мога ли да давам бисквитки вече...

  • 555
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 446
към млякото или пюрето,и какви да взема вече сме на 7месеца почти.Гледам че някои мами дават закуска,те съдържат ли глутен и мога ли да го въведа вече.

# 1
  • Мнения: 209
Има и бисквити без глутен. Ние сме взимали на Плазмон - натрошени, без глутен, за след четвъртия месец. А по въпроса с глутена- аз го въведох преди една седмица и нямаме проблеми.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 157
Обикновено се въвежда след като детето навърши 6-7 месеца.

# 3
  • София
  • Мнения: 15 198
Аз лично не виждам смисъл и полза от бисквитите. Не съм ги давала нито забъркани в някоя храна на детето, нито за гризане.
Бисквитите Закуска съдържат глутен.
Глутен се въвежда не по-рано от навършени 6 месеца. Твоето бебче е почти на 7, така че- може.

# 4
  • Мнения: 990
Можеш да слагаш бисквити вече , сега има голямо разнообразие . Започни като  начало с натрошените на Плазмон, те не съдържат глутен.

# 5
  • Мнения: 3 886
Без проблеми.Не се притеснявай.Има едни ЧИКИБЕБЕ (турски са)аз ги въведох още през7 месец  .Много са приятни.Давам ги като следобедна закуска с мляко PeaceПлазмон не ги харесахме.

Последна редакция: сб, 24 мар 2007, 14:01 от DIVA_ORHIDEQ

# 6
  • Мнения: 2 897
Не съм слагала бисквити в млякото или пюретата,давала съм за гризкане.Само,че това стана след като въведох глутена.Давам най-обикновени бисквити,тъй като са твърди и максимално безвкусни.

# 7
  • Мнения: 2 152
Аз знам, че може да се дават тези на прах Плазмон.Много се харесвали от бебчетата и след месец ще пробвам

# 8
  • Мнения: 27 524
Както прецениш. По принцип може. Ако си по-предпазлива - изчакай. В много страни се дава след 6-ти месец, така че може.

# 9
  • Мнения: 887
Можеш да даваш бисквити.Ако не искаш още да въвеждаш глутен има и безглутенови бисквити,но възрастта ви е такава,че можеш да даваш и с глутен.Аз давах след 6 месец на Плазмон с глутен(преди това пак на Плазмон,но без глутен),а след 9 месец започнах да давам обикновени на Победа или Житен дар.

# 10
  • Мнения: 121
Може да даваш бисквити. Аз започнах да давам бисквитки на Плазмон с глутен посредата на шестия, близо седмия месец.Можеш да започнеш с безглутенови на плазмон , както ти си прецениш.  Peace

Последна редакция: сб, 24 мар 2007, 16:44 от kordelka

# 11
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Щом си решила, давай. "Закуска" са подходящи според мен  Peace

# 12
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
да, да може...

# 13
  • Мнения: 446
мерси на всчки за отговорите ,ще разгледам в бебешките магазини и ще избера какви да взема  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт