Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 52 отговора

Как звучи най-оригиналната ( хайде от мен да мине )оферта за секс, която са чували нежните ви женски уши ( от непознат, от бивш, от настоящ...все тая )?

И допълвам...Е ли вярно, че няма жени които да не дават , а има мъже които идея си няма как да си поискат Thinking
« Последна редакция: чт, 22 мар 2007, 15:39 от Kasidy »
Цитирай

Касиди, на лов ли си тръгнала?
Що ни чекираш така, бре, я,
поспри се малко, няма да ти е
интересно, като се срещнем.
Цитирай

при децата

Не са ме оферирали оригинално  Crying or Very sad
Цитирай

Русе

Едно гадже ме караше да ходим да отчитаме водомерите у тях.  35

Не е оригинално, но е много смешно.

Цитирай

Офертирал ме е непознат с поглед, на спирка  Twisted Evil
« Последна редакция: чт, 22 мар 2007, 15:47 от jj okocha »
Цитирай

"Днес е деня на простотиите" - подкрепям Peace трябва да си изберем ден от седмицата, в който да си говорим простотии , ей така да ни стане малко по-забавно и весело

По темата, никога не са ме офертирали директно за секс. Първо срещи, цветя, кино..така директно от вратата за краката - не. Така че немога да се изкажа
Цитирай

Sofia

Според мен жените са тези, които избират...и най-готината оферта не може да ме впечатли, ако аз не го желая ( не ми го вдига демек) 35
Цитирай

Сериозно ли говориш?... Значи изречението за мъжете, които си нямат хабер как, граничи с истината...
Цитирай

Според мен жените са тези, които избират...и най-готината оферта не може да ме впечатли, ако аз не го желая ( не ми го вдига демек) 35
Абсолютно!!!
Цитирай

Русе

Сериозно ли говориш?... Значи изречението за мъжете, които си нямат хабер как, граничи с истината...

hahaha Аслъ.
И то имаше апартамент до нас, ама и друг в края на града, и на този в края на града трябваше да се отчита все вода. Странна работа, при положение, че може под носа му. Може би си заслужаваше, беше страхотен, но не бих се замъкнала дори за най-страхотния секс до края на града. Та не се стигна до нищо в крайна сметка.  Tired
Цитирай

Сега като се замисля...  ThinkingИмаше един мъжки индивид навремето ,който след много намеци към мен, един ден се изцепи:
''Ела у нас. Ще си поприказваме, ще хапнем, ще пием кафе. Ако не ти хареса кафето -ще си вдигнеш гащите и ще си отидеш.''
Излишно е сигурно да казвам, че не пих кафе с него. Mr. Green
Цитирай

София

Кандидатствам за "перфектната" оферта: "С най-голямо удоволствие бих спал с теб, но скоро боледувах от трипер и не смея."

Молим, вие сте.
Цитирай

Ай, сиктир Shocked
Какъв си карък, да изпуснеш такава оферта ooooh!
Сигурно още те е яд за пропуснатите ползи, нали...
Цитирай

Аз не смея да си кажа най-оригиналната (не знам дали това е най-точното определение)оферта,която съм получавала,защото после.... излиза че говоря простотии.... Confused newsm78
Цитирай

Преди много години работех в
държавна фирма. Лежачка по
цял ден. И бройкане. Кой кого.
В 9 без 20 пристига един батко
и ми казва, че точно в 5 ще ме
чака пред входа, за да стане тя
каквато ще става. Те големите
батковци много обичат да гледат
как се изчервяват малки момиченца.
Не знам какво му отговорих, ама
запомних, че трябвало да съм се
родила мъж. Една от офертите.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 52 отговора