Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Вече не знам какво да правя направо полудявам  #Cussing out
Живея в Овча купел и дойде ли уикенда става невъзможно човек да се изкъпе  ooooh!
Тия хора само събота и неделя ли се къпят какво става  Thinking  Никакво налягане. Цял ден се опитвам да взема душ и няма вода  Confused
Всяка събота и  неделя е така и всяка седмица се надявам следващата да има но уви  Crossing Arms
Струята е по-малка от на чешмата, а топла вода даже няма струя  #2gunfire #Cussing out #2gunfire

На какво се дължи това ? Някой има ли представа ?  newsm78
Дали хората се къпят само събота и неделя и става пренатоварване или просто събота и неделя Софийска вода си прави ебавки с нас  Thinking newsm78
Кажете ако знаете някакви трикове за увеличаването на струята (ако има такива) Не знам какво да правя вече ...  Sad Crying or Very sad   Просто искам да се изкъпя, нима искам много  Rolling Eyes
Цитирай

Милата. Mr. Green То звучи смешно, но е много гадно, и на мен ми се е случвало, но просто да спрат водата...никаква идея каква е причината, може би наистина хората се къпят само събота и неделя. Rolling Eyes Laughing

Ако няма какво да се направи, гледай да се къпеш петък вечерта и понеделник сутрин... Whistling
Цитирай

Въпрос на гледна точка...

Виж какво ще ти кажа, ми къпят си се хората ( и ти се къпеш по това време ) нали?
Не са виновни хората, че се къпят в събота и неделя ВСЕ ПАК Wink
Виновни са доставчиците Ъ?
Цитирай

Варна

Аз съм от Варна и немога да кажа нищо по тоя въпрос , но за 1-ви път чувам подобно нещо ....при мен никога не се е случвало ... Thinking Mr. Green
Цитирай

Виж какво ще ти кажа, ми къпят си се хората ( и ти се къпеш по това време ) нали?
Не са виновни хората, че се къпят в събота и неделя ВСЕ ПАК Wink
Виновни са доставчиците Ъ?
Аз се къпя ежедневно и ми прави впечетление, че само в събота и неделя има такъв недостиг.
Затова се чудя дали нещо доставчика се ебава с нас или просто в събота и неделя хората наблягат на къпането.
Цитирай

Варна

Най-вероятно набляга ! newsm78 newsm78
Цитирай

София

И при нас имаше същия проблем, но след като спретнахме на уважаемите доставчици, от Софийска вода, страхотен скандал, заформен писмено, устно, вестникарско, телевизионно и радийно-медийно, нещата се оправиха и вече може да се къпем и в събота, и в неделя, и в делник, и в празник! Peace
Опитайте и вие!
Успех!  bouquet
Цитирай

София

На мен все още не ми се е случвало такова нещо.Звучи доста неприятно. Thinking
Цитирай

София

Споко,бе пиленце,и в Люлинско сме на това дередже.
Значи сутрин преди 8,следобяд между 12 и 17 и събота и неделя къпането е строго забранено,щото просто е невъзможно.
Аз живея на 12и етаж.,а над мен още 5 има.Водата ни е разделена на два кръга и аз примерно трябва да позачакам водицата да се изкачи до 17-я етаж,че да слезне при мен после.
Също помпите са стари в абонатните,но са скъпички да подмяна.
Цитирай

И при нас имаше същия проблем, но след като спретнахме на уважаемите доставчици, от Софийска вода, страхотен скандал, заформен писмено, устно, вестникарско, телевизионно и радийно-медийно, нещата се оправиха и вече може да се къпем и в събота, и в неделя, и в делник, и в празник! Peace
Опитайте и вие!
Успех!  bouquet
Ахх значи ме разбираш какво ми е.
Колко време се борихте докато постигнахте резултата ? Целия блок ли се убединихте или отделни хора ? Дано успеем и ние. Не искам така да продължава живота ми, все едно съм на село... даже и на село го няма този проблем - винаги си има вода там.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.