Някой носи ли жартиери? Кога!

  • 22 751
  • 89
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 914
От Славейков, като тругнеш към Витошка- по Солунска. Za Za се намира вляво, след един зоо магазин Wink
Сетих се, мерси!   Peace   Ще проверя тия дни и ще вкарам най-после колана в употреба.  Mr. Green
А ти с твоя свикна ли? Simple Smile

Моля  Wink

Ами аз имам 3 чифта (не знам защо си купих толкова  newsm78) и засега си ги нося само пред огледалото. Blush Дано скоро влезнат в истинска употреба. Simple Smile

# 61
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
Не  Naughty  Струва ми се излишно и ненужно ретро, при условие че вече ги има по-удобните и не по-малко ефектни силиконови чорапи... Все едно да нося комбинезон, когато съм с рокля/пола или да се стегна в корсет...  Crossing Arms

Малко офф топик на собствената ми тема: Много ми харесва идеята за комбинезони. Не ги нося по същата причина, както и жартиерите: идея нямам как. Все си мисля, че под рокли ще се виждат или очертават... Явно е трябвало да се родя преди няколко десетилетия. Тогава щях да имам и идеална за времето си фигура.  Wink

Ретро е от гледна точка на това, че са изобретени по-лесни начини.
Силиконовите чорапи са подобрения вариант на чорапите, които за да не се свличат трябва да ги държат жартиери, а комбинезонът днес е хастарът на роклята!  Laughing
На мен ми харесват и нося - жартиери, корсет с жартиери - последното е доста по-секси от колан с жартиери.
Ако ги носите с тесни дрехи ще  се очертават под тях. Аз избирам по-свободни поли и рокли.
На къса пола стои много вулгарно. Друго си е само да се мернат за миг  красотите през цепката на дълга пола/рокля.  Flutter
А жартери под панталон .... смешно ми изглежда!  Laughing

Ето това си имам и много го обичам!

Последна редакция: вт, 17 апр 2007, 09:39 от Karen

# 62
аз нося също жартиери,чуствам се много секси с тях.търся сега обаче,жартиери на които колана е широк и обхваща цялата талия.знае ли някой къде продават подобни моделчета

# 63
  • Мнения: 1 100
Имам, на мен са ми удобни за носене, но много трудно се слагат.

# 64
  • Мнения: 6 618
Носила съм при специални поводи  Heart Eyes

# 65
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Аз не съм носила, но никога не е късно да започна. Laughing
Секси са ми по филмите, но както ходя с панталони почти непрекъснато и си представям как са ми се очертали не ми се струва секси. За специален повод обаче бих сложила. Simple Smile

# 66
разгледайте тези модели от сайта   http://www.secretsinlace.com/product/82/23      харесват ли ви?

# 67
  • Мнения: 6 164
Само чорапи, доста често при това. Но без колан.

# 68
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
разгледайте тези модели от сайта   http://www.secretsinlace.com/product/82/23      харесват ли ви?
На мен лично не.Много са ми дълбоки и не ми допадат Peace

# 69
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
не се чувствам комфортно с жартиери, но нося чорапи със силикон

# 70
  • Мнения: 3 447
разгледайте тези модели от сайта   http://www.secretsinlace.com/product/82/23      харесват ли ви?
Ето този  Laughing

# 71
# 72
  • Мнения: 3 447
Да бе, да, само с такива ходя  Joy

# 73
Не съм слагала никога,но определено изглеждат доста секси.

# 74
  • Мнения: 963
Пак не съм съвсем по темата, но да попитам.
Видях днес едно чудо... нещо като чорапи с колан и жартиери, но едно цяло... или като чорапогащник с дупки, да кажем  Mr. Green . Някой по-горе беше писал за нещо такова, но от секс-шоп. Това чудо си е съвсем нормално обаче, не мрежесто-надупчено и т.н.
Та, да питам: носил ли е някой?

Общи условия

Активация на акаунт