"Горещо" на 3 години

  • 1 338
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 417
Леко ме мързи, но да не нарушаваме съботната традиция...Горещо стана на 3 години. Купонът беше в „Black Label”   Drunk
Ще има пикантни разкрития и клюкини около Дим Дуков, Румен Луканов(Лисо!  Whistling), Вяра, Надежда и Любов, Боби и Лили, Миглена Ангелова, Гого Лозанов и Мис България 2007 – Юлия Юревич.

# 1
  • Мнения: 1 273
Тъкмо почнах да се чудя, каде е темата за Горещо Peace

# 2
  • Мнения: 6 417
Айдиииии започна  Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 781
Всички руси дами с еднакви буклички.... Simple Smile

# 4
  • Мнения: 6 417
Поне стана ясно, че Румен Луканов има двама сина, а не син и дъщеря. Кой каза, че го виждал с русо момиченце?  Rolling Eyes

# 5
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Шушон, нищо против " Горещо ", нищо против теб, но защо се натрапваш толкова с некви Вяра, надежда, Цеца - Мецата...
Ай стига бе мацка, вече е леееко банално бре душко, като самата  " мата космата ", пардон извинете кака вИнета бре БаЦе Sick

# 6
  • Мнения: 5 103
Гледам аз, ама тия трите като ги видя и  Sick

# 7
  • София
  • Мнения: 1 210
Шушон, нищо против " Горещо ", нищо против теб, но защо се натрапваш толкова с некви Вяра, надежда, Цеца - Мецата...
Ай стига бе мацка, вече е леееко банално бре душко, като самата  " мата космата ", пардон извинете кака вИнета бре БаЦе Sick

Ами защото това си е традиционна съботна тема.  Mr. Green

# 8
  • София
  • Мнения: 6 011
Поне стана ясно, че Румен Луканов има двама сина, а не син и дъщеря. Кой каза, че го виждал с русо момиченце?  Rolling Eyes
Аз! bowuu

# 9
  • Мнения: 1 002
Румен има синове Франк и  Матю ..преди да почне в Сблъсък , той беше гост на тема за чуждите имена в България ..и се държа много убедително ..та така ...

# 10
  • Варна
  • Мнения: 10 786
Румен има синове Франк и  Матю ..преди да почне в Сблъсък , той беше гост на тема за чуждите имена в България ..и се държа много убедително ..та така ...

Баси и имената!  Shocked И как ги защити ми е интересно?  Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 2 567
Румен има синове Франк и  Матю ..преди да почне в Сблъсък , той беше гост на тема за чуждите имена в България ..и се държа много убедително ..та така ...

Баси и имената!  Shocked И как ги защити ми е интересно?  Rolling Eyes

Според една дама, в друг подфорум, Матю било българско име. Така, че му е било лесно  Simple Smile

# 12
  • Мнения: 1 002
Той каквото и да каже звучи убедително , някак си ...е , малко си измислям в момента , де Simple Smile
каза , че децата му дали ще бъдат българи или не , дали ще обичат България или не , това не зависи от имената , а от възпитанието , което ще получат ...
Луканов веднага ми направи впечатление и го запомних , после им беше пак гост 1-2 пъти и след това започна в предаването им ...

# 13
  • Варна
  • Мнения: 10 786
Франк Луканов.... ooooh!

# 14
  • Мнения: 6 417
Луканков по-добре ми звучи  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт