1 срещу всички

  • 1 331
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 140
Абе момичета,  bouquetгледате ли по Нова Тв тази игра или състезание?Аз го гледам,задават интересни въпроси,ама нещо май му куца,но не знам какво.Споделете вашето мнение.Не знам дали някой е пускал подобна тема,ама нищо не намерих.

# 1
  • Мнения: 3 569
Скучно ми е предаването. Навремето гледах "Робинята Изаура" с по-голям интерес. А мафията като започне да удря по тезгяха и камерите да се тресат от вибрацииите, направо сменям канала.

# 2
  • София
  • Мнения: 275
Не ми харесва ама никак. Прекалено ми е шумно и дразнещо.

# 3
  • София
  • Мнения: 4 587
И на мен ми е скучно и рядко го гледам. Tired

# 4
  • София
  • Мнения: 3 421
Снощи за пръв път установих, че има такова предаване.
Хвърлих бегъл поглед, но нещо не ме привлече.

# 5
  • Мнения: 417
Нещо не са го направили както трябва.Аз го гледах два пъти и ми омръзна.

# 6
  • Мнения: 17 546
Тц, не става! И този Кънчев вече имам чувството, че наднича и от хладилника у нас! Преекспонираха го. Сега и във ВИП-а ще е пак той водещ... аман!

# 7
  • Мнения: 3 405
Гледах го, вече не ми е интересно. А и древната муцуна на Ники Кънчев ми е омръзнала.

# 8
  • Мнения: 7 186
Супер малоумна игра. 1 час тъпи подвиквания и в крайна сметка 5 въпроса на кръст. Освен това си личи, че всичко е предварително замислено, всички тия подвиквания и реплики между участника и мафията са по сценарий, което не е никакво риалити. Не ме кефи, Стани богат беше интересно предаване, което гледах с удоволствие и от което може да се научи нещо, това не го изтрайвам.

# 9
  • Мнения: 2 663
Супер малоумна игра. 1 час тъпи подвиквания и в крайна сметка 5 въпроса на кръст. Освен това си личи, че всичко е предварително замислено, всички тия подвиквания и реплики между участника и мафията са по сценарий, което не е никакво риалити. Не ме кефи, Стани богат беше интересно предаване, което гледах с удоволствие и от което може да се научи нещо, това не го изтрайвам.
Онзи ден го гледах за първи път и мнението ми е същото

# 10
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Въобще не ми харесва това предаване,както някой по-горе писа нещо му куца ConfusedСтани Богат определено е игра на ниво Peace

# 11
  • Мнения: 2 724
Не ми харесва, много викане за нищо, дразнещо е .Стани богат беше по- добро издание.

# 12
  • Мнения: 104
Повечето участници се опитват да се правят на забавни,с чувство за хумор ,но накрая изглеждат смешни.Скоро гледах една лелка-барманка ,която разказваше как набила една глава на един клиент,защото и казал ,че бирата била много скъпа,а вече било демокрация.Не пропусна да спомене ,че била без сутиен и с прозрачна блуза.Явно според нея това е много забавно,но .........
 Иска ли са да има настроение в играта ,но се е получило малко пресилено.
 Наистина Ники Кънчев вече омръзва,ама нали пък все той всички отговори знае и на човек само малко логика му трябва за да ги познае.Чудна работа неговата логика безгрешна. newsm78

# 13
  • Мнения: 3 622
Гледах го първите няколко дни, но нещо не ме грабна - много ми е скучно

# 14
  • Мнения: 3 251
Mного шум, много реклама-за нищо!
Няма време за размисъл и въпросите са едни такива, тъпи и от последната страница на вестниците...а и до сега не съм видяла участник, да покаже интелект или просто обстановката не му позволява да изпъкне с него. Не може изобщо да става дума за сравнение със "Стани богат"- определено ми липсва. А и Ники Кънчев не е водещ за такъв тип шумни предавания, той си е лице на "Стани богат" и там наистина си тежи на мястото.

Общи условия

Активация на акаунт