Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-21 от 21 отговора

Варна

Някой давал ли е не детенце антистенокардин? А също фамотидин и мотилиум? Лекар ги изписа, но чак като ги купих прочетох, че не се препоръчват за деца, а моето е на 3 години.
Цитирай

плевен

А защо пък Антистенокардин?
Цитирай

Somewhere I Belong

Кой знае какво са измислили пак. Какви проблеми има детето ?!
Цитирай

София

Давала съм го като противовирусно средство по 1 табл. на ден.
Цитирай

Антистенокардина, стимулира синтеза на Интерферон, който е белтък с имунно свойство \простичко казано\. Тоест, даден е на детето с антивирусна цел..
....ама се изразих... hahaha
Цитирай
Антистенокардина е добър имуномодулатор .Дава се по схема.За повечето лекарства пише в проспектите ,че не се препоръчват за деца,тъй като не се ескпериментира в детска възраст и лекарствените производители не се ангажират да поемат отговорността за приложението им.Това не означава ,че не се прилагат и че не трябва да се прилагат.
Цитирай

ПЛОВДИВ

антистенокардин......това не беше ли за сърце.за мотилиум аз също съм го давала против повръщане.
Цитирай
Някой знае ли нещто за вродения шум на сърцето?Детето ми е на 2 мес.и засега лекарите казват че е физиологичен.Какви са признаците ако е нещо по-сериозно?
Цитирай

Варна

Детето ми е на 3г. и 6м. изписаха му антистенокардин два пъти седмично като имуномодулатор,но се притеснявам да му го давам. Дайте съвет как да постъпя.   newsm12 newsm12
Цитирай

Детето ми е на 3г. и 6м. изписаха му антистенокардин два пъти седмично като имуномодулатор,но се притеснявам да му го давам. Дайте съвет как да постъпя.   newsm12 newsm12
Shocked-за първи път чувам, че се изписва за имуномодулатор Thinking
Цитирай

ефекта е мнооого спорен. а за деца.... като тромбоцитен антиагрегант може да предизвика кървене....
Цитирай

Варна

Според наблюденията на педиатъра на дъщеря ми върши много добра работа. Аз пробвах за кратко да го давам, но малката отказваше по всякакъв начин да го приема и се отказах.
Цитирай

Варна

При нас се случи същото, дори го купих, но като му прочетох упътването  не посмях да го давам. Мисля, че пишеше изрично, че не е погходящ за деца.  Sick
Цитирай

Варна

При нас се случи същото, дори го купих, но като му прочетох упътването  не посмях да го давам. Мисля, че пишеше изрично, че не е погходящ за деца.  Sick
Вашият педиатър д-р Кирязов ли е?
Цитирай

Варна

На нас точно той ни го изписа...
Цитирай

Какви са теzи лекари,какво учат...нямам думи... Sick
Цитирай

Варна

Да, д-р Кирязов ни го изписа.
Цитирай

Gorna Orqhovica

Не учат,висят в кафенето пред МБ Mr. Green
Цитирай

Варна

Айде стига глупости. Кирязов е един от малкото добри педиатри във Варна.

А Антистенокардинът се дава като имуностимулатор от много години, далеч преди да станат модерни другите такива.
Цитирай

Добре,добре...пйите го,нямам проблеми с това. Peace
Цитирай

Айде стига глупости. Кирязов е един от малкото добри педиатри във Варна.

А Антистенокардинът се дава като имуностимулатор от много години, далеч преди да станат модерни другите такива.
само че при възрастни....
Цитирай

Тонев,
Тук майките всичко раzбират...само да кажеШ "А" и те иzяждат с парцалите... Mr. Green
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-21 от 21 отговора