Търся "чудото"!!!

  • 1 550
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 114
От многото мнения по -въпроса за "перфектно тяло"и "как да отслабнем"с 1001 диета искам отново да захвана тази тема ,за да намеря нейния точен и единствен отговор.Каква е тайната за "красиво тяло"? какъв е начина да си върна самочувствието ,както преди!НЕ съм същата , липсва ми волята която имах преди  :tired:2 години след моето раждане си оставам с 20 кг отгоре /при почти 40 качени/.Не искам да бъда банална и досадна ,но кажете ми от опит "чудото "което помага за това да постигна желаната фигура ?Има безкрай много мнеия по този въпрос ,но кое от всичко е най вярно?Не искам глад , не искам и това да  става "болна идея"в главата ми ,не спирам да мисля за тези кг и все повече ми се яде.

# 1
  • Мнения: 409
Доста теми има във форума за това...

Личното ми мнение с 2 думички:

РЕЖИМ + СПОРТ

 Hug

# 2
  • Мнения: 258
Запиши се за "Пълна промяна"  Чудо-нямаааааааааа!

# 3
  • Мнения: 114
Запиши се за "Пълна промяна"  Чудо-нямаааааааааа!

Не търся в буквалния смисъл "чудо". Whistling

# 4
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Тайната на красивото тяло е ГЕН.

# 5
  • София
  • Мнения: 10 285
Ами... разумното хранене, трябва да стане начин на живот, защото организма помни и никоя диета няма да има резултат, ако след нея си похапваш в повече  Hug

И.... спорт през ден поне няколко месеца!



П.С.Ех.. ама ме бива да давам съвети, при условие, че съм десет кила отгоре на нормалното ми тегло, добре че съм чаровна та не се забелязва  Mr. Green

# 6
  • София
  • Мнения: 10 285
Тайната на красивото тяло е ГЕН.


Не е точно така... и хората с воля, най-добре го знаят  Hug

# 7
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Тайната на красивото тяло е ГЕН.


Не е точно така... и хората с воля, най-добре го знаят  Hug

Ако имаш широк ханш с едър кокал, а идеалът ти за красота е малко дупе, малък кокал, не вярвам нещо да помогне.Освен ако критерият ти не е слабото тяло, тогава винаги има начин (освен ако нямаш проблем с обмяната).

# 8
  • Мнения: X
Тайната на красивото тяло е ГЕН.
Аааа -Тинчето знае!
Има прекрасна фигура по която мъже въздишат, а жени искат!
Ген + начин на живот (защото можеш и да съсипеш ДНК богатството ooooh!bouquet

# 9
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Тайната на красивото тяло е ГЕН.
Аааа -Тинчето знае!
Има прекрасна фигура по която мъже въздишат, а жени искат!
Ген + начин на живот (защото можеш и да съсипеш ДНК богатството ooooh!bouquet

Ти също си в клуба на красивите тела. Не си за оплакване.
Вярно е, че е важен начина на живот, хранене, сън и т.н. Иначе можеш да съсипеш и най издръжливия ГЕН.

# 10
  • Мнения: 2 697
Ген + начин на живот (защото можеш и да съсипеш ДНК богатството ooooh!bouquet

Абсолютно! Няма как да си промениш гена кардинално, а само да помогнеш на красотата ти да се подчертае  Heart Eyes

# 11
  • Мнения: 597
Да,ама тя не пита за ген-а като фактор,това е така и всички го знаем...
И аз мисля,4е здравословен режим + спорт при всяка възможност..+ движение /колкото пове4е,толкова по-добре../ и най важното ПОСТОЯНСТВО до края на живота ти..С годините тези неща търпят изменения,но важното е да не спираш,вси4ко това да стане нормалният ти на4ин на живот..тогава това няма да е диетата за 2 седмици...нито курса по тае бо или аеробика...а на4ин на живот..Както грижите за всяка 4аст на тялото ти,както ходиш да ти хванат връх4етата на косата,както мажеш тялото си след душ с разни мазилца,и както сутрин слагаш крем4е на лицето и си миеш зъбите..Много лесно и просто казано,но на практика е много трудно да си постоянен../поне за мен е така/Ако това можеш да направиш няма да има йо йо ефект,и няма да се затормозена с мисълта какво да обядваш,както ако си на някоя от диетите..Истината е,4е няма лесно...20 кила не се свалят за 1 месец../аз имам 15,та съм на същият хал../

# 12
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 198
излизайки от болницата, бях 10 +, сега ми остават 4 да сваля. не съм го направила, защото още кърмя по малко и избягвам да гладувам.
чудо няма, има ограничение в храненето и избягване на вредни храни. малко спорт, до колкото време и сили ти позволяват. и малко козметика-за мое учудване, има добри антицелулитни и отслабващи продукти. успех! Peace

# 13
  • Мнения: 6 958
Здравословно хранене (всеки знае кои са най-здравословните храни) + спорт + здрав сън + изключване на стреса и негативните мисли (по възможност) + воля + постоянство = УСПЕХ  Peace

# 14
  • Мнения: 1 817
Ох, напълно те разбирам, но и аз още търся решението на проблема! Успех!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт