кремове

  • 1 528
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 741
Мажа се с Мустела-против стрий и до сега съм много доволна.Ама ме е нападнал един целулит...

# 16
Аз ползвах Мустела и Чико, обаче нямаше кои знае какъв ефект noНо въпреки това мисля, че на Чико беше по добър. А една приятелка успя да спре стриите със свинска мас и то моментално newsm10(но всичко зависи от кожата ти)

# 17
  • Средната земя
  • Мнения: 371
Мустела  newsm10

# 18
  • Мнения: 393
 За съжаление с каквото и да се мажем пак си имаме стрии ако кожата не е еластична CryАз се мажех с бебешко олио-много мазно,но още в 6тия месец корема ми се нацепи.Сега стриите са тъмно червени и нямам търпение да избледнеят.

# 19
  • Мнения: 724
До преди една седмица се мазах с мустела сега се мажа с галеник Мисля че мустела са по добри.Но как са ти казали всичко е ген и до тип кожа.
Успех и леко бременеене

# 20
  • Мнения: 473
И аз използвам Мустела, но две седмици преди термина ми се появиха стрии на корема. Коремът ми е огромен и не знам кой крем можеше да го спаси. Иначе Мустела е много добър крем. Най-важното според мен е да се мажеш редовно всяка вечер, но е много важна и кожата.

# 21
  • Мнения: 143
Аз се мажа с Чико и засега съм много доволна - купувам си този, който е за гърди и отделно другия за корема. Не бих пробвала с разни масла от различни ядки и билки (напр. бадем), защото съм чела, че по време на бременност не всяко нещо е полезно, а някои дори могат да предизвикат аборт в ранните месеци. По-добре си купувай специализирана козметика.

# 22
  • Мнения: 1 174
Аз също ползвах Мустела и съм доволна от усещането от крема.
За стриите-нямам стрии и незнам доколко е от мазането, защото никак не бях редовна.
Имам още и един ланолинов крем с екстракт от невен, точно за стрии е пак, но наистина е много мазен- няма име.
Друго, което можеш да ползваш е "Родопско чудо"-билков, съдържа пак невен, бял равнец и още нещо...с регенериращо действие в/у кожата.
Според мен е най-хубаво да се пият много течности+животински мазнини (за мазане Wink) и...все пак зависи и от кожата.

# 23
  • Мнения: 1 216
Мажа се с олио за мами на Чико и хидратантен крем за тяло на "Гарние"  за много суха кожа. Аз се белех и се оказа, че това ми е лятната препеченка кожичка и след като се хидратира от кремчето след около седмица -  се оправи. Сърбенето и беленето не на всяка цена са стрии

# 24
Сърбенето и беленето не на всяка цена са стрии

И аз така мисля - може да се дължи на авитаминоза, може и от честотата или сапуна, с който се къпеш. Аз горещо препоръчвам маслото против стрии на Икаров - с тази уговорка, че на мен страшно много ми харесва как мирише (най-интензивен е ароматът на маслото от пачули), но не всеки го понася. И разбира се най- най-доброто средство добрият стар Дефламол.   Wink  Успех!

# 25
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Използвах Мустела много е добър, но на мен лично ми е прекалено мазен за това редувах с Виши  Peace

# 26
  • Мнения: 689
Универсален крем няма, всичко е до ген и кожа. Пробвай с нещо много мазно, дори с краве масло и зехтин.
Peace

# 27
  • Мнения: 3 500
Всичко е ген. Аз лично съм се мазала с Гарние - плодов с аромат на грейпфрут, който не беше против стрии, но само неговата миризма понасях.Нямам нито една стрия. Имам приятелка, която се мажеше нон-стоп с Виши и е цялата нацепена. Няма крем, който да помогне, ако си предразположена към стрии.
Все пак купи си някакъв колкото да овлажняваш кожата и да я правиш по-еластична.

# 28
  • София
  • Мнения: 2 227
.......Имам приятелка, която се мажеше нон-стоп с Виши и е цялата нацепена. Няма крем, който да помогне, ако си предразположена към стрии.
Все пак купи си някакъв колкото да овлажняваш кожата и да я правиш по-еластична.
И аз като приятелката на Ноел се мазах непрекъснато, но се нацепих страшно много.

# 29
  • Мнения: 1 104
Зависи от кожата. Аз се мазах с Mamma Donna на Chicco и съм доволна.

Общи условия

Активация на акаунт