Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Искам бебе
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
zdraveite na vsi4ki . imam edno vupros4e ,koeto me vulnuva. na nqkoi tuk da mu e pravena cvetna snimka i da znae kavo se pravi i dali boli????  predstoi mi a ne znam ni6to za tova izsledvane molq nqkoi ako ima info da mi otgovori! 
Цитирай

София

Румянче, аз лично не мога да ти помогна с инфо по тази тема, но защо не погледнеш в съседния форум-в Проблемното, там момичетата са по-запознати!
Късмет, стискам палци всичко да мине бързо и безболезнено и безпроблемно за теб и дано скоро се похвалиш с добри новини!
Цитирай
 :oops:stana nedorazumenie ,az ne iskam da zabremenqvam imam si edno mom4ence ama 6te mi pravqt izsledvaneto za drug problem mnogo mnogo mersi za otgovora
Цитирай

Карлово

Правили са ми цветна снимка на бъбреците, нямам представа за какъв орган става въпрос при теб, но мисля, че метода би трябвало да е идентичен. Вкарват ти венозно някакъв препарат и те снимат на ренген. Това е, няма нищо болезнено.
Цитирай
 Laughing ти ми даде кура6 много мерси!!
Цитирай

Sofia

Aко става въпрос за цветна снимка на тръбите, ще те разочаровам, но ми казаха че много боли. На мене ми предстои и аз се поинтересувах. Съжалявам, но не мога да помогна нито на теб, нито на себе си.  Crying or Very sadТрябва да си го изтърпим. newsm10
Цитирай
gore glavata nie jenite sme mnogo silni li4nosti Laughing
Цитирай

Пловдив

Не се плашете с цветната снимка - взимат се разни обезболяващи, а и малко са тези, които ги боли.
Ако много ви е страх, поискайте си упойка, въпреки че няма смисъл Wink
Цитирай

София

Вчера ми бе направена цветна снимка. Изобщо не ме боля, има неприятно усещане за около 5 мин., но не е по-различно от усещанията през първите дни на месечния цикъл. Слагат се през няколко часа преди снимката две свещички обезболяващ медикамент.

Все пак ние сме различни и имаме различни прагове на болка. Въпреки всичко ми се струват прекалено преекспонирани твърденията, че снимката била една от най-болезнените манипулации.

Успех  bouquet
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.