят в месеца, в който си регистрирана, за да вземеш награда.

Да де ама нали имаш право на 3 поредни месеца на награда или трябва и 3-те мес. да направиш по 100БТ! newsm78Никакво ли подаръче няма да дадат сега!Ей така за поощрение поне!Ааааааа маха! Mr. Green
[/quote]

За съжаление изпуснеш ли един месец край.аз така се ядосвам още не мога да се побера в кожата си, само първият месец има 75 точки, а от там над 100.Подаръци може да получиш през другите месеци. Те пускат по някоя зарибявка, така че чакай. В някои месеци ако пуснеш поръчка в началото ти пращат подарък. :stop

Последна редакция: пт, 30 мар 2007, 16:27 от ani_9

# 70
  • Мнения: 3 782
  Здравейте момичета,и аз се включвам в темичката ви.                       Мисля ,че всеки месец трябва да имаш по 100 БТ,за подаръците.
  Аз искам да попитам,ако пропусна месец- два да направя поръчка трябва ли на ново да се регистрирам?
Това е хубавото в нашата фирма,че дори и да пропуснеш месец не губиш правата си. Единствено,ако не си пуснал поръчки в нито един месец от годината, в начолото на следващата календарна трябва да платиш нова такса. Загубваш своите права само в момента когато си задължал толкова много с плащането - тогава ти спират и кредити и бюлетини,които иначе получаваш.

# 71
  • Мнения: 113
 Питам,защото ми казаха,че ако пропусна 1 месец и трябва да платя 5 лв.,за да пусна поръчка.

# 72
  • Мнения: 3 782
Питам,защото ми казаха,че ако пропусна 1 месец и трябва да платя 5 лв.,за да пусна поръчка.
Кой ти го каза това нещо?Няма нищо такова.Сигурна съм. Crossing Arms

# 73
  • Мнения: 2 922
Питам,защото ми казаха,че ако пропусна 1 месец и трябва да платя 5 лв.,за да пусна поръчка.

Не е вярно.

# 74
Питам,защото ми казаха,че ако пропусна 1 месец и трябва да платя 5 лв.,за да пусна поръчка.

Не е вярно.

  Здравейте момичета,и аз се включвам в темичката ви.                       Мисля ,че всеки месец трябва да имаш по 100 БТ,за подаръците.
  Аз искам да попитам,ако пропусна месец- два да направя поръчка трябва ли на ново да се регистрирам?
Това е хубавото в нашата фирма,че дори и да пропуснеш месец не губиш правата си. Единствено,ако не си пуснал поръчки в нито един месец от годината, в начолото на следващата календарна трябва да платиш нова такса. Загубваш своите права само в момента когато си задължал толкова много с плащането - тогава ти спират и кредити и бюлетини,които иначе получаваш.



Амиии.... това не е точно така...Ако примерно си се регистрирал март 2007 и до март 2008 имаш пропуск дори и само един месец в който да не си пуснала поръчка, то системата явтоматично ти начислява 5.00лв. такса преригистрация във фактурата ти за март 2008г.
Казвам го със сигурност и от опит Naughty

Общи условия

Активация на акаунт