Отрязаха ме като краставица !!!

  • 4 144
  • 40
  •   1
Отговори
  • Мнения: 100
Навити сте на някого, дълго време се чудите как да му го кажете. Изведнъж забелязвате, че е дошъл момента, казвате му и......сте отрязани като краставица. Grinning
Я разкажете имате ли такава случка!!!

# 1
  • Мнения: 4 068
Не ми се е случвало на мен това. Но пък и не сам от най-напористите дето първи тръгват да свалят. Чакам сигнал обикновено, а щом го забележа, то значи отрязване няма да има.

# 2
  • Мнения: 2 495
Нямам такава случка.И никога не съм казвала на някого че съм му навита...те нещата стават от само себе си Wink

# 3
  • Мнения: 5 577
 Confused Случвало се е, беше ми приятел. Аз се влюбих  Blush и споделих, а той ме отряза.
Като приятелка съм била по-готина, отколкото като любовница, според него  Tired

Тъпо ми беше, но и това отмина, още сме приятели, аз още го харесвам, той още не приема идеята. То вече стана на майтап де, но говорим за това понякога.

# 4
  • Мнения: 4 726
Отрязох се сама веднъж. Прецених, че не е нужно да развалям едно добро приятелство с любовни добавки.

# 5
  • Мнения: 6 155
Не са ме отрязвали  Thinking

# 6
  • Мнения: 4 726
Между другото, за сексуален отказ ли става въпрос или за отбиване на любовни пориви?

# 7
  • Мнения: 5 577
аз за секс говоря.

и за любовни авантюри много са ме рязали.   Embarassed

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 6 927
Как така те режат , бе девойко хубава?  Laughing
НЕ им оставяш инициативата ли?

# 9
  • Мнения: 170
Преди да срещна мъжа ми не съм имала сериозни връзки, само някакви мимолетни връзчици.Не са  ме отрязвали , но аз имах гадния навик да го правя независимо от това, че харесвам много дадения човек.

# 10
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Аз тези неща не ги казвам ... цялата ми същност говори

# 11
  • Мнения: 2 152
Ей тъкмо и аз това се чудя... newsm78 за Верги става въпрос

а по темата не са ме рязали Blush
разбивали са ми сърцето,колкото и тъпо да звучи, но сексуално не съм била краставица

# 12
  • Мнения: 3 818
Таман два пъти ми се е случвало Laughing
Не баш сексуално отрязване, че бях твърде малка.
Първият път бях на 14, дълбоко и завинаги влюбена в един батко от училището, разминаваме се по коридорите, разменяме си погледи (така си мислех Laughing ), усмихва ми се и т.н.
След няколко месеца на тази вълна, решавам, че трябва да взема нещата в свои ръце, разбирам къде живее, издебвам подходящ случай, звъня му на вратата и го каня на кафе ooooh! Отказа ми, естествено Laughing
Най-смешното е, че направих и втори опит, този път не ме отряза така категорично като първия път, но резултатът беше все същия.

Вторият път вече на зряла възраст- 16г. Laughing Пак влюбена до дълбоко и завинаги, запознаваме се, започваме да общуваме, той обаче има гадже, аз затова го давам полека и отдалече по линия на приятелството Wink. Една година се сприятеляваме, братче, да се чуди човек отде толкоз търпение у мен, постепенно ставам най-добрата му приятелка, мен обаче отвътре ме яде, междувременно гаджето изчезнало от хоризонта и решавам да действам. Питам направо кво мисли по въпроса, той се шашка, почват се обичайните глупости, че ме обича като приятел, но иначе не знае, аз му давам време да мисли, той обещава, че ще мисли и междувременно разбирам, че всъщност от известно време си има ново гадже ooooh! Shocked Чувствах се отрязана като краставица Laughing а най-интересното е, че той така и не разбра кво толкова е направил Tired

# 13
  • Мнения: 494
Случвало ми се е още когато бях ученичка в 7 ми клас. Въздишах цял срок по едно момче. Пишех му любовни бележки и  ги пусках в раницата му .В началото бяха анонимни и наблюдавах реакциите му .След това реших да действам директно. И познайте, отрязаме. Cry Но си ми остана тръпка .Сега го виждам от време на време и още си въздишам по него .
Е ,след този случай ,почнах аз да ги режа. Laughing

# 14
  • Мнения: 803
Рядко показвам чувствата си - особено на някой нов емоционален обект. Пускам сигнали, флиртувам. Ако има отговор, сигнал - добре. Ако няма, просто се оттеглям. Не обичам разочарованията и гледам да не си ги докарвам сама до главата.

Общи условия

Активация на акаунт