Вече пролетта дойде в нашето крайдунавско градче-Видин-7

  • 16 407
  • 267
  •   1
Отговори
# 255
  • Видин
  • Мнения: 685
Ей момичета къде сте?
Е не по това време, а попринцип Hug. Нещо изоставаме с писането.  Naughty
Айде за сега чао

# 256
  • Мнения: 2 657
Ния,ти какво правиш по това време из форумите???

# 257
  • Видин
  • Мнения: 685
Ами нали ни знаеш бременните, спим когато ни оставят. А иначе в 7ч. дойде майстора и аз трябваше да стана Close, но това е положението. Надявам се до края на седмицата да приключим ремонта. Днес ако ми се освободи малко време ще ти звънна да пием по кафе, ако и ти си свободна.  Hug
За сега чао

# 258
  • Добрич
  • Мнения: 193
Здравейте,момичета от Видин!
Извинявам се,че се намесвам във вашата тема,но е с една молба !Ако може някоя от вас мами или вашите мъже да ми помогнат с информация----ще си купувам кола от един ваш съгражданин,които внася коли от Франция ,но незная нищо за него и ми е притеснено дали да се доверя CryМОля някои, ако може ,нека ми помогне,предполагам,че все някой ще знае нещо за него...Казва се Георги Йончев..Ще съм Ви много благодарна,момичета,ако ми помогнете!!!!!!!!!! Hug

# 259
  • UK
  • Мнения: 1 351
Здравейте мами и коремчета  Hug  bouquet
 
Здаравей.Ти нещо имаш против моето следбременно коремче ли ?!?  Joy
Още малко остана- бях бременна точно като теб поселдните месеци през лятото- кога ти беше термина?

  Joy ами не ти се подигравам защото след 2 месеца и аз ще съм като теб живот и здраве  Joy
 Термина ми е на 24-ти август ама ще раждам към 15-ти защото ще съм със секцио  Peace
  Hug  bouquet

# 260
  • Мнения: 2 653
Аууу, браво , Мегита- и аз и малката сме лъвчета Wink ще ти се отели вола  Mr. Green супер зодия, но определено с характер още от сега.Ние дори се шегувахме, защото аз след 6тия месец бях за задържане в болница, после инжекции и т.н. , а когато ми изтекоха водите и нямах ден и половина контракции и бебето беше високо в корема, не беше и тръгнало да слиза , нито разкритие- нищоичко  и лекарката каза: То детето когато искашше да излиза ние като не му дадохме и сега ни прави на инат  Laughing

# 261
  • Мнения: 2 657
Здравейте,момичета от Видин!
Извинявам се,че се намесвам във вашата тема,но е с една молба !Ако може някоя от вас мами или вашите мъже да ми помогнат с информация----ще си купувам кола от един ваш съгражданин,които внася коли от Франция ,но незная нищо за него и ми е притеснено дали да се доверя CryМОля някои, ако може ,нека ми помогне,предполагам,че все някой ще знае нещо за него...Казва се Георги Йончев..Ще съм Ви много благодарна,момичета,ако ми помогнете!!!!!!!!!! Hug


не се сещам за кой гвориш,но ще питам мъжо...

# 262
  • Видин
  • Мнения: 685
Sisolita, мъжа ми е автомеханик и предполагам, че го познава. Като се събуди ще го питам и ще пиша.

# 263
  • Добрич
  • Мнения: 193
Много благодаря,ще чакам !!! Hug Hug Hug

# 264
  • UK
  • Мнения: 1 351
Аууу, браво , Мегита- и аз и малката сме лъвчета Wink ще ти се отели вола  Mr. Green супер зодия, но определено с характер още от сега.Ние дори се шегувахме, защото аз след 6тия месец бях за задържане в болница, после инжекции и т.н. , а когато ми изтекоха водите и нямах ден и половина контракции и бебето беше високо в корема, не беше и тръгнало да слиза , нито разкритие- нищоичко  и лекарката каза: То детето когато искашше да излиза ние като не му дадохме и сега ни прави на инат  Laughing

  Joy много ме разсмя  Joy Дете с характер  hahaha
 Еми да ти кажа за сега ми се струва доста спокойно дете въпреки, че си рите постоянно и се върти но не съм имала особени проблеми... да чукам на дърво ( глава ) не съм имала нито една контракция до сега... малко ни е едро детенцето и му е малко мястото май  Crazy ама ще потрае миличкото още малко  Laughing
   bouquet Hug

# 265
  • Мнения: 2 657
Мегита,радвам се за теб и бебето Hug

# 266
  • UK
  • Мнения: 1 351
Мегита,радвам се за теб и бебето Hug

 Ти какво стана започна ли работа вече  newsm78 Как е моя любимец  Hug

# 267
  • Мнения: 3 500
Видински мамчета, заповядайте в новата лятна темичка - Във ВИДИН вече е горещо, трябва да измислим нещо...- 8 част

Общи условия

Активация на акаунт