Унгарските пюрета Univer

  • 450
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 788

Никой ли не ги купува, че няма нищо за тях във форума. До сега сме пробвали едно зеленчуково и едно рибно, много са добри. За плодовите нямам мнение, че не съм взимала от тях. Купила съм и едно с ементал и чакам с нетърпение да захраня със сирене, за да го дам – изглежда много добре. Пробвах доста неща преди да ги открия тези, че Ганчев не искам да давам, от Хаме съм доволна, но ми писна само от него, от Сънвал имам някои разочарования – доста гадни пюрета има, а и много ориз слагат на всичките, само към тези малките от 125 гр. нямам забележки, а ХИПП-а ми се струва необосновано скъп, освен за захранването. Да нe си помислите, че съм рекламен агент, просто споделям моя опит, за да може някой да се възползува от него.

# 1
  • Мнения: X
здравей, а ти от софия ли си? може ли да ми кажеш къде ги кууваш, понеже аз живея в жк. емил марков и на около няма никъде.преди време имаше,но сега казват че вече няма внос.

# 2
  • Мнения: 3 788
Аз се обадих на Загато 8129998 и от там ми дадоха моб. тел. на едно момиче Мая и тя ми каза в кои магазинчета в моя квартал зарежда. Не съм й запазила мобилния обаче. Иначе съм в Дружба-2 и няма да ти е от полза да ти кажа в кои магазинчета ги продават.

# 3
  • Мнения: X
какво значи загато? те ли внасят и от къде взе този телефон

# 4
  • Мнения: 1 877
Значи Загато е фирмата вносител,а адреса и е София ул."Живко Николов"14.тел. е същия.Съвсем случайно тази фирма се намира в нашия кв. Редута... и аз сега го видях

Общи условия

Активация на акаунт