Отговори
  • Мнения: 1 531
моля за отговори и то обосновани, за да мга наистина да взема решение - и двете са ми много важни!!!
педиатърът да си е с практика в ДКЦто и ми се иска да бъде модерен, да подкрепя кърменето, да не изписва токутъй антибиотици, повече хомеопатично и внимателно лечение... за бъдещото ми детенце живот и здраве  Heart Eyes  ако е ДжиПи и ние с таткото отиваме при него  Laughing   сега ходим там при д-р Даниела Николова, но просто не я познавам достатъчно добре, за да й имам достатъчно доверие  Rolling Eyes
зъболекарят да е частен и ми се иска да е също проверен от вас лично  поне 1-2 години назад  Praynig   щото един направо ме беше побъркал: готин кабинет, мил, познат и накрая ужасна работа върху зъбите, гангрени и т.н. / имам си ултра яка зъболекарка, но в бившия ми квартал Разсадника - досега макар и от Младост си ходех при нея, ама занапред с детенце, живот и здраве Heart Eyes, просто няма д аимам възможност да ходя...
предварително ви благодаря за мненията
  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 6 011
По принцип в 25 ДКЦ работят страшно много педиатри-живея в Младост-3 и с никоя мама от градинките не сме при една и съща педиатърка Simple SmileДаниела Николова педиатър ли е?Ако не е можеш да я попиташ да ти препоръча педиатър.Аз и моето бебе сме при Елида Вашева,препоръчаха ми я няколко приятелки с 4-5 годишни деца.Доволна съм от нея,много държи на кърменето.При изписването дойде вкъщи два пъти и ни обясни доста работи.После няколко пъти я търсих по мобилния с глупави въпроси-винаги ми отговаряше спокойно.Имахме здравословен проблем с бебето и тя сама прецени,че не е правилно да се учи върху моето дете и ни изпрати при специалист.Кашляше веднъж,не изписва антибиотици с лека ръка,напротив.Иначе досега имахме проблеми с пъпа,с кожата и с очето-за всичко ни помогна!За хомеопатия-не знам newsm78
Но се надявам и други мами да се включат,наистина там избора е голям,може да има и по-добри newsm78
За зъболекар-имаме една"семейна"-при нея ходят брат ми,приятелката му и баща ми-всички са доволни.Тези дни ще поискам телефона и и ще ти го пратя. Hug

# 2
  • София
  • Мнения: 4 585
ниночка, ще следя темата и аз, че си наближава и аз започвам да се замислям за педиатър. От п-ката, в която работи майка ми, познавам почти всички педиатри, но май н ее много удачно да го записвам там, защото сигурно ще мрънкат, че им е далече за домашни посещения. Confused Така че най-добре ще педиатърът да е от "Младост". Peace

# 3
  • Мнения: 1 531
мерси   bouquet  аз николова незнам дали е, ама ми е неудобно нея да питам, щото нали ти казвам, че просто й нямам доверие, не съмн чувала отзиви и т.н.  вашева на кой етаж е?

# 4
  • София
  • Мнения: 6 011
Нищо,че не я познаваш Николова,по-добре я попитай.Мен от такива неща не ме е срам-накарах гинеколога при който раждах да се обади на позната акушерка в 25ДКЦ и да разпита за Вашева,след като други мами ми я бяха препоръчали.И тя е на първия етаж.Николова е по средата на коридора,а Вашева е в края,има нещо като второ фоайе,там има само 2 кабинета.
 Hug

Последна редакция: пт, 23 мар 2007, 17:07 от nikij1979

# 5
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Здравей, ninochka. Педиатърката на сина ми е в 25 ДКС - д-р Симеонова. Доволна съм от нея. Записах го там по препоръка от други две мои познати. След това съм я препоръчала на други мои приятелки - всички са доволни. По отношение на кърменето - никога не ми се е месила, кърмих Иван до годинка (сам са отби). Антибиотик до сега не му е изписвала, но и нищо по-сериозно от кашлица не е карал. По възможност винаги първо му е предписвала хомеопатични лекарства. Винаги е била внимателна. Никога не ме е върнала. Не знам какво повече да напиша.

Ако имаш желание може да я потърсиш на 3 етаж, 325 кабинет, на четна дата следобез, на нечетна - сутрин.

# 6
  • Мнения: 1 531
диди,   bouquet
а нали е и ДжиПи или само педиатър? и още един важен въпрос: по отношение на ваксини и лекарства нали рпепоръчва най-добрите, а не безплатните или баналните като 'кон с капаци'  Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 1 531
абе педиатрите в шейново, които ми казаха, че били много добри, имат ли си и кабинети в поликлиники??? щото примерно нали има един АГ от 25та, който си е в Шейново... с други думи - някой от педиатрите в 25та има ли си и друго поприще  Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 533
Вярно е ,че наближава!Та и аз съм се разтърсила за педиатър от 25поликлиника.Живея до пол. и е грехота да мъкна детенце(живот и здраве)до ВМА ,където е и каката.Та чух за Мариана Иванова,Ранева,Азади и д-р Илиев и средна хубост за Петрова

# 9
  • Мнения: 4 053
давам гласа си д-р Азади  Peace

# 10
  • Мнения: 263
Здрасти! Зъболекар мога да препоръчам аз. Казва се Ирена Иванова и ние с мъжа ми сме много, много доволни от нея! Кабинета и е на ул. Ерусалим в Младост 1.  До офиса на Мобиком там. Телефонът и е:  0888 734728. Ходихме поне 2 години при нев. Много е внимателна, не работи скъпо и в същото време нямам оплаквания от работата и.

# 11
  • Мнения: 1 531
ох, това ми е малко далеееч  Rolling Eyes   аз съм между младост 3 и 4, поне младост 2 да беше  Rolling Eyes   благодаря ти все пак: остава си по-поносим вариант от чак разсадника  Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 712
Здравей и от мен!
Аз също бих ти препоръчала д-р Елида Вашева. Препоръка за нея ми даде личният ми лекар, д-р Станислав Иванов. Досега не съм имала повод да се съмнявам в професионализма й. Имахме много тежка първа зима след като Боян тръгна на ясла. Никога не ми изписа директно антибиотик. Винаги опитваше по друг начин, включително и с бабини рецепти, питаше ме преди да вземе окончателно решение за лечение, преди да даде антибиотика. Мила и отзивчива е, даже доста приказлива. Когато я питам нещо отговаря ми, без да изразява отношение към това, че се опитвам да съм в час (обикновено лекарите не обичат пациентите им да са добре информирани). Имах случай, в който питах за конкретно лекарство (Инфакол) и тя каза, че не го познава и не може да се ангажира с мнение.

# 13
  • София
  • Мнения: 6 011
Здравей отново!
Днес бяхме на консултация при Вашева и отново за пореден път и аз затвърдих доброто си мнение за нея.Моето бебе след няколко дни става на 5 месеца,днес тя ме попита дали знам как точно се захранва и ако не знам-да ми обясни.Казах и,че съм го захранила на 4 месеца и тя се учуди.Като цяло е за късното захранване-след 6 месеца.Много подробно ми обясни кое след кое да въвеждам.
Относно добър зъболекар,както ти обещах-Д-р Тановска,в 25ДКЦ кабинет 331,Ако искаш тел. пиши ми на лични.Брат ми,приятелката му и баща ми са и пациенти от години.Мъжа ми ходи при нея миналата седмица за пръв път и е много ентусиазиран.Беше отишъл отчаян да му вадят зъб,но тя го беше успокоила и зъба ще бъде излекуван и спасен.

# 14
Здравей ninochka
Аз от опит НЕ ти препоръчвам д-р Симеонова!

Общи условия

Активация на акаунт