Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 24 отговора

Плевен

здравейте,момичета!някой ползвал ли е някакъв продукт на биодермаБв аптеката мн.ми похвалиха тая марка и си взех един околоочен контур,двоумях се за крем,но реших първо да попроуча за тая марка.
Цитирай

Ползвам слънцезащитен крем на Bioderma с тониращ ефект и съм страшно доволна.Смених го веднъж с такъв крем на Roc и се разочаровах.
Цитирай

И аз си взех на Bioderma околоочния и за сега нямам забележки.

PS Не бъркайте Bioderma с Biotherm.  Wink
Цитирай

София

Препоръчах лосион за тяло на Biotherm  на една приятелка. Тя недочула и си купила такъв на Bioderma, и крем за мазна кожа, и гел за измиване- пак е доволна, явно са добри продукти.
Цитирай

Sofia

На "BIODERMA" ползвам гел за измиване/почистване на лице
Цитирай

София

Аз имам слънцезащитен крем Photoderm Max, тубичката е супер миниятюрна 40мл. и струваше към 30лв, но пук за сметка на това е готин Wink
Цитирай

София

Добра медицинска козметика  newsm10 Много хора тук я ползват или са я ползвали, включително и аз. Периодично се връщам към нея.
Цитирай

...Here I Am On The Road Again...

Ползвам хидратиращ крем с 15-ти фактор - страшно съм доволна. Wink
Цитирай

Използвам техен продукт за почистване на грим от серията за чувствителна кожа. Доволна съм. Почиства много добре, не дразни кожата и очите, няма нужда от триене и търкане, не омазнява както двуфазните лосиони за сваляне на грим.
Цитирай

София

Bioderma H2O ли ползваш, Тони?
Цитирай

Bioderma H2O ли ползваш, Тони?

Да, май така беше - в момента не мога да проверя, но почти съм сигурна, че именно това е продуктът.
Количество: 250 мл.
Цена: около 18 лева.
Цитирай

в мъжки прегръдки

Крема ми за лице е фотодерм на биодерма. Страшно съм доволна. Струва около 28-30 лв за 100 мл и досега няколко пъти са ме убаждавали че мога да ползвам и по-евтин и да съм доволна, но винаги се разочаровам и си купувам отново фотодерм.
Цитирай

София

Мартисън, какъв е слънцезащитният фактор на фотодерма? И за каква кожа е подходящ? Вчера го гледах в аптеката в блока,ама нямаха брошура да разгледам.
Цитирай

Плевен

ами,на мен ми се струва изгодно ,ако цената е 28-30 лв.за 100 мл.хидратиращ ли е?и има ли слънцезащитен фактор?благодаря ви много за инфото,момичета
Цитирай

в мъжки прегръдки

Мартисън, какъв е слънцезащитният фактор на фотодерма? И за каква кожа е подходящ? Вчера го гледах в аптеката в блока,ама нямаха брошура да разгледам.
ами,на мен ми се струва изгодно ,ако цената е 28-30 лв.за 100 мл.хидратиращ ли е?и има ли слънцезащитен фактор?благодаря ви много за инфото,момичета

SPF 20 Very hidh sun protection. Отгоре даже пише "Sun programme Solaire". Това по въпроса за фактора.  Иначе опаковката е бяла с оранжеви шарки и оранжева прозрачна капачка. (да не го сбъркате). Пише "Photoderm AKN Spray". На брошурката пише че е за чувствителна и акнеична кожа.
Аз лично съм много доволна. Крема е лек и го ползвам и сутрин и вечер по съвет на козметичката. Кожата ми става много мека и приятна. Освен това е голям и ми стига за около година.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 24 отговора