Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
  • В полите на Родопите
Кой какво предпочита-първия концерт на изгряващите звезди или изцепките на настоящите звезди?След като толкова много се изписа кои ще са участниците във ВИП-а,ще има ли изобщо изненади и нещо,което си заслужава да се види?Аз лично се чудя още,най-вероятно ще превключвам каналите.А вие?

# 1
  • В.Търново
Вип-а ще гледам.

# 2
  • Hamburg
  И аз така Simple Smile.

# 3
  • София
И двете. Grinning

# 4
  • Бургас
И двете, но повече Вип-а

# 5

И аз така. "Мюзик Айдъл" вече сме го гледали, макар и под друго име ("Аз пея в Ку-ку-Бенд), няма какво да им предложи.

# 6
  • София
Вип-а  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 7
  • на изток от рая
Интересен ще ми е старта на Вип-а(аз май съм единствената която не знае кои са учасниците)

# 8
  • София
ВИП ще гледам и аз  Joy
надявам се да е даста провокативен и тук да се леят писания от такива дето уж не го гледат Mr. Green

# 9
  • Бургас
И аз ще гледам ВИП Брадър този път какви ли са ги подбрали?

# 10
  • Варна
И аз ще гледам ВИП-а, но незнам кои ще са участниците. Чух, че Венета Райкова и мъжа й ще са семейната двойка, която ще влезе в къщата. Знам за един участник от Варна - общински съветник и това е. Другите не ги знам  Sad

# 11
  • Варна
ВИП-а Simple Smile

# 12
  • При гларусите
ВИП-ААААА!

# 13
  • София
ВИП- а  Peace
Или може би и двете  newsm78

# 14
  • на пистата
випа,на рекламата казват може ли хора от един пол да живеят като семейство което ме навежда на мисълта,че ще са само жени.

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт