Изневярата

  • 3 035
  • 52
  •   1
Отговори
  • Мнения: 42
Как мислите, мили дами, бихте ли изневерили на вашите половинки? Ако да в какви случаи? Имаше една тема дали сте се омъжили по любов във форума и процентът не е твърде голям за истинската голяма любов. Та се замислих в какви ситуации една жена би прескочила границата на морала възпитаванс годините в нея?

# 1
  • Мнения: 3 423
Напълно нормално е за човека да
не се ограничава в харесванията
си само до един индивид. Досега
не ми се е случвало да изневерявам
на мъжа си, но и не смятам, че никога
не бих могла да го направя. Това
чисто хипотетично. А може и да не го.
Не знам. Омъжването по любов няма
нищо общо с изневярата. Ама нищо.

# 2
  • Мнения: 42
Напълно нормално е за човека да
не се ограничава в харесванията
си само до един индивид. Досега
не ми се е случвало да изневерявам
на мъжа си, но и не смятам, че никога
не бих могла да го направя. Това
чисто хипотетично. А може и да не го.
Не знам. Омъжването по любов няма
нищо общо с изневярата. Ама нищо.
Изхождам от любовта, защото когато има силна връзка трудно е да прескочиш границата, а понякога може да има изкушения, на които да не може да устои една жена. Говоря чисто в емоционален план, когато "прескача светкавица". Може ли жената да се пребори със страстта си  пред отговорността си пред сейството?

# 3
  • Мнения: 1 081
Страстта си е страст, но семейството е най-важното нещо на света и ако една жена не се чувства добре в него е възможно да го направи, но преди всичко трябва да се помъчи да запази топлината и любовта, които са скрепили това семейство. Мисля, че лудата страст и "сляпата неделя" са извиняния. Не бих изневерила, ако се отдам на друг мъж, ще бъде когато нещата със съпруга ми са непоправимо сринати. Винаги, при всичките ми връзки е било така и така ще бъде. Естествено, не бих корила, някоя жена, която го направи, всеки сам решава за себе си.   bouquet

# 4
  • Мнения: 563
Може ли жената да се пребори със страстта си  пред отговорността си пред сейството?
то че може, може Peace Ама на някои не им харесва да се борят Laughing а иначе всичко е възможно. Аз досега не съм, но гаранция няма. Сигурно бих изневерила ако вече не чувствам нищо към мъжа ми и срещна друг който да ми харесва. Но има хора които си изневеряват на общо основание и твърдят че обичат половинките си, така че... и това е възможно... хора всякакви. Ти реши според твоята собствена съвест, какво те боли как мислят другите? Нали не те живеят твоя живот?

# 5
  • София
  • Мнения: 2 157
Напълно нормално е за човека да
не се ограничава в харесванията
си само до един индивид. Досега
не ми се е случвало да изневерявам
на мъжа си, но и не смятам, че никога
не бих могла да го направя. Това
чисто хипотетично. А може и да не го.
Не знам. Омъжването по любов няма
нищо общо с изневярата. Ама нищо.

Това е и моето мнение  Peace

# 6
  • Мнения: 42
Мислих си днес какви видове изневяра има. При някои е от
1. Силно желание за секс с друг човек
2. Намиране на нещо, което липсва във връзката с законния(или все още не-) парньор
3. Стар мерак
4. Отмъщение (е, понякога и такова съм наблюдавала)
5. В търсене на разнообразие
6. Когато другата страна е по-настойчива

Питам се дали човек може да изневери на любим човек, без да желае изневяра, а от чист егоизъм?

# 7
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 638
За сега не си търся белята  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 42
Вижте мили дами, това което пиша в тази тема не е провокирана от мои лични изживявания. Аз съм щастиво женена съпруга и майка и не смятам да нарушавам баланса на живота си. (Е, поне така мисля и съм сигурана към насоящия момент) Имам мъж мечта. Това, за което правя опит да беседваме е да провокирам във вас вашето виждане за нещо, което може да се случи или се е случило на някои от вас. Тази тема е за тези, които са изживели някакво различно чувство като например да са предали доверието на партньора си. Какво почувства съпругът, когато му изневерихте (хайде, като зная колко го правят .... не си кривете душата) или какво почувствахте вие, когато разбрахте за изневярата?
Беше ли по-щедър любовникът или търсехте различната наслада?
Самообвинявахте ли се за своята изневяра/ или за неговата?
До къде може да стигне една жена в търсененто си на любовта?
Изглежда форумът се посещава от безкрайно почтени съпруги или до такава степен криете изневярата, че не смеете да говорите за това.

# 9
  • Мнения: 1 425
Изглежда форумът се посещава от безкрайно почтени съпруги или до такава степен криете изневярата, че не смеете да говорите за това.
rotfImao rotfImbo rotfImbo

Изневярата е доста обсъждана тема в форума. В момента има тема Какво би ви подтикнало към изневяра в радела татковци.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=173243.0

# 10
  • Мнения: 2 723
Напълно нормално е за човека да
не се ограничава в харесванията
си само до един индивид. Досега
не ми се е случвало да изневерявам
на мъжа си, но и не смятам, че никога
не бих могла да го направя. Това
чисто хипотетично. А може и да не го.
Не знам. Омъжването по любов няма
нищо общо с изневярата. Ама нищо.

Много обичам, когато някой е написал всичко, което аз бих написала.... БРАВО  Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 13 200
Изглежда форумът се посещава от безкрайно почтени съпруги или до такава степен криете изневярата, че не смеете да говорите за това.
Ти сериозно ли мислиш, че някой ще каже.. изневерих на мъжа си.. аз се почувствах едикакси.. той се почувства едикакси.. Аз ако съм изневерила на мъжа си, форумът е последното място дето ще го кажа...  Joy

# 12
  • Мнения: 269
Това, че може да имаш увлечения по някой е едно (никой не е казал, че като си женен няма да харесаш някой друг, не си си парализирал чуствата, я!). А да изневериш (физически) си е решение! И като вземеш това решение, трябва да ти е ясно, че развода също е решение (всето от другия, ако разбере, съвсем логично..) Peace
Та решавайте, обичайте и тва е! thumbsup  Peace

# 13
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
аз пък да те питам ти къде го намери този мъж ме4та?какво е мъж-ме4та!искам да го пробвам това щастие- секс или емоция с мъж- ме4та! за мене такива неща като "никога" и "няма" не съществуват!бих изневерила, той би -хипотети4но вси4ко е възможно, даже правено! не мога да си кривя душата като видя някой готин пи4 и се загледам я по бицепсите или стегнатото му дупе хи4 не ми иде идея за моя мъж, ами се замислям -ако този го имам ей така до себе си?ето една изневяра!ако някоя мацка звънни и праща любовни смс, пак си е кръшкане даже и ментално, някой някъде се е показал със слаба защита!и е дал повод! голият секс понякога е по-малкото зло от думите- оби4ам друг(а)!по-лесно се преодолява, ако не си толкова обвързан и да си се хванал като сламка за този мъж или жена!пък и много неща никога не узнаваме или не казваме! но се преодолява, ако се оби4а и има за какво да се продължи! трудно, но става! втори шанс- такива неща!

# 14
  • Мнения: 750
Tи май си вярваш,4е изневеряващите жени ще ти кажат как го правят,защо го правят и как се е по4увствал мъжа им или пък обратно Mr. Green!Стига с тая изневяра Stop!Напоследък само това се обсъжда във форума...много актуална тема Crazy!Пролетта дойде и хормоните забушуваха Joy!
Мъж ме4та ли имаш? newsm78Е!Всяка така казва Laughing Laughing!
Вижте мили дами, това което пиша в тази тема не е провокирана от мои лични изживявания. Аз съм щастиво женена съпруга и майка и...
Айде бе...ние доматите с кол4етата ги ядем Mr. Green!
Що ми намирисва тука на изневяра smile3508!
Май някой е згазил лука и сега зъб4ето на Отело го гризе,та е решил да види дали и другите ги гони вината smile3506 rotfImao


Общи условия

Активация на акаунт