свекърва ми пак прекали - незнам как да постъпя

  • 6 799
  • 95
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 1 345
лелее чак до бой ли стигнахте за какво?

# 76
ех ,ми за6тото ре6и 4е може да ме командва с бой. ама уви ,не просперира!

# 77
  • София
  • Мнения: 1 345
Ама тя ли ти посегна първа. Е тва ако се пробва и моята направо ще е върхът.

# 78
така е ! при мен бе6е върхът!

# 79
  • Мнения: 2 116
Оххх мила много ми е познато!  Confused И аз все и се карам! Тя до такива крайности като "Ти си в моята къща!" не стига, ама пак си е ужасно!  Sad

# 80
  • София
  • Мнения: 1 345
Добре а как си опазваш нервите все пак? Моите са на изчерпване даже бих казала че се отчайвам от безисходицата в момента,че не мога да се махна а секундата

# 81
  • Мнения: 2 116
Добре а как си опазваш нервите все пак? Моите са на изчерпване даже бих казала че се отчайвам от безисходицата в момента,че не мога да се махна а секундата

Игнорирам я тотално! Все едно не говори на мен! Гушвам си детето и си отивам в стаята! Вече не се нервирам! Имам много по-сложни проблеми! Като си слезе се връщам в хола!  Peace И така си играем на гоненица! Ама се усеща /много ми е кеф/ и разрежда!  Peace И друго! Радвай се че мъжа ти те подкрепя и не си сама в тази борба със СВЕКЪРВИщЕТО!  Mr. Green

Извън темата! Викам на моя:"Ако аз качвах толкова стълби по толкова пъти на ден, щях да се скърша! Страшна фиданка!"   Hug Peace

# 82
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 675
така е ! при мен бе6е върхът!

Е как така ще те пердаши? Това звучи като виц newsm78
Ама за нещо сериозно ли беше  Twisted Evil

Последна редакция: чт, 29 мар 2007, 11:22 от Unknown_lady

# 83
  • София
  • Мнения: 1 603
ех ,ми за6тото ре6и 4е може да ме командва с бой. ама уви ,не просперира!

За да не се стига до крайности  Shocked щото звучи ужасно и колкото и да си казваш, че не обръщаш внимание, със сигурност би скапало цялото ти ежедневие, грабвай си детето и нещата и у вас. Мъжът ти, ако е мъж за няколко дни и квартира ще наеме и ще хукне да си те прибира /че и някое букетче може да ти донесе  bouquet/. Не е лесно по квартири /аз съм от София, но имам богат опит/, но усещането, че като отключиш входната врата си си в ТВОЯТА къща.... и уюта и близостта, които се създават в семейството са несравними.

# 84
  • София
  • Мнения: 1 345
 ослушвам се за нещо изгодно дано да си права. Ще рискувам при всички положения

# 85
  • София
  • Мнения: 1 603
ослушвам се за нещо изгодно дано да си права. Ще рискувам при всички положения

 Hug стискам палци и желая късмет.
М/у др. във форума има доста брокери, може някой да помогне.

# 86
  • София
  • Мнения: 2 177
Явно свекърва ти е доста елементарна и куха, казано с думи прости- простачка. Моята е досадница, но я е страх от мене, не смее и дума да ми каже напреки, ходи на пръсти...но аз така я възпитах, иначе трябва да се изпотрепем

# 87
  • София
  • Мнения: 203
 Моята също е доста властна и проста жена, като казвам проста не целя да я обиждам, а тя наистина си е такава, много нерви ми е късала, но си постигнах своето да живея отделно от нея/иначе семейство нямаше да има, досега да съм ги напуснала сто пъти/,в общи линии вече я е страх от мен, защото знае,че в това отношение съм луда по цялата глава и се въздържа.  Mr. Green Mr. Green

# 88
  • Мнения: 315
И при нас беше така кошмар 2 год.Нещата се оправиха когато се изнесохме.Сега звъни по тел. да чуе детето и е много любезна.Излезте на квартира иначе ще имате проблеми и вие двамата.Две поколения не могат да живеят в една къща.Желая ви успех Peace

# 89
  • София
  • Мнения: 1 345
Точно това взе да става ние се караме заради нея. Дано не продължи дълго

Общи условия

Активация на акаунт