Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Диети и отслабване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 68 отговора

Канада

Момичета ще в и  споделя набързичко, че нямам никакво време, какво  се случи с моя целулит.  Ами почти изчезна!!!
 И това е благодарение на рецептата на едно от момичетата тук във форума. Помните ли преди доста време в една от темите  се  препоръчваха масажи с утайка от кафе. Е, мога да потвърдя, че има страхотен ефект. Просто невероятен.  Имайки в предвид, че аз съм си мързеливичка Embarassed  и   съм пропускала  да се  масажирам по 5-6 поредни дни.  Освен това кожата ми стана супер гладка и мекичка. Просто ми е кеф. да уточня, че не съм използвала никакви антицелулитни  мазила, а само най -обикновено лосионченце за тяло след къпане.
Пробвайте и ще се учудите от добрите резултати Laughing
Айде чао за сега Wink
Цитирай

Все на втория етаж

Дай малко повече инфо,че аз това съм го пропуснала.Как точно я нанасяш,колко и за колко време и кога.Всичко. Razz
Цитирай

geography.tar.gz

Наистина кажи нещо повече по въпроса, че дори да отслабвам, целулита ми пак си стои. Какво точно правиш. Благодаря ти предварително
Цитирай
От целулит до целулит има разлика както от тука до небето....
Моят е такъв дето направо си боли като седя и кожата става на огромни буци и дупки.
На мен с вакуум не можа да ми се махне камо ли с утайка от кафе!

Радвайте се, друго не мога да ви кажа!
Цитирай

София

Цитат на: irenka
Дай малко повече инфо,че аз това съм го пропуснала.Как точно я нанасяш,колко и за колко време и кога.Всичко. Razz

Най-горе, в темата за домашни рецепти, Зъхи е обяснила подробно. Smile
Цитирай
Вижте в домашни рецепти за раскрасяване,Зъхи е пуснала рецептата за целулита.
http://www.bg-mamma.com/viewtopic.php?t=3270
Цитирай

geography.tar.gz

мерси, видях за какво иде реч. навих се.
Цитирай

до Герена

Цитат на: Joy
Момичета ще в и  споделя набързичко, че нямам никакво време, какво  се случи с моя целулит.  Ами почти изчезна!!!
 И това е благодарение на рецептата на едно от момичетата тук във форума. Помните ли преди доста време в една от темите  се  препоръчваха масажи с утайка от кафе. Е, мога да потвърдя, че има страхотен ефект. Просто невероятен.  Имайки в предвид, че аз съм си мързеливичка Embarassed  и   съм пропускала  да се  масажирам по 5-6 поредни дни.  Освен това кожата ми стана супер гладка и мекичка. Просто ми е кеф. да уточня, че не съм използвала никакви антицелулитни  мазила, а само най -обикновено лосионченце за тяло след къпане.
Пробвайте и ще се учудите от добрите резултати Laughing
Айде чао за сега Wink

Това ми звучи супер! Но имам един въпрос - дали може да правя рецептата, при положение че кърмя и дали кофеина може да попадне в кърмата чрез кожата Question
Цитирай

Банкя

Цитат на: Lusy

Това ми звучи супер! Но имам един въпрос - дали може да правя рецептата, при положение че кърмя и дали кофеина може да попадне в кърмата чрез кожата Question

Докато кърмиш не е препоръчително. Да, кофеина ще попадне в тялото ти и няма да се отрази добре на бебето. Моя позната кинезитерапевтка категорично ми отказва всякакви антицелулитни процедури докато кърмя предимно заради антицелулитните препарати съдържащи висока концентрация на кофеин, както и заради отделянето на токсини.
Ще изчакам още малко, но нали е за благото на бебчо Cool
Цитирай

до Герена

Цитат на: kiki27

Докато кърмиш не е препоръчително. Да, кофеина ще попадне в тялото ти и няма да се отрази добре на бебето. Моя позната кинезитерапевтка категорично ми отказва всякакви антицелулитни процедури докато кърмя предимно заради антицелулитните препарати съдържащи висока концентрация на кофеин, както и заради отделянето на токсини.

Ех, много жалко Sad Така се надявах да се отърва скоро от тая напаст, целулита, де, ама явно и аз ще трябва да почакам...
Цитирай

София

Добре бе, не мога да разбера... 90% от кърмещите майки пият кафе, е вярно по едно на ден, но.... колко кофеин ще влезе в организма от една утайка  Thinking
Цитирай

Банкя

Абе всъщност то в утайката сигурно концентрацията наистина не е чак толкова висока Thinking

Аз все пак сън решила да заложа на нещо по-сигурно Wink Познатата ми кинезитерапевтка всъщност работи в "Скин лайн" и сме се разбрали като свърша да кърмя да ходя там на ендермология. Засега добри отзиви чувам, да видим  Praynig
Цитирай

София

Аз все пак сън решила да заложа на нещо по-сигурно Wink Познатата ми кинезитерапевтка всъщност работи в "Скин лайн" и сме се разбрали като свърша да кърмя да ходя там на ендермология. Засега добри отзиви чувам, да видим  Praynig

Я разкажи по-подробно  Embarassed
Цитирай

Банкя

Първо да кажа, че процедурите са скъпички - 50 лв е едната, а курсът е от средно 16 процедури - но може да се плаща на ходене, а не предварително да трябва да изсипеш парите. Апаратът, който обработва целулита действал с две функции - всмукване и разтриване и целта е по този начин да се отключат естествените процеси за изхвърляне на излишните мазнини и кожата се подмладявала...
Да видим Thinking Поне не обещава чудеса, познатата ми каза да не очаквам свалени килограми, а намалени обиколки и стегната и здрава кожа на поразените места, дано е така Praynig    

Давам и телефон, може да поискате да говорите направо с кинезитерапевт. Познатата ми каза, че самата тя консултира и по телефона.
953 36 17
988 00 94
Цитирай

Канада

Сега успявам да седна на компютъра за първи път днес и гледам, че  на доста мами им  е интересна темата за целулита ( за жалост)
 Та, момичета, мисля си ей така не са ли малко скъпички тия антицелулитни процедури..а и "не обещават чудеса".  Shocked   Ами то аз ако поискам на някого 16 пъти по 50 лева ще гледам поне да  гарантирам резултатите.  Laughing  ще ме извинявате ама нещо не я разбирам тая схема " ела плати си , а пък тоооо ще видим : я подейства, я не"!
 Защо преди да се да пробвате с процедурките не  опитате с утайката  от кафе.  Пари не струва, време не отнема кой знае колко (при всички случаи по-малко отколкото ако ходите специално  в салон за процедури) и така или иначе всяка вечер  се киснем под дошове или вани...е малко се мърля банята Wink  ама здраве да е. Правете го това поне един месец и ако няма резултат  тогава смело към салоните за красота. Е, и аз не гарантирам успех Laughing , но красотата не ми е професия, в работата си  давам 100% гаранции(нали ми плащат).
Това е лично мнение. не се опитвам да агитирам никого  за моето методче(то даже не и мое, де), а само споделям, че при мен резултатите наистина си заслужават минималното усилие и както каза едно момиче по-горе "разни хора, разни целулити" на някой може и да не му действа
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 68 отговора