Не става само с НЕядене, трябва и акъл

  • 2 427
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 958

 баба ми казава, че акъл е нужен малко - но на време!!!
 та щом сме стигнали до отслабване... #Crazy newsm78
   ...ДЕКА СА НИ БИЛИ МОЗЪЦИТЕ БРЕ???
хайде хайде 
да ти кажа ли  ДЕка са били
 не всички са дебели защото са яли .........
аз съм със СПЯ - и вода да  пия дебелея
има хора със  завишени нива на инсулина - и са във порочен кръг - дебели са заради тези нива на инсулина и не могат да свалят точно заради тези нива

радвай се че си здрава и се моли да не дойдеш на нашето деридже

НЕ всички дебели хора са такива защото  ядат без спирка

 Peace

# 16
  • По-близо до звездите
  • Мнения: 274
От сърце се радвам на здравия разум, който струи от вашите отговори Hug Hug Hug
Защото (както бях написала в темата за антидиети на The same myself) аз съм изпробвала - при това съвестно и отговорно - де що диети и рецепти за отслабване ми предложиха, дори и от една книга на д-р Иван Топузов (признат специалист в борбата с целулита и наднорменото тегло), но резултатите не бяха задоволителни, макар че след това не съм си позволявала да прекалявам с храна, а и съм фен на салатите и пилешкото. Thinking Close
Резултатът беше (и за съжаление все още е Cry) един колит и един хроничен гастрит, заради които, сега и да искам, не мога да "диетирам" в никакъв случай #Cussing out Embarassed
Та си казах, щом като ме сполетяха тези работи, значи НЕяденето не решава проблема  Naughty Установих, че в преследване на голямата мечта за идеалната фигура (а Марта Вачкова да не би, като е по-дебела от мен, да мяза на крокодил #Crazy) някъде по пътя съм изгубила трезвото разсъждение и здравия...акъл Embarassed Embarassed Embarassed
А и кой наистина знае коя е ИДЕАЛНАТА фигура. Свекърва ми има един лаф: "Като я гледаш отзад, е като ученичка, но обърне ли се, прилича на..." Sick

# 17
  • Мнения: 6 958
Свекърва ми има един лаф: "Като я гледаш отзад, е като ученичка, но обърне ли се, прилича на..." Sick

 Joy hahaha Joy

  bouquet

# 18
  • Мнения: 3 647
Свекърва ми има един лаф: "Като я гледаш отзад, е като ученичка, но обърне ли се, прилича на..." Sick

 Joy hahaha Joy

  bouquet
хехехе   hahaha Joy hahaha Joy  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт