Антистенокардин за дете?

  • 9 267
  • 21
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 674
Някой давал ли е не детенце антистенокардин? А също фамотидин и мотилиум? Лекар ги изписа, но чак като ги купих прочетох, че не се препоръчват за деца, а моето е на 3 години.

# 1
  • плевен
  • Мнения: 1 249
А защо пък Антистенокардин?

# 2
  • Мнения: 1 116
Кой знае какво са измислили пак. Какви проблеми има детето ?!

# 3
  • София
  • Мнения: 1 783
Давала съм го като противовирусно средство по 1 табл. на ден.

# 4
  • Мнения: 2 673
Антистенокардина, стимулира синтеза на Интерферон, който е белтък с имунно свойство \простичко казано\. Тоест, даден е на детето с антивирусна цел..
....ама се изразих... hahaha

# 5
Антистенокардина е добър имуномодулатор .Дава се по схема.За повечето лекарства пише в проспектите ,че не се препоръчват за деца,тъй като не се ескпериментира в детска възраст и лекарствените производители не се ангажират да поемат отговорността за приложението им.Това не означава ,че не се прилагат и че не трябва да се прилагат.

# 6
  • Мнения: 511
антистенокардин......това не беше ли за сърце.за мотилиум аз също съм го давала против повръщане.

# 7
Някой знае ли нещто за вродения шум на сърцето?Детето ми е на 2 мес.и засега лекарите казват че е физиологичен.Какви са признаците ако е нещо по-сериозно?

# 8
  • Варна
  • Мнения: 10
Детето ми е на 3г. и 6м. изписаха му антистенокардин два пъти седмично като имуномодулатор,но се притеснявам да му го давам. Дайте съвет как да постъпя.   newsm12 newsm12

# 9
  • Мнения: 2 731
Детето ми е на 3г. и 6м. изписаха му антистенокардин два пъти седмично като имуномодулатор,но се притеснявам да му го давам. Дайте съвет как да постъпя.   newsm12 newsm12
Shocked-за първи път чувам, че се изписва за имуномодулатор Thinking

# 10
  • Мнения: 1 984
ефекта е мнооого спорен. а за деца.... като тромбоцитен антиагрегант може да предизвика кървене....

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 131
Според наблюденията на педиатъра на дъщеря ми върши много добра работа. Аз пробвах за кратко да го давам, но малката отказваше по всякакъв начин да го приема и се отказах.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 428
Детето ми е на 3г. и 6м. изписаха му антистенокардин два пъти седмично като имуномодулатор,но се притеснявам да му го давам. Дайте съвет как да постъпя.   newsm12 newsm12
При нас се случи същото, дори го купих, но като му прочетох упътването  не посмях да го давам. Мисля, че пишеше изрично, че не е погходящ за деца.  Sick

# 13
  • Варна
  • Мнения: 10
Детето ми е на 3г. и 6м. изписаха му антистенокардин два пъти седмично като имуномодулатор,но се притеснявам да му го давам. Дайте съвет как да постъпя.   newsm12 newsm12
При нас се случи същото, дори го купих, но като му прочетох упътването  не посмях да го давам. Мисля, че пишеше изрично, че не е погходящ за деца.  Sick
Вашият педиатър д-р Кирязов ли е?

# 14
  • Варна
  • Мнения: 674
     На нас точно той ни го изписа...

Общи условия

Активация на акаунт