Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 29 отговора

Сега гледам Жени, като награди няква девойка в "Огледала". Та нещо бая налята ми се видя   Thinking
Та някой знае ли, да не би да е бременна?  newsm78 Че се притесних да не съм изпуснала клюката случайно Laughing

Ако е така браво и на нея, време и беше   bouquet
Цитирай

София

Беше облечена направо ужасно, като някоя лелка.
Цитирай

Да, и на ман ми направи впечатление, за това си помислих, че крие нещо, което не може да остане скрито  Mr. Green
Цитирай

София

Да, и на мен ми направи впечатление - доста е напълняла, чак двойна брадичка е заформила. Мисля, че е бременна, поне така изглежда...
Цитирай

Berlin

За съжаление не мисля че е бременна. бременните не изглеждат така нещастни както изглеждаше тя, а и ми се струва че има някаква пластична операция...чак пък такава промяна в лицето и устните...иначе безше напълняла навсякъде...и гледаше  ужасно и тъжно. В такива моменти дано до себе си има истински приятели.
Цитирай

Пловдив, мила моя майно льо...

Бременна или надебеляла, аз съм длъжен да съобщя, че нямам нищо общо с нито едното от двете...
Цитирай

Burgas

И аз я мярнах и ми се видя доста наедряла. Нищо чудно и да е бременна, нали щяла да се омъжва.
Цитирай

Бременна или надебеляла, аз съм длъжен да съобщя, че нямам нищо общо с нито едното от двете...
Спокойно,не те подозираме!
Цитирай

Burgas

Спокойно,не те подозираме!

Гузен негонен бяга, дето се вика Mr. Green
Цитирай

София

И аз я мярнах и ми се видя доста наедряла. Нищо чудно и да е бременна, нали щяла да се омъжва.

За кого?

Наистина не изглеждаше никак щастлива, накрая даже погледът и така странно блуждаеше... Thinking
Цитирай

при Arctic Monkeys

ми дано да е бременна наборката. време й е вече.
Цитирай

Burgas

За кого?

Ето http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=175984.0
Цитирай

в Tara

незнам за жени, ама сега гледам 'имаш поща' и гала ми се вижда с коремче.
дали е бременна?
Цитирай

Sofia

бременна е!
Цитирай

Burgas

Кой, Жени или Гала? Laughing
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 29 отговора