не су купувайте матраци Happy Dreams !

  • 22 023
  • 69
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 641
за сега такъв магазин няма. може са се подиграваш Уриел, но то ще е до момента в който и теб почнат да те обслужват така. нищо което сме поръчали без да го видим веднага не е дошло каквото го хвалят в магазините се. затова явно се купува само каквото ти хареса на момента и без поръчка го взимаш веднага

# 31
  • Мнения: 14 486
за сега такъв магазин няма. може са се подиграваш Уриел, но то ще е до момента в който и теб почнат да те обслужват така. нищо което сме поръчали без да го видим веднага не е дошло каквото го хвалят в магазините се. затова явно се купува само каквото ти хареса на момента и без поръчка го взимаш веднага

не се подигравам. странно ми е че все така те прецакват.
аз повечето неща като ги купувам са по каталог, дори ако го има изложено в магазина, не вземам мострата ами правят поръчка.
не съм имала проблеми - кухня, трапезария, абе каквото ти хрумне. леглото с матрака даже в магазина не го видях - всичко беше по каталог

# 32
  • Мнения: 2 641
радвай се че имала късмет досега, или не си обърнала внимание какво са ти доставили
обадих се в комисията за защита на потребителите и ме нахокаха че в договора не е посочено изрично нищо. пише само матрак, без каква дамаска да е, и без какво съдържа. вече ще се описва всичко което купувам до последната подробност, но нали те ти дават договора, мислех че е стандартен и че като се разберете нещо е така.........за жалост не е...

# 33
  • Мнения: 420
 Сигурна ли си, че дамаската не е памучна, а на етикета пише, че  е.
Ако това наистина е така, може да се оплачеш, че са ти дали заблуждаваща информация.
Питай пак в комисията за тази подробност.

# 34
  • Мнения: 2 641
на етикета пише памук, но не е посочено кое му е памучното нещо - изписано е на ръка, заедно с рамера на матрака и модела

# 35
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Извине те  Embarassed някои ще ми каже ли нещо за матраци MAGNIFLEX  newsm78 МОЛЯ  Embarassed

# 36
  • Мнения: 420
на етикета пише памук, но не е посочено кое му е памучното нещо - изписано е на ръка, заедно с рамера на матрака и модела

До тук, както ми обясняваш, са ти дали етикет, в който твърдят, че матрака е от памук, а ти смяташ, че това не е вярно.
Това е добро основание да се жалваш към комисията за защита на потребителите.
Според закона всяка стока трябва да има етикет, на който коректно да е изписана необходимата информация - име на производител, от какъв материал е изработен продукта и т.н.
Обади им се пак и ги питай дали може да се направи нещо по този въпрос.
Аз използвах телефона, който е даден за моя град.
Лично юристконсулта ми обясни какво да правя, за да си реша проблема.
Неприятно е, че нямаш документи и коректен договор.
Дано поне си взела касова бележка.
Ако и касова бележка си нямаш, а държиш да непременно да им създадеш проблеми, можеш да пуснеш поне сигнал за нередовните етикети и разни подобни глупости.
Е, така няма да се реши конкретно твоя проблем, но поне ще си удовлетворена, че не си се примирила съвсем.
Успех!

# 37
  • София
  • Мнения: 1 817
Със сигурност загубиха един клиент. Мислехме да си купим матрак от магазина им в Студентски град, защото ни е на много удобно място, но сега от форумска солидарност ще отида другаде!

Желая ти успех!

# 38
  • Мнения: 2 641
аз ще подам жалба все пак пък ще видим... в договора не пише нищо какво има в матрака, не е описана дамаската, на самия матрак също непише нищо освен номера и модела, а в брошурата им пише че не е правно отговорна и могат да си променят състава както  Shocked Shocked Shocked искат  #Crazy може ли изобщо тва да е фирма дето не ти дава никакъв документ за съдържанието на продукта???!!!
наистина лично за мен който си купи нещо от тази фирма ще е само прецакан. те изрично знаеха какво искам и не ми казаха че няма да го направят така за да ми вземат парите и да ме поставят пред свършен факт...

# 39
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Ужас!  Shocked Егати наглите хора!  #Cussing out

# 40
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
ехооооооооооооо  Party МАМИИИИИ  Rolling Eyes Защо не ми отговаряте? smile3518

# 41
  • Мнения: 420
ехооооооооооооо  Party МАМИИИИИ  Rolling Eyes Защо не ми отговаряте? smile3518

Скъпа, пусни си собствена темичка - така имаш повече шанс да ти отговорят.
Тук става въпрос за друга марка матраци.
Нищо в заглавието не подсказва, че ще се пише и за твоите.  Peace

# 42
  • София
  • Мнения: 5 284
Да му се не знае  Embarassed Преди 2 часа поръчахме матрак от същата фирма и същия магазин за утре. Платен е. Утре трябва да си го вземем. Ще пиша дали е това, което сме искали, макар че е доста евтин, да не кажа най-обикновения, но има 2 години гаранция.

П.С. А и 5-те момичета бяха с табелки с имената... Бяха любезни, макар и не много компютърно грамотни  Embarassed

# 43
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Божидара , благодаря ти за съвета но съм още новак регистрирах се преди 3 дни и не знам как да я пусна тази нова тема  Embarassed

# 44
  • Мнения: 3 674
Божидара , благодаря ти за съвета но съм още новак регистрирах се преди 3 дни и не знам как да я пусна тази нова тема  Embarassed
shushi7777лесно е.Отива6 на "Дом и семейство"....после на "На6ия дом" и горе вдясно  има надпис4ета в сини4ко....маркирай про4етеното...извести...нова тема ..... нова анкета. Кликва6 там на НОВА ТЕМА..... и ти се отваря  прозорец....както когато пи6е6 отговор  по тема...Там в поле заглавие" си написва6 заглавието на темата"...а долу в голямото поле...това за което те касае Wink

Общи условия

Активация на акаунт