Помогнете да си избера телефон

  • 1 085
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
  Останах без телефон, откраднаха ми го от детската количка в супермаркета. И шведите крадат  #2gunfire. Беше сравнително нов телефон Sony Ericsson Z610, но не ми беше на сърце. Пак си искам NOKIA, но се колебая между
Nokia N71

Nokia N75


Nokia N76

 Кажете си вашето мнение за горепосочените телефони.
 Благодаря!   bouquet             


                 

# 1
  • Русе
  • Мнения: 511
N 76 според мен е най-добрия! Аз имах N 70 и не мога да ти дам мнение от личен опит, но като се има предвид, че е най-новия от изброените, значи е най-усъвършенстван!

# 2
# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 838
аз също съм за N76 Peace

# 4
# 5
# 6
  • Мнения: 2 978
А колко струва този модел N76?

# 7
  • Мнения: 2 550
Като функции тирте телефона имат минимални разлики.
Вземи си телефона, който ти харесва най-много на външен вид Simple Smile

Последна редакция: нд, 25 мар 2007, 16:28 от Марчето

# 8
  • Мнения: 1 655
Да споделя и аз. Смятах да си сменям GSM и съм също фен на Нокия, но повечето нови модели са или големи или с капак. Аз предпочитам да е по малък и елегантен, но такъв няма. Та затова си карам със сегашната нокия и чакам нови модели.

# 9
  • Мнения: X
Като дизайн най - много ми харесва N 71, но пък е най - стар модел, N 75 има  60 MB памет,  но ми изглежда леко по - грубоват ако мога така да се изразя от другите два, а N 76 е модел 2007 г. с 26 МБ памет, което си е добре, само не ми харесва, 4е долната 4аст на телефона е Г - образна, как го обясних само, дано ме разбрахте Wink.  Но май ще го взема, поне е нов модел.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 838
А колко струва този модел N76?
Струва 800-900 лева. Между другото, Meliss@, може би си видяла, но този модел го има в два цвята - черен /или сив, не съм сигурна/ и червен /към бордо/. Червеният е убиец направо  Wink

# 11
  • Мнения: 2 978
А колко струва този модел N76?
Струва 800-900 лева.

Къде видя? Дай линк? Praynig


# 12
  • Варна
  • Мнения: 1 838
А колко струва този модел N76?
Струва 800-900 лева.

Къде видя? Дай линк? Praynig



ами пуснах в гугъла да видя кво пишеhttp://www.gsm.bg/reviews/single/?ID=1923
тук има по-подробна информация, иначе за цената знам и от един познат, който работи към единия от мобилните оператори

# 13
# 14
  • Мнения: 2 152
75 най ми харесва

а то може и български циганин да ти е краднал телефона, не швед hahaha

Общи условия

Активация на акаунт