Кажете нещо повече за Брайн Боостер

  • 35 365
  • 175
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 3 537
Ние изпихме само две шишета,но много се превъзбуждаше от него и даже учителите и го забелязаха,та ресурсната ме помоли да го спра.Давала съм и гинко билоба с месеци наред,но при него нямаше такива последствия. Rolling Eyes
Абсолютно същото и при нас.Превъзбуждаше се от минималните дози.
Да и аз си помислих,че давам големи дози.Намалих ги-същата работа.

# 166
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 535
Моята щерка се превъзбуждаше и от Гинкото и от Бустера, мъжът ми беше пил едни таблетки Гинко, защото Наталия не можеше, а ги бяхме купили, и сподели, че се чувства бодър, все едно е пил няколко кафета.

# 167
  • Мнения: 3 504
И аз днес НЕ съм давала бустера и ще го спра за известно време.
За сега да чукна на дърво нямам проблеми с Гери за странични фактори от Бустера. Пие го от 2005 есента, това е 4-то шишенце, което пие в момента.

Тя си беше хиперактивна от малка, още преди да пие ББУстера.

veni-b , на нас невроложката го одобри Бустера Thinking, но за вашия случай може и да не е подходящ.

Последна редакция: ср, 29 авг 2007, 22:11 от Rossoneri

# 168
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Миналата седмица Алекс не пи ББ. Беше в провинцията с баба си и не го взеха. Резултата е, че е бил доста по нервен, слабо концентриран и по малко адекватен. И друг път съм го спирала и пак същата работа  newsm78. В началото и той се превъзбуждаше, но намалих дозата и сега е добре.

# 169
  • Мнения: leet
А Марти вече не пие бустера, започнахме го преди повече от 2 години, ефекта беше поразяващо добър относно концентрацията и всичко останало и го пиехме на почивки през около 3 месеца по 1 шишенце, тази зима беше последното. Не знам дали е от бустера, или по- скоро от цялостната терапия и израстването, но той през щли навърши 7 и вече е хиперактивен и неадекватен в изключително редки случаи, може би - веднъж седмично. И на инструкции се поддава много добре вече, изпълнява,  и то веднага. И води разговори по същество, но бързо се изморява и на третата минута преминава към нещо свое, което го вълнува него. Тази зима рискувах и с антидепресанти - прозак давах почти 2 месеца, след като бяхме направили двумесечна почивка от бустера и съм сигурна, че прозака значително допринесе за подобряване на поведението му. Ами, щом баба му, дето е по цял ден с него, докато съм на работа, беше станала кълбо от нерви миналата година, сега е спокойна, свежа, всички забелязват промяната в нея и казва, че с Марти вече си прекарват много приятно дните. Ние с него ходихме на море миналия месец, само двамата и също мога да кажа, че бях на почивка, не ми е създавал изобщо проблеми и си разговаряхме с него..почти като приятели:) От зимата до сега не съм му давала никакви лекарства, дано не се налага вече....

# 170
  • Мнения: 3 504
Kezaja, много се радвам, че си писала във форума. Много съм щастлива за Марти и цялата променена обстановка в къщи.

На Kezaja трябва да благодаря   bouquet за ББустера. Тя ми каза за него, а аз пък много често тук го предлагах.

Наистина и при нас, както при Kezaja Гери се промени в + посока. Това, което ми казваше тя преди 2 години, че Марти й е разказвал различни моменти дори и от миналото ми се виждаше като приказка, а сега й Гери така седи и си казва неща, които са я впечатлили и запомнила, дори не веднага, но в момент в който тя си реши.

Kezaja много те обичам  bouquet Hug

# 171
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Дежа ву иска два от продуктите, иска ли някой трети за по-евтино.

# 172
  • Мнения: 588
      Ако някой желае имам 1 шише ББ неотворено. Купих го с намаление. Ако някой го интересува да ми пише ЛС или на ел.поща
adelinka2003@abv.bg

# 173
  • Мнения: 2 232
Аз искам от имунностилулаторите, все още ББ имам 1/2 шише.

# 174
  • Мнения: 8 459
Аз пак давам бустъра. Спрях го за малко,всяка чудо зо три дни. Действа и добре и не мисля да го спирам при това положение.

# 175
  • Мнения: 3 504
И аз ще си го давам до края на шишето. И при нас няма проблеми, нядавам се и се моля да няма такива изобщо, не само за нас, а и за всички деца, приемащи бустера.

Общи условия

Активация на акаунт