операция на сливици в София - къде!

  • 597
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15
Здравейте, мами! Молбата ми е да препоръчате добър специалист, при който да се оперират сливици на малко дете - на 3 г. в София. Ние сме от Бургас и тук получавам много противоречиви съвети от лекарите, които посещаваме - единия ни казва направо да махаме и трите, другия - първо да махнем само третата, а пък после да видим как ще са развият нещата... въобще не знаем какво да предприемем! Много бих искала да ме посъветвате при кой добър специалист в София да отидем...също дали трябва предварително записване...въобще как да процедираме за да си уредим преглед и евентуално операция?! Предварително много благодаря на всички, които ще ми дадат съвети!! Желая много здраве на всички малчугани и техните семейства!!!  bouquet

# 1
Здрасти аз още не съм мама,но мога да те насоча към добър специалист УНГ.Аз самата имах мн. проблеми с тези сливици и хубаво че сте решили сега да ги извадите колкото по-малко е детето толкова по-добре.Ходих каде ли не лежах в болници и нищо.Та към въпроса обърни се към Д-р Кирова от Окръжна болница тя се занимава предимно с деца и е мн.добра на мен ми ги извади на 05.03.07 и съм доволна тел. 0887469132 и в частния й кабинет (в който преглежда и с направление)02/9803382.Внимавай защото колежката й се казва Кирилова.Успех Но със сигорност ако има детето проблеми е по -добре да ги махнете аз бях стигнала до ревматизъм

Общи условия

Активация на акаунт