Някой носи ли жартиери? Кога!

  • 22 746
  • 89
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 243
Много ми харесват. Като ги гледам разни филми с чудни красавици, очите ми остават в чорапите с колан и жартиери. Снощи Сюзън Сарандън се разхождаше с такъв екип, ама филмът изобразяваше 60те години на миналия век, когато жените са нямали избор... В ежедневието не мога да си представя да се пременя така. Все ми се струва, че коланът ще се очертава под дрехите... Вечерни изяви рядко имам, а и в тия случаи облеклото е съвсем небрежно - спортни панталони и пр., не върви да седна в някоя кръчма с чамови маси с копринена рокля и жартиери отдолу.

Има ли някой, който носи чорапи с жартиери? Кога го правите? С какви дрехи. Много ми е любопитно. Току-виж съм намерила и аз начин да се докарам най-сетне като една съща София Лорен.

# 1
  • Мнения: 4 916
Нося, ама през зимата е студено, да знаеш  Naughty като дойде лятото всичко живо тръгва по чорапи със или без жартиери  Peace

# 2
  • Мнения: 6 243
Тез работи ги знам, сещаш се  Thinking Зимата не тръгвам по гол гъз!
Чорапи си нося чат-пат. Не става дума за чорапите, а за жартиеритеееееееееееее

# 3
  • Мнения: 4 733
Носила съм. Некомфортно се чувствам.

# 4
  • Мнения: 2 956
Носят ми се и на мен. Харесва ми. Но с тия панталони където се обличам... като пронося поли пак сигурно ще сложа. Ама не на дъвените пейки, а определено ще трябва да е малко по-тапицирана кръчмата  Wink

# 5
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
При специални поводи, защото не са ми много удобни.
С рокля най-вече, по-дълга и не много прилепнала (че се виждат). Носила съм и с пола, но полата трябва да е по-широка или от по-плътна материя. И да не е над коляното - вулгарно ми се струва, когато изпод полата наднича краят на чорапа.

# 6
  • Мнения: 183
И аз имам един колан с жартиери, но съм го слагала 2-3 пъти само по специални случаи пред мъжо Grinning Тъпото е, че черапите, с които го слагам са със силикон и не се нуждаят от жартиери
ПС:Зиме или лете не нося чорапогащи - все ги късам на чатала, затова нося само чорапи със силикон, не защото е по-секси / в повечето случаи никой не вижда/ а за по-евтино Embarassed
Жартиерите са страшно секси, но за да не изглеждаш смешно трябва да имаш хубаво тяло и най-важното - с хубави извивки Naughty

# 7
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Жартиерите са много секси,но са за жени с изваяни форми Flutter,в противен случай рискуваш да станеш за смях (меко казано)  Laughing На мен специално в момента не са ми подходящи Laughing ,но преди съм ползвала -(понякога)-определено не се чувствам комфортно с тях за ежедневна употреба. Wink

# 8
  • Мнения: 287
на мен ми се струва, че за да стоят добре под дреха е необходимо от горе да има един комбинизон и едно време за това така са се разхождали, че чорапогащника не е бил измислен още...
 а сега освен за еротичните вечеринки с мъжо...иначе само силиконови!!!
 и представете си да е по-смотан любовника и да не може да ги разкопчае, като хората а само да ви праска с ластика 5 минути - дали ще ви се иска после друго нещо Joy

# 9
  • Мнения: 1 120
и представете си да е по-смотан любовника и да не може да ги разкопчае, като хората а само да ви праска с ластика 5 минути - дали ще ви се иска после друго нещо Joy

 Joy ужас.предствям си гледката на посинелите ми от ластика крака
90% от пътите,когато съм с пола съм с жартиери.гони ме някаква параноя,че чорапите със силикон ще ми паднат.скоро бях извън София за една вечер.скъса ми се пластинката на ластика(май се казва човка) и трябваше да съм само по чорапи.вярвате ли ми,че през цялото време,ръцете ми бяха на краката и проверяваха дали са още вдигнати.не смеех да стана,защото ме беше страх да не паднат  #Crazy като се замисля,вероятността е много малка,ама параноята е голяма  Joy

# 10
  • Мнения: 963
Добре де, ще се възползвам от темата да ви питам... Имам едни жартиери, които още не мога да вкарам в употреба...  Embarassed  Закопчалката е една такава П-образна пластмаска, през която трябва да се прекара лентичка (като силиконова или от сорта), която завършва с топченце... Та туй нещо ми е невъзможно просто да го закопчая... Вие как се справяте? Има ли някакви други видове закопчалки? Или откъде си намирате чорапи за жартиери - аз се мъча да комбинирам със силиконовите, ама не става...
П.П. Съжалявам, че така разводнявам темата, ама бях питала преди време и така и не получих отговор.

# 11
  • Мнения: 998
Нося и с жартиери и със силикон чорапи веднага, когато се затопли малко. Дори и никой да не забележи, достатъчно ми е, че аз се чувствам секси;)
  Закопчалката е една такава П-образна пластмаска, през която трябва да се прекара лентичка (като силиконова или от сорта), която завършва с топченце... Та туй нещо ми е невъзможно просто да го закопчая... Вие как се справяте? Има ли някакви други видове закопчалки? Или откъде си намирате чорапи за жартиери - аз се мъча да комбинирам със силиконовите, ама не става...
според мен, това си е по темата. Ами такива са си закопчалките, малко е неудобно, вярно е, но се справям някак. Става и със силиконови чорапи. Другите се намират малко по-трудно, но има и от тях в магазините за чорапи и бельо.
Аз пък имам друга питанка: бикините или прашките или там каквото носите - върху или под колана за жартиерите? Защото по филмите все като смъкнат прашките и коланът остава някак естествено, а аз като опитвам в къщи, по-добре ми изглежда с колана отгоре, но пък е много неудобно?!

# 12
  • Мнения: 6 243
Струва ми се, че коланът е върху гащите. По филмите първо махат чорапите; най-малкото показват как ги разкопчават) после се събуват по голо дупе. Последно го гледах това упражнение в изпълнение на цитираната по-горе Сюзън Сарандън и Кевин Костнър, като той имаше вид като да му е ясно какво прави.

Цитат
Дори и никой да не забележи, достатъчно ми е, че аз се чувствам сексиWink
Аз лично винаги се надявам никой да не забележи. Малко вулгарно ми се вижда да си вея дантелите пред публика.

# 13
  • Мнения: 372
Не  Naughty  Струва ми се излишно и ненужно ретро, при условие че вече ги има по-удобните и не по-малко ефектни силиконови чорапи... Все едно да нося комбинезон, когато съм с рокля/пола или да се стегна в корсет...  Crossing Arms

# 14
  • Мнения: 6 243
Не  Naughty  Струва ми се излишно и ненужно ретро, при условие че вече ги има по-удобните и не по-малко ефектни силиконови чорапи... Все едно да нося комбинезон, когато съм с рокля/пола или да се стегна в корсет...  Crossing Arms

Малко офф топик на собствената ми тема: Много ми харесва идеята за комбинезони. Не ги нося по същата причина, както и жартиерите: идея нямам как. Все си мисля, че под рокли ще се виждат или очертават... Явно е трябвало да се родя преди няколко десетилетия. Тогава щях да имам и идеална за времето си фигура.  Wink

# 15
  • Мнения: 3 447
Аз пък имам друга питанка: бикините или прашките или там каквото носите - върху или под колана за жартиерите? Защото по филмите все като смъкнат прашките и коланът остава някак естествено, а аз като опитвам в къщи, по-добре ми изглежда с колана отгоре, но пък е много неудобно?!
Зависи колко време смяташ да останеш с жартиерите  Simple Smile Ако ги слагаш за вечеря навън с последващо продължение, поне веднъж ще ти се наложи да пишкаш. А това определено е по-удобно с гащи върху колана (не че не можеш просто да ги дръпнеш настрани, ама... не е стилно, някак  Mr. Green). Вярно, че по филмите са под колана, и седи по-красиво, особено ако събуеш чорапите по оня начин. От друга страна обаче, така пропускаш възможността да правиш секс по колан, чорапи и обувките  Simple Smile

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 523
Я кажете за силиконовите чорапи - като ги обуете стоят ли на мястото си? Никога не съм носила, но много ме изкушава идеята! Много женствено и елегантно е...

# 17
  • Мнения: 6 243
Я кажете за силиконовите чорапи - като ги обуете стоят ли на мястото си? Никога не съм носила, но много ме изкушава идеята! Много женствено и елегантно е...
Да, стоят си. Но трябва да сиобразяваш размера на чорапите с ръста си - чорапите трябва да стигнат спокойно до горната част на бедрата без да са прекомерно опънати.

# 18
  • Мнения: 963
Ами такива са си закопчалките, малко е неудобно, вярно е, но се справям някак. Става и със силиконови чорапи. Другите се намират малко по-трудно, но има и от тях в магазините за чорапи и бельо.
Амбицира ме и досега правих сухи тренировки!  Laughing  Ама им хванах цаката най-после... Сега остава да ги вкарам в действие за радост на половинката.  Mr. Green
Инак: на теория коланът е върху гащите, на практика (както писа и Dona) и аз не бих пропуснала възможността за секс по колан, чорапи и обувки.

# 19
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Не ,не съм носила,не е в моя стил!

# 20
Обичам да нося жартиери на рождения ден на мъжа си например. Всеки път се радва и знам, че му харесва много.

# 21
  • Мнения: 3 453
Не са ми любими,но ...не ги изключвам.

# 22
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Нося силиконови чорапи, понеже чорапогащник на мойто дупе не вирее  Naughty
Наскоро си купих жартиер с подходящите чорапи, но още не са използвани по предназначение Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green Поне не чорапите де Mr. Green

# 23
  • Мнения: 983
Не, не нося Naughty

# 24
  • Мнения: 4 621
Жартиери не. Naughty Нося  силиконови чорапи винаги Peace

# 25
  • Мнения: 77
  Aз съм носила под панталон или дълга пола-не се виждат и съм се чувствала комфортно. Сега нося само силиконови чорапи,защото са по-удобни,ама много лесно се късат.Вие каква марка купувате  newsm78
   Иначе мъжо много харесва жартиери и все мрънка да ги слагам,ама аз си викам и така съм си секси за какво да ги обувам.Някак с годините улягат нещата,а не трябва да е така.Друго си е да направиш цял спектакъл. Shocked

# 26
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Охо, на силиконовите чорапи съм голям фен.

Винаги при по-официални случаи съм с такива.

И на сватбата също бях.

Жартиери не съм пробвала, но силиконови чорапи - ДА!

# 27
  • Мнения: 2 386
Жартиери слагам само вкъщи, за..по-специални случаи  Heart Eyes
Веднъж пробвах под пола, но ми бяха неудобни нещо...
Силиконови чорапи обожавам (когато са точно по мярка) -иначе или се впиват и оставят следи, или падат...

Само да се похваля, че този месец на сватбата ми бях с едни силиконови чорапчета, които издържаха на всички танци и не се скъсаха! За пръв път ми се случва...  Crazy  Laughing

# 28
  • Мнения: 2 673
нося силиконови чорапи винаги, когато съм с рокля или пола
жартиери - ще пробвам newsm78

# 29
  • Мнения: 3 537
Не, не съм носила никога.

# 30
  • София
  • Мнения: 2 060
Отвреме на време. Имам едно великолепно бюстие с жартиери, но още не съм го вкарала в употреба. Като че ли предпочитам силиконовите чорапки, но....нещо все не улучвам номера - или ще са ми впити, или широки.... Tired
Мамите, които носят по-често такива чорапи - препоръчайте марка!   bouquet

# 31
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Опитах веднъж - май няма да повторя скоро. Не са ми никак удобни и се чувствах... абе, некомфортноо ми беше.
Иначе силиконови чорапи слагам от време на време, когато съм с рокля или пола /ама това е рядко/.

# 32
  • Мнения: 732
Понеже много мразя чорапогащи, просто ужасно се чувствам, нося само чорапи -  силиконови или с жартиери.
Жартиери слагам обаче в по-специални случаи  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 3 268
Имам дантелен колан,носила съм преди време,но сега много трудно се намират чорапи за жартиери.Затова минах на варианта чорапи с дантела и силикон.Нося ки,кого излизаме някъде на заведение и съм с подходящо облекло-пола или рокля.В ежедневието не нося,не ми е удобно,ходя с джинси.

# 34
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
В къщи (за спец. случаи Heart Eyes Mr. Green) и когато излизам с пола, рокля...Нося и силиконови чорапи с жартиери също (някакси са ми по-удобни и се чувствам по-добре) Peace

# 35
  • Мнения: 619
Жартиерите са много секси,но са за жени с изваяни форми Flutter,в противен случай рискуваш да станеш за смях (меко казано)  Laughing На мен специално в момента не са ми подходящи Laughing ,но преди съм ползвала -(понякога)-определено не се чувствам комфортно с тях за ежедневна употреба. Wink
То и аз съм си взела едни ама.. на пухкавите си крачета не..смея да ги сложа  #2gunfire Naughty

# 36
  • Мнения: 1 120
Аз пък имам друга питанка: бикините или прашките или там каквото носите - върху или под колана за жартиерите? Защото по филмите все като смъкнат прашките и коланът остава някак естествено, а аз като опитвам в къщи, по-добре ми изглежда с колана отгоре, но пък е много неудобно?!

нося ги под колана.но много лесно се изваждат и се махат  Mr. Green

# 37
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Аз пък имам друга питанка: бикините или прашките или там каквото носите - върху или под колана за жартиерите? Защото по филмите все като смъкнат прашките и коланът остава някак естествено, а аз като опитвам в къщи, по-добре ми изглежда с колана отгоре, но пък е много неудобно?!

нося ги под колана.но много лесно се изваждат и се махат  Mr. Green

под колана

# 38
  • Мнения: 4 546
нося от време на време, но само в къщи.  Blush нещо не ми понасят на кожата тези силиконови лентички , които са на чорапите и не мога да ги нося с часове.

# 39
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
нося от време на време, но само в къщи.  Blush нещо не ми понасят на кожата тези силиконови лентички , които са на чорапите и не мога да ги нося с часове.
Купувай си тогава от другите чорапи, които са без силикон Peace (ако имаш желание, естествено Blush )

# 40
  • Мнения: 4 546
нося от време на време, но само в къщи.  Blush нещо не ми понасят на кожата тези силиконови лентички , които са на чорапите и не мога да ги нося с часове.
Купувай си тогава от другите чорапи, които са без силикон Peace (ако имаш желание, естествено Blush )
май не съм виждала без силиконова лента  newsm78 не знаех, че и такива има  Simple Smile

# 41
  • Мнения: 1 120
май не съм виждала без силиконова лента  newsm78 не знаех, че и такива има  Simple Smile

продават ги в магазините за бельо

# 42
  • Мнения: 2 407
Само на бала ми ,от тогава си седят в един плик, но може да си ги сложа някой път и аз.

# 43
  • Мнения: 5 103
Слагала съм, но  не ми е удобно  Peace сега пак а ми се носят, ама този път ще  гледам да са по-удобни Peace

# 44
  • Мнения: 1 120
Слагала съм, но  не ми е удобно  Peace сега пак а ми се носят, ама този път ще  гледам да са по-удобни Peace

може да не са били твоят размер,или да си ги затегнала много  Thinking

# 45
  • Мнения: 5 103
Слагала съм, но  не ми е удобно  Peace сега пак а ми се носят, ама този път ще  гледам да са по-удобни Peace

може да не са били твоят размер,или да си ги затегнала много  Thinking
Затова този път проба и внимателно избиране Mr. Green

# 46
  • Мнения: 1 120
Затова този път проба и внимателно избиране Mr. Green

първия път,когато си взех,вкарах продавачката в съблекалнята,за да ми обесни нещата с подробности.и мен ме стягаха и се оказа,че ми трябва 1 размер по-голям(имам предвид колана)
  bouquet

# 47
  • София
  • Мнения: 3 404
Като се позатопли времето и слагам чорапки с пола, или рокля.
Много секси ми действа  Mr. Green
Затова този път проба и внимателно избиране Mr. Green

първия път,когато си взех,вкарах продавачката в съблекалнята,за да ми обесни нещата с подробности.и мен ме стягаха и се оказа,че ми трябва 1 размер по-голям(имам предвид колана)
  bouquet
Ама задължително с проба! Аз първия път, когато си купувах се направих на отворена без да пробвам- още си стоят като експонат в гардероба Simple Smile

# 48
  • Мнения: 416
Носила съм,но не се чувствам комфортно с тях(особено с тия колани).Предпомитам чорапи със силиконова лента.

# 49
Носила съм,но не се чувствам комфортно с тях(особено с тия колани).Предпомитам чорапи със силиконова лента.

Да, и те не са лоши. Друго си е класиката обаче:)

# 50
  • Мнения: 963
Добре де, може ли някой да сподели в кои магазини за бельо има чорапи... без силикон - като за жартиери?   bouquet

# 51
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
би трябвало да има там, където продават бельо Peace

# 52
  • София
  • Мнения: 1 914
Добре де, може ли някой да сподели в кои магазини за бельо има чорапи... без силикон - като за жартиери?   bouquet

Aз отдавна търся и наскоро намерих Simple Smile - в магазин на ZA ZA. Този, който е срещу Multirama Wink

Жартиери си купих само и единствено за "по- специални случаи"  Blush, но така и не съм ги изпробвала още. Много по- добре стоят, като гащите са под колана. Пък това не пречи после на свалянето на гащите... Wink

Аз пък да питам- къде трябва да стои коланът? Не знам защо (явно по навик) , все го дърпам да стои по- ниско, а май не трябва така  Thinking

# 53
  • Мнения: 963
bebsun, къде тази Мултирама, че не включвам сега   newsm78  ? И какви пари са?
А коланът стои по-нагоре, не го смъквай.  Wink  Справка - мъжките списания.

# 54
  • Мнения: 1 449
Да, но само при особени и специални случаи  Wink

Сега се сещам, че имам и една интерпретация на тема жартиери - от съответния магазин  Mr. Green... едно цяло е коланът с чорапите -горе дантела, чорапите- мрежа. Каква тема за този късен час! Joy Joy Joy Лека нощ!

Последна редакция: чт, 12 апр 2007, 03:28 от То_ни

# 55
  • София
  • Мнения: 1 914
bebsun, къде тази Мултирама, че не включвам сега   newsm78  ? И какви пари са?
А коланът стои по-нагоре, не го смъквай.  Wink  Справка - мъжките списания.

От Славейков, като тругнеш към Витошка- по Солунска. Za Za се намира вляво, след един зоо магазин Wink

# 56
  • София
  • Мнения: 1 326
Едно време доста носех жартиери, особено пролетния и есенния сезон.........готиното беше, че си купувах по два чифта чорапи (без силикон) и като се скъсаше едния чорап-хоп, сменях го само него  Laughing

# 57
  • Мнения: 963
От Славейков, като тругнеш към Витошка- по Солунска. Za Za се намира вляво, след един зоо магазин Wink
Сетих се, мерси!   Peace   Ще проверя тия дни и ще вкарам най-после колана в употреба.  Mr. Green
А ти с твоя свикна ли? Simple Smile

# 58
  • варна
  • Мнения: 564
не нося,но бих пробвала с удоволствие,ако има на кой да ги покажа EmbarassedНа мъжа ми май му харесвам само гола,а и по тъмно не се забелязва какво си облякла. LaughingЗвучи страшно,но истината е такава майки с малки деца.Кога ще се разхождате по жртиери пред мъжо си?

# 59
  • Мнения: 2 697
Не съм носила досега, но ме изкушава идеята Flutter
Не си се представям определено за всеки ден, но бих изненадала любимия в някоя специална вечер... Party Макар че точно в последно време, най-много да изглеждам като прасе в жартиери... Mr. Green И все пак - женствено е и съблазнително... Wink Дори и при по-пухкави бедра, все пак не можем всички да сме идеални. Peace

# 60
  • София
  • Мнения: 1 914
От Славейков, като тругнеш към Витошка- по Солунска. Za Za се намира вляво, след един зоо магазин Wink
Сетих се, мерси!   Peace   Ще проверя тия дни и ще вкарам най-после колана в употреба.  Mr. Green
А ти с твоя свикна ли? Simple Smile

Моля  Wink

Ами аз имам 3 чифта (не знам защо си купих толкова  newsm78) и засега си ги нося само пред огледалото. Blush Дано скоро влезнат в истинска употреба. Simple Smile

# 61
  • Sofia
  • Мнения: 6 932
Не  Naughty  Струва ми се излишно и ненужно ретро, при условие че вече ги има по-удобните и не по-малко ефектни силиконови чорапи... Все едно да нося комбинезон, когато съм с рокля/пола или да се стегна в корсет...  Crossing Arms

Малко офф топик на собствената ми тема: Много ми харесва идеята за комбинезони. Не ги нося по същата причина, както и жартиерите: идея нямам как. Все си мисля, че под рокли ще се виждат или очертават... Явно е трябвало да се родя преди няколко десетилетия. Тогава щях да имам и идеална за времето си фигура.  Wink

Ретро е от гледна точка на това, че са изобретени по-лесни начини.
Силиконовите чорапи са подобрения вариант на чорапите, които за да не се свличат трябва да ги държат жартиери, а комбинезонът днес е хастарът на роклята!  Laughing
На мен ми харесват и нося - жартиери, корсет с жартиери - последното е доста по-секси от колан с жартиери.
Ако ги носите с тесни дрехи ще  се очертават под тях. Аз избирам по-свободни поли и рокли.
На къса пола стои много вулгарно. Друго си е само да се мернат за миг  красотите през цепката на дълга пола/рокля.  Flutter
А жартери под панталон .... смешно ми изглежда!  Laughing

Ето това си имам и много го обичам!

Последна редакция: вт, 17 апр 2007, 09:39 от Karen

# 62
аз нося също жартиери,чуствам се много секси с тях.търся сега обаче,жартиери на които колана е широк и обхваща цялата талия.знае ли някой къде продават подобни моделчета

# 63
  • Мнения: 1 100
Имам, на мен са ми удобни за носене, но много трудно се слагат.

# 64
  • Мнения: 6 618
Носила съм при специални поводи  Heart Eyes

# 65
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Аз не съм носила, но никога не е късно да започна. Laughing
Секси са ми по филмите, но както ходя с панталони почти непрекъснато и си представям как са ми се очертали не ми се струва секси. За специален повод обаче бих сложила. Simple Smile

# 66
разгледайте тези модели от сайта   http://www.secretsinlace.com/product/82/23      харесват ли ви?

# 67
  • Мнения: 6 164
Само чорапи, доста често при това. Но без колан.

# 68
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
разгледайте тези модели от сайта   http://www.secretsinlace.com/product/82/23      харесват ли ви?
На мен лично не.Много са ми дълбоки и не ми допадат Peace

# 69
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
не се чувствам комфортно с жартиери, но нося чорапи със силикон

# 70
  • Мнения: 3 447
разгледайте тези модели от сайта   http://www.secretsinlace.com/product/82/23      харесват ли ви?
Ето този  Laughing

# 71
# 72
  • Мнения: 3 447
Да бе, да, само с такива ходя  Joy

# 73
Не съм слагала никога,но определено изглеждат доста секси.

# 74
  • Мнения: 963
Пак не съм съвсем по темата, но да попитам.
Видях днес едно чудо... нещо като чорапи с колан и жартиери, но едно цяло... или като чорапогащник с дупки, да кажем  Mr. Green . Някой по-горе беше писал за нещо такова, но от секс-шоп. Това чудо си е съвсем нормално обаче, не мрежесто-надупчено и т.н.
Та, да питам: носил ли е някой?

# 75
  • Мнения: 2 195
Нося , пролет и есен , но моите са със корсаж , не със колан . Много им се радвам , но ми се отпускат . Малко са неудобни според мен .  Rolling Eyes

# 76
  • Мнения: 2 427
Непрекъснато нося през зимата.Обожавам жартиера.Чорапогащниците са ми неудобни с вечно дърпащото надолу дъно.

# 77
  • Мнения: 2 427
Забравих да добавя,аз не нося чорапи със силикон,изривам се.Веднъж -дваж сложих и бедрото ми беше като изгоряло точно там от където минава силиконовата ивица.На някой случвало ли му се е?
Моите жартиери са с ниска талия,супер изрязани.Ползвам такива от гладък сатен,избягвам дантелите,които се отбелязват под дрехите.

# 78
Да нося при специални случаи!!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 79
# 80
  • Мнения: 10 758
Това наистина е страхотно Peace
Преди да забременея доста често ходех с жартиери.Сега все по-рядко.

# 81
  • София
  • Мнения: 7 793
Никога не съм носила жартиери, но определено ще сложа някога.

# 82
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Имам си в гардероба едни, но досега не съм ги слагала Wink....неудобни са ми.

# 83
нося често жартиери,но сега си търся от моделите където са по дълбоки като тези   
http://www.secretsinlace.com/product/82/23    ,някой знае ли къде мога да си купя такива или нещо подобно

# 84
  • Мнения: 223
Нося само лятото и когато излизам смъжа ми някъде на заведение и предосещам,че ще има и продължение..пинаги съм с пола или рокличка Sunglasses

# 85
  • Пловдив
  • Мнения: 523
Аз да се похваля - купих си чорапи със силиконова лента и вече ги изпробвах! Честно да ви кажа, усещането е страхотно и не знам как ще се върна към обикновените чорапогащи! Лошото е, че много лесно ги късам, а при цена 10лв/чифт излиза малко солено... Tired

# 86
  • Мнения: 4 170
Да,но само при специални вечери. luvbed Wink

# 87
  • Мнения: 22 427
Не съм носила и едва ли ще сложа някога.)))
Не че не ми харесват, но нещо не мога да си се представя в момента с тях.))))
Ако някой ден реша, сигурно ще си купя.)))

# 88
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Мдаааа - при  специални поводи

# 89
  • Мнения: 96
Ходя,да.Обожавам ги и се чувствам адски секси.А пък и мъжо си пада по тях.

Общи условия

Активация на акаунт