Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 217 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 110 отговора

плевен

Ползвате ли почистващите препарати Медикс?Аз скоро си купих Медикс за тоалетна,баня ,за почистване на фурната и за премахване на варовик.Ами да ви кажа останах доволна.За това ви питам какви са ви отзивите за тях.
Цитирай

Аз много често ползвам тази марка и също съм доволна. Peace
Цитирай

в зоната на здрача

Ползвам редовно препарати от тази марка и съм доволна. Peace
Цитирай

Ползвам препарата за дървени повърхности (за почистване на прах), доволна съм. Преди време останах приятно изненадана от омекотителя за пране, много приятно миришеше Blush Сега ползвам течен сапун за лице, с аромат на праскова или нещо подобно, но малко ми изсушава кожата.
Цитирай

Объркала съм се - сапунът го ползвам за ръцете. Blush
Цитирай

Ползвам всякакви продукти на Медикс - за съдове, за дървени повърхности, за деликанти тъкани, обезмаслител... Доволна съм  Peace
Цитирай

Пловдив

Обезмаслителя много ми допада действие,аромат и цена.
Цитирай

Странно е, че много малко хора ползват Медикс, повечето се хвърлят на рекламираните по Тв  Thinking
Цитирай

плевен

Така е.Мисля си,че не винаги високата цена на нещо е знак за качество.
Цитирай

Sofia

И аз съм приятно изненадана от препарата за фаянс  Smile
Цитирай

Пловдив

Почти всички препарати вкъщи са на Медикс - каквото имат като продукт, съм го пробвала и винаги съм оставала доволна.
Цитирай

При хората, които обичам

Доволна съм от Медикс. Само единият им течен сапун е толкова ароматизиран, че чак прекалено.
Цитирай

addicted to phone

И на мен! Имаш предвид LEX предполагам? Абсолютно същия мирис, качества и действие като на Меглио, но само за 2,20 лв.! Ползвам и веро, препарат за фурни, за почистване на теракот (син и зелен). Доволна съм!
Цитирай

И на мен! Имаш предвид LEX предполагам? Абсолютно същия мирис, качества и действие като на Меглио, но само за 2,20 лв.! Ползвам и веро, препарат за фурни, за почистване на теракот (син и зелен). Доволна съм!

При мен пише "Медикс обезмаслител универсал". Дали говорим за едно и също  newsm78
Цитирай

addicted to phone

Ми не, не говорим за едно и също! Сега станах да погледна, като видях какво пише на твоя обезмаслител. Моя си е LEX  на  фирма Medea, а не Медикс! Обаче съм доволна от него! Ето го
« Последна редакция: сб, 24 мар 2007, 23:06 от Кристал »
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 110 отговора