Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

се променя - разгледайте новостите и споделете с нас впечатленията си Включете се
Кърмене и захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Мами ,моля дайте ми съвет ако някой знае налага ми се да си направя ренгенова снимка на единият крак и се притеснявам дали ще мога да продължа да кърмя заради облъчването от ренгена.Искам да кърмя бебчето си колкото може по дълго. Praynig
Цитирай

Плевен

Правила съм си рентгенова снимка, но на зъба. Лаборантката ми обясни, че няма проблем.
Цитирай

София

На мен пък, още на първата седмица след раждането ми се наложи снимка на белите дробове! Няма проблем, кърми си спокойно  Peace   
Наслаждавай се на бебочето си!  Hug
Цитирай

някъде четох че дори мамография може да се направи и да се продължи кърменето.специално за мамографията пишеше че нивото на облъчване било малко и не се отразявало на кърмата.а при теб щом е на крака предполагам че съвсем няма опасност.мен също ми се налага да си направя на таза и мисля да изцедя мляко предварително за едно хранене и първото мляко след снимката да го изхвърля
Цитирай

София

Рентгенът не е препоръчителен по време на бременост, при кърмене няма проблем. Не е нужно да прекъсваш кърменето,  веднага след снимката можеш да си кърмиш спокойно. Very Happy
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.