Да поклюкарстваме за наградите на БГ Радио

  • 3 164
  • 86
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 1 840
за момент си помислих, че Д2 ще вземат наградата, но ми олекна като чух Гравити Ко  Simple Smile
ееее, взе да ми писва от тоя Графа май

# 31
  • Мнения: 6 992
Ей я Марийка, гледайте!

# 32
  • Варна
  • Мнения: 1 840
май май, има нещо наистина  Thinking

# 33
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 224
`разговорът` между Руши и И. Флорин, що за тъпня?! newsm78 който го е измислил тва... Sick
изкефих се заради Гравити.
Миро тва с крилата не го ли е изплагиатствал от Мартин Гор? той си слагаше такива крила... само дето няма нищо общо между Миро и ДМ.... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Confused

# 34
  • Мнения: 391
Графа пак ще отнесе няколко награди  Rolling Eyes

Да отнесе -заслужава ги.
Песента на Камелия Тодорова съвместно с група "Те" беше супер ! Много ми хареса  Heart Eyes

# 35
  • Мнения: 6 417
Графа да, ама Светла Иванова? newsm78

# 36
  • България Сливен
  • Мнения: 245
Поредната Бг простотия! Аз какво ли се учудвам, сякаш всичко останало в тая държавица не е.....

# 37
  • Мнения: 686
На мен като цяло шоуто ми харесва, но в номинациите липсват някои изпълнители... БГ радио винаги са били крайно пристрастни  Naughty
Това с Ирина Флорин е...вка ли беше  newsm78 Вие разбрахте ли го?  Rolling Eyes
А как в шоу, излъчвано по бТВ, Мария Илиева благодари на върлия враг Нова телевизия, а?!  Laughing

# 38
  • Мнения: 6 992
Тъжно ми е да го кажа, но българският "поп" си е буламач. Това е истината. Единствено Графа за мен от всички тези има някакъв талант. Може и да не съм права, но така ми се струва.  newsm78

Това с Ирина Флорин не го разбрах, честно си признавам.

# 39
  • Мнения: 6 417
Ауууууу чичо Дони как се е барнал  Crazy

# 40
  • Варна
  • Мнения: 1 840
а Нети как се е барнала ...
като се замисля от доста време насам не съм чувала бг песен да е станала хит, имаше един период преди две-три години - тогава се направиха доста хитове от бг изпълнители ... сега кво им стана ... Thinking

# 41
  • Мнения: 2 759
                  Аз пък като видях Нети и забравих да дишам  Whistling... В първия момент ми заприлича на Камелия... Същия стил... Е, има още да гони, де...

# 42
  • Мнения: 6 992
А жена му що ходи гола?!?! Щото само едни крака има, че да я забележат , понеже не може да пее ли!?

# 43
  • Варна
  • Мнения: 1 840
обаче хубаво дупе има ....

# 44
  • Мнения: 995
Това с Ирина Флорин е...вка ли беше  newsm78 Вие разбрахте ли го?  Rolling Eyes

Това си заслужаваше само, заради бъзикнята с Миро от Каризма. Самостоятелната му песен силно напомняше на Колдплей.

Общи условия

Активация на акаунт