Medix...

  • 12 885
  • 110
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 982
Употребявала съм само обезмаслител и съм доволна.След като прочетох темата,ще пробвам и с другите им препарати.

# 76
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Тази тема ще ме накара да си купя Медикс обезмаслител да го пробвам Peace.

# 77
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 685
Аз останах приятно изненадана от серията им за съдомиялни. В момента ползвам гела и измива чудесно.

Ще взема и аз да го пробвам. Каква му е цената и къде да го намеря?

# 78
  • София, Младост
  • Мнения: 2 414
Аз останах приятно изненадана от серията им за съдомиялни. В момента ползвам гела и измива чудесно.

Ще взема и аз да го пробвам. Каква му е цената и къде да го намеря?

Аз си го купих от Била, цена 3 и нещо за 500мл. Трябва да отбележа, че имам малка съдомиялна и в нея не мия тенджери и тави. Там не знам дали би се справил. За останалата посуда е перфектен  Laughing. Ползвам също и солта и гланца на Медикс.

# 79
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 685
Моята миялна е средна. Ще го пробвам и ще пиша как се справя и с тенджерите и тавите  Simple Smile

# 80
  • Мнения: 6 164
Да, и за съдове и за пода и за стъкла... Доволна съм.

# 81
  • БГ
  • Мнения: 351
Ползвам Медикс грил за фурната и Медикс за мебели,но май ще взема да пробвам и другите след като прочетох отзивите. Peace

# 82
  • Варна
  • Мнения: 10 493
А някой да е пробвал течния препарат за пране на Медикс newsm78

# 83
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
А някой да е пробвал течния препарат за пране на Медикс newsm78

Къде го видя? Колко струва? Аз може да пробвам като ми свърши Персил-а

# 84
  • Мнения: 4 916
А някой да е пробвал течния препарат за пране на Медикс newsm78

Аз съм ползвала този за деликатни тъкани - екстра е.

# 85
  • Варна
  • Мнения: 10 493
А някой да е пробвал течния препарат за пране на Медикс newsm78

Къде го видя? Колко струва? Аз може да пробвам като ми свърши Персил-а
В Кауфланд към 4-5 лв. 1 литър,това е за цветно пране,а за деликатни тъкани беше към лев и нещо.Много е евтин за това се чудя newsm78

# 86
  • София
  • Мнения: 1 951
Днес си купих ароматизатор за пране.Мнго е хубав .И прането ухае след изпиране.Много съм доволна.Взех и един препарат за почистване на адсорбер,с тази марка.Ще се пробва ,обаче утре.

# 87
  • София
  • Мнения: 2 521
И аз отдавна харесвам верото и течния сапун на Медикс, а онзи ден си купих и течен препарат за пране на цветни дрехи (1л. за около 4.60) и останах очарована. Ще пробвам и други продукти.

# 88
  • Варна
  • Мнения: 10 493
И аз отдавна харесвам верото и течния сапун на Медикс, а онзи ден си купих и течен препарат за пране на цветни дрехи (1л. за около 4.60) и останах очарована. Ще пробвам и други продукти.
А,това ме интерисуваше.Днес ще го пробвам и аз Grinning

# 89
  • Мнения: 29
Вчера изпробвах течния препарат на Медикс за деликатни тъкани - хареса ми и мирише много добре!

Общи условия

Активация на акаунт