Купували ли сте си нещо домакинско заради конкретна рецепта?

  • 2 855
  • 67
  •   1
Отговори
# 30
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Danicka, благодаря  bouquet

# 31
  • Мнения: 1 215
Купих си голям гювеч от Варна миналото лято и го натоварих на мъжа ми в ръчния багаж да го донесе тук. Така и си стои, не съм го ползвала. Но пък ми краси кухнята.
Бях си купила тортена форма със закопчалка за желираната торта, но и нея само веднъж съм я ползвала. Тортата не пожъна голям успех.

# 32
  • Мнения: 2 099
Редовно го правя...

# 33
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Да, купих си форма за кекс заради сладкиша на Лео   bouquet, но вече я ползвам и за други неща. Сега искам да си купя отваряща се тава за торти.  Wink

# 34
  • Мнения: 446
За мен периодите за сладкарстване са Коледа и Великден. Ако правя сладкиши целогодишно, каквито сме ящни, ще станем квадратни.
Купих си форма за мъфини заради мъфините-пеперуди на Танита. Сега чакам да наближи Великден и отварям работилницата....

# 35
  • Мнения: 1 436
Купих си форма за пай преди време, защото мъжът ми искаше парфето на мама  Twisted Evil. Обаче като имам вече форма, се запалих по всякакви видове пайове и парфета и сега правя през седмица.

# 36
  • Мнения: 3 647
форми за кекс
и една йенска тенджера
  bouquet

# 37
  • София
  • Мнения: 35 811
Купувам и то редовно. Дори купувам и още незнам какво бих направила с него... но ако ми потрябва да имам.
Фен съм на кухненските 'джунджурии'..дори още съжалявам че преди 4-5 мес. не си купиш една много красива стъклена дъска за рязане ooooh!

# 38
  • Мнения: 872
Да , купувам си такива неща. Имам форма за кекс, за торта, гювечета, йена, тостер, щприцове, едно нещо , което го използвам единствено и само да подгрява фондю ,от една приятелка говидях Laughing ...

# 39
  • Мнения: 5 500
Форма за козунак! Ама само искам, още не съм си намерила, ако някой знае да каже? От тези правоъгълните.

# 40
  • София
  • Мнения: 1 125
ISOLDE, правоъгълни форми за козунак видях вчера в Практикер  Peace

Иначе и аз като
Бях си купила тортена форма със закопчалка за желираната торта, но и нея само веднъж съм я ползвала.
само че в моя случай беше за един чийзкейк и оттогава не съм я ползвала  Tired

# 41
  • Мнения: 5 500
ISOLDE, правоъгълни форми за козунак видях вчера в Практикер  Peace

Иначе и аз като
Бях си купила тортена форма със закопчалка за желираната торта, но и нея само веднъж съм я ползвала.
само че в моя случай беше за един чийзкейк и оттогава не съм я ползвала  Tired
Тюх да му се невиди ooooh! вчера обиколих Пикадилитата, ходих до Метро, ядосах се много дето не ме пуснаха с малкия без кенгуро, но в Практикер не ми дойде на ум да вляза! Утре ще отида  Peace Благодаря ти, Мария   bouquet

# 42
  • Мнения: 2 609
Да, разкопчаваща тава. Blush

# 43
  • Мнения: 4 138
аха, даже един идиотски двоен тиган за омлети и форми със сърчица към него. зяпям по тв и айде йуруш на маслините. после си седят по шкафовете

# 44
  • Мнения: 12 287
Така си купих лъжица (или както там се води) за оформяне на топки - заради една гарнитура, която се слага в такъв вид. Използва я и за друго, де - за сладолед (класика), мисля да пробвам лятото плодова салата с топка изцедено кисело мляко, че много ми похвалиха въпросното лакомство

Общи условия

Активация на акаунт