Препоръчайте ми марка едросмляно кафе за еспресо машина

  • 1 304
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 9 848
Преди месец си купихме кафемашина НЕО.
Пробвах с различни видове кафе и установих,че машината е доста капризна.Имам предвид,че понякога кафето тече много бавно,дори на капки,друг път бързо-зависи явно колко едро е смляно.Най-доволна останах от кафе Елит Класик...да,ама само първия път.Като купих ново пакетче не течеше добре,капеше.Пробвах и с насипно кафе-пак не ми харесва как тече.
Вие имали ли сте подобен проблем или само моята машина е толкоз капризна?Каква марка кафе бихте ми препоръчали?
Благодаря!

# 1
  • Мнения: 4 422
Спетема в червена метална кутия и Лаваца Крема Густо,Елит класико също,но е по-горчиво.Нашата е обаче полупрофесионална.Може би трябва да каже някой ,който има същата машина..

# 2
  • Мнения: 374
Моята кафемашина е Елит. Ползвам я от 4 години и до преди около година също пиех кафе Елит класико. 2-3 пъти пробвах с други кафета /не са скъпи марки/, но или запушваха цедката и нищо не течеше, или кафето ставаше рядко. Сега вземам на Якобс кафявата опаковка, която е за еспресо. Пробвах и с Монарх, но машината ми не одобри избора ми.

# 3
  • София
  • Мнения: 9 848
Благодаря ви!А можете ли да ми кажете дали цедката може да се мие в миялна?

# 4
  • Мнения: 4 422
Аз мия нашата ,но не всеки ден ..Ти само за металната част ли питаш или за цялата заедно с дръжката/ама,че обяснение.../ ?Основно на ръка я мия де..

# 5
  • София
  • Мнения: 9 848
Аз мия нашата ,но не всеки ден ..Ти само за металната част ли питаш или за цялата заедно с дръжката/ама,че обяснение.../ ?Основно на ръка я мия де..
Питам за самата цедка вътре,не за дръжката Grinning.

# 6
  • Мнения: 4 422
Цедката никакъв проблем според мен.. Peace

Общи условия

Активация на акаунт