УЖАС!ЩЯХ ДА УМРА В СОЛАРИУМА?!?!?!?!

  • 18 213
  • 148
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 140
ЗДРАВЕЙТЕ МАМИ ИМАМ ЕДНО ВЪПРОС4Е ПОНЕЖЕ И АЗ  НЕ МОГА ДА СЕ ПРЕСТРАША ДА ОТИДА НА СОЛАРИУМ МИ СЕ ЩЕ ДА ОПИТАМ С КРЕМОВЕТЕ ЗА ИЗКУСТВЕН ТЕН ТА ИСКАМ ДА ЗАНМ АКО НЯКОЯ ОТ ВАС Е ПРОБВАЛА ДАЛИ СИ ЛИ4И 4Е СИ НАМАЗАН А НЕ ЗАГОРЯЛ И КАКВА Е ВЕРОЯТНОСТТА ДА СЕ РАЗМАЖЕ ВЪПРОСНИЯ КРЕМ АКО ВЪОБЩЕ ТАКА СЕ КАЗВА И ДА ИЗГЛЕЖДАШ СМЕШНО

# 46
  • Мнения: 1 540
Аз лично не съм пробвала, но съм виждала мои приятелки как са се плескали неуспушно с автобронзанти и са ставали на грозни петна...  Naughty

# 47
  • Мнения: 140
много благодаря за отговора

# 48
  • Мнения: 795
Аз първия  път като бях ми беше леко уплашено дали ще мога да изляза  Joy Вторият път вече ми беше приятно, страшно се отпускам в солариума. Става дума за хоризонтален.
Peace
ако ти пуснат и музика е още по-добре!

# 49
  • Мнения: 184
МНОГО БЛАГОСАРЯ,МОМИЧЕТА,ЗА КУРАЖА!
АКО СЕ ПРЕСТРАША ОТНОВО ДА ВЛЯЗА В ТОВА ЧУДО,ЩЕ ВИ ПИША Grinning

# 50
  • Мнения: 569
Ходила съм само на хоризонтален, но определено първият път се чувствах странно, получих сърцебиене и едвам изчаках да спре/тогава не знаех че мога сама да го спра/. Както и да е, сега изпитвам  удоволствие докато си лежа и се "пържа", релаксирам и докато се усетя станало време да си ходя.......

# 51
  • Мнения: 916
В сряда ще ходя за първи път на солариум...обаче не искам да слагам очилата, защото се отбелязват...вие слагате ли си ги?Вреди ли на окото,ако си без тях?

  bouquet

# 52
  • Мнения: 1 540
В сряда ще ходя за първи път на солариум...обаче не искам да слагам очилата, защото се отбелязват...вие слагате ли си ги?Вреди ли на окото,ако си без тях?

  bouquet

Аз си ги сложих, въпреки че първоначално не исках. Човека ми каза, че не трябва да си отварям очите, ако не си сложа очилата. Той веднъж бил гледал без очила и после го болели очите. Затова си ги сложих, но те са малки, а и "рамката" между двете очи не е прилепнала до кожата, така че предполагам и там се пече също. Ако пък случайно започна да виждам някаква разлика, ще спра да си ги слагам. Но те са мънички очилца и обхващат само очите  Peace

# 53
  • Мнения: 3 010
rorr, къде ходиш на солариум?

# 54
  • Мнения: 1 540
rorr, къде ходиш на солариум?

Студиото се казва Eleganza, намира се на "Марин Дринов" 46. Това е пресечката над Червения площад /ако знаеш къде е офиса на Орифлейм - до него е/. Случайно една приятелка ми спомена за студиото, че взели нов солариум, който не се затваря и аз веднага си направих сефтето  Party /40 стотинки на минута е/.

# 55
  • Мнения: 3 010
rorr, къде ходиш на солариум?

Студиото се казва Eleganza, намира се на "Марин Дринов" 46. Това е пресечката над Червения площад /ако знаеш къде е офиса на Орифлейм - до него е/. Случайно една приятелка ми спомена за студиото, че взели нов солариум, който не се затваря и аз веднага си направих сефтето  Party /40 стотинки на минута е/.

Да, да знам го студиото! Аз ходя до Хеи по точно до Реаната на същият солариум - отворен.

# 56
  • Мнения: 569
В сряда ще ходя за първи път на солариум...обаче не искам да слагам очилата, защото се отбелязват...вие слагате ли си ги?Вреди ли на окото,ако си без тях?

  bouquet

За нищо на света не стой без очила в солариум, може да си увредиш зрението и то много сериозно!!!!!!!!! Не знам откъде знаеш, че очилата се отбелязват,след като ще ходиш за пръв път, но който ти го е казал те е излъгал. Очилата са съвсем манички и покриват само клепачите.

# 57
  • Мнения: 1 540
rorr, къде ходиш на солариум?

Студиото се казва Eleganza, намира се на "Марин Дринов" 46. Това е пресечката над Червения площад /ако знаеш къде е офиса на Орифлейм - до него е/. Случайно една приятелка ми спомена за студиото, че взели нов солариум, който не се затваря и аз веднага си направих сефтето  Party /40 стотинки на минута е/.

Да, да знам го студиото! Аз ходя до Хеи по точно до Реаната на същият солариум - отворен.

Ще го имам предвид и това студио, мерси   bouquet

# 58
  • Мнения: 5 478
Ами.. миналата пролет ходих през ден  на солариум-вертикален. Минутите ми започваха от 4, после 6, 8, 10, 12 и накрая 15. Та до 12-те минути вече бях черна като циганка  Laughing
Последния ден стоях 15 мин... В момента, в който излязох от солариума ми се виеше свят, причерня ми, нищо не виждах, получих сърцебиене и на всичкото отгоре ми се гадеше... Не знам защо, до тогава не бях имала проблеми. Сега мисля пак да ходя, но няма да стоя толкова много. Пък и бал имам след месец, не става да цъфна с роклята бяла като платно  Laughing
За авторката на темата - не е нужно да правиш нещо след като не се чувстваш добре. Макар че, според мен по-скоро твоя проблем идва от самовнушение. И все пак не се умира, мисли си за нещо хубаво докато си вътре  Laughing

# 59
  • София
  • Мнения: 5 289

Последния ден стоях 15 мин... В момента, в който излязох от солариума ми се виеше свят, причерня ми, нищо не виждах, получих сърцебиене и на всичкото отгоре ми се гадеше...
Мисля,че 15мин за вертикален солариум са много,максимума е 12мин,а пък аз се печа на 9 мин.Все пак зависи от лампите колко са силни,дали са нови и т.н.,но при силни лампи на 15 мин сигурно и на мен ще ми се разлупа сърцето и ще ми прилошее.
Нещ ода ви подсетя момичета,ако вече не сте се сетили де. GrinningКупете си от найлоновите шапчици с ластик за косата,прибирайте си я в тях когато се печете,за да я предпазите от силното изсушаване от лампите. Peace

Общи условия

Активация на акаунт