Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 26 отговора

София

Здравейте хвърлете един поглед на това много ще ви хареса http://www.---/?p=1503
  Rolling Eyes Mr. Green Love
Цитирай

В паралелна вселена...

Добро е.
Вдигна ми се котировката на фиксинга като представителка на пола. Cool
Цитирай

на 3 градуса от адът

- Виждаш ли, синко - казал Господ - красотата на жената не е в дрехите, които тя носи, фигурата, която има, или прическата, която си прави. Красотата на жената трябва да се види в очите й, защото това е вратата към сърцето й - мястото, където живее любовта.
 много добре казано
Цитирай

Варна/София

Много красиво  Love
Цитирай

остава дядо ти Господ да убеди мъжете да я виждат тая красота и приживе  Mr. Green
Цитирай

USA

остава дядо ти Господ да убеди мъжете да я виждат тая красота и приживе  Mr. Green

Именно
Цитирай

"Дадох й мъдрост, за да знае, че добрият съпруг никога не наранява жена си",
-  Да, ама май за това не вси4ки съпрузи са 4ували..или смятат,4е не се отнася за тях.КОлкото и да ги оби4аме ,понякога са отвратителни..и не случайно след години се чудим дали това е онзи страхотният ,неповторимият,чаровен и обаятелен мъж,който е пленил душата и сърцето ни..това е жалкото според мен. / с това мнение не ангажирам никой и не налагам на никой..просто съм била свидетелка на много такива моменти /
Цитирай

София

Цитирай

по пътя на светлината

Мъдрост-това е основното качество на жената,когато сме душевно красиви няма основание да изглеждаме грозни-все пак очите,чертите на лицето отразяват характера на човека.  bouquet 
Цитирай

k.a.l.i., така е. Тогава няма да се трепем с диети, защото очите казват всичко и можем да разчитаме, че мъжът ще стигне все някога до това заключение. Или няма да ги правим заради нас самите, защото знаем за очите си. Както и прическата няма да правим. Но това не стига. Не стига нито на нас, нито на мъжете. Здравето на физическото ни тяло може да зависи от цялата ни вътрешна хармония, но не напълно. Очите само не стигат.
Цитирай

София

Hug
Цитирай

край морето

Звучи много добре  35
Цитирай

Варна

Страхотно е... Love  bouquet
Цитирай

София

Love
Цитирай

Добро е.
Вдигна ми се котировката на фиксинга като представителка на пола. Cool
hahaha hahaha  hahaha
много красиво написано и с нмого истина  bouquet
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 26 отговора