Великденска треска за сръчни немски мами 21

  • 9 379
  • 309
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 636
                                                          

                       

                                                 

                     

                                                                          ВАЖНО !!!

КАРТАТА
 
наши снимки Потребител nemski Парола 777777
 
 Мами в Германия
 Мами в Германия 2
 Мами в Германия 3
 
 Мами в Германия 4
 Дас Фюнфте дойче тема
 Дас ЗЕКСТЕ дойче ТЕМА
 
 Дас Зийбте дойче Вайнахтстема
 Ахтунг- Ахтес Дойчес тема!
 Дяволски интересна – Нойнтес Дойчес Тема  
 
 10та Биографична тема на немските мами
 В Германия нашите мъничета скоро ще се радват на кокичета 11
 На  любимия в Германия сърцето си дарихме, но и за детска обич не спестихме (12)
 
 Ich liebe dich, Трифоне или Тринадесета фатална НЕМСКА тема
 Die Jecken sind los и в Германия се маскираме
  В Германия пихме по Карнавала до последен дъх, сега се жалваме с Въх!Въх![/url]
 
 Баба Марта идва на гости в Германия
 17 НЕМСКА, отчетна за Риенка. Какво сготви вампа днес ?
 Как да сготвим немски застраховател за вечеря- рецепта от Риен 18

 Мами в Германия и спеzиално zа Лиска номер 19
 Мами в Германия, или как да не се превърнем в дропли - 20

Deutschland kocht или Готварска тема на НЕМСКИТЕ мами

                                               

Toва сме ние,които правим темата:




Вечерница, Tatjana, surfline, Liska, rien, dezita, Мамунката, vivita, Шехи, pepelyashka, mystic, Biskara, Вечерница, maira , анна в, grami, Priyatelka, ZiMa, Vessito, niko_leta, Nessa, matakosmata, Danin, Guinni, megstar, _ШоШи_ , Biba, mili, mopssy, Чиколина niko_leta ,
diangeli


                             

Последна редакция: пн, 26 мар 2007, 14:13 от Чиколина

# 1
  • Мнения: 649
Айде аз първа да се запиша  Laughing ( за пръв път ми се случва...)

# 2
  • Мнения: 1 636
Всичко има първи път  Joy

# 3
  • Мнения: 649
Чико, как мога да си сложа снимка в картата? Аз съм записана, но без снимка, а се и преместихме и вече не сме в Кьолн.... И видях, че има една майка в Зийгбург... обаче май не съм я срещала в темата... Как мога да й пратя някакво съобщение?
Сори за многото въпроси...  Stupid

# 4
  • Мнения: 2 567
Ау, Чиколинка, и снимки си имаме вече  Hug Супер си!   bouquet

# 5
  • Мнения: 1 636
6о6и,мерси (удивителен  Laughing )
Мопси,ако говори6 zа картата на Гермения там е Биба спеzиалистка и модератор.За лично съобЩение натиска6 на ника и долу има опzия да се прати лично съобЩение.Ако иска6 да те добавя на снимката в темата ми пусни твоя снимка,само дано успея да я обработя скоро,че нали е ограничено времето zа редакzия.Ако не Ще е в другата тема. Peace

# 6
  • Мнения: 1 610
Браво, чико!  Hug
Прекрасна , Великолепна , Предвеликденска Еуфорорична темичка!
Пъзела е повече от хубав. Даже не си представях да е толкова хубав с твоята програма  Peace
Ей, той човек да не излезе на разходка- магии правите!

# 7
  • Мнения: 1 636
Риен,това ли има6е предвид?
За всички останали да кажа,че идеята zа снимката е на Риен.Ако ви хареса благодарете на нея,ако не ...  Laughing пак нея  Mr. Green
А кръстниzата е Вечерниzа.

Последна редакция: пн, 26 мар 2007, 00:05 от Чиколина

# 8
  • Мнения: 3 423
И аз се записвам.

# 9
  • Мнения: 1 610
Всъщност малко по-различно имах предвид... та ме изненада....
ААА какви са тези камъни в моята градина/ добре, че не са колрабеншварц/!  Mr. Green
Твоя си е ! И заслугата, и отговорността, аз само дадох идеята Heart Eyes

Последна редакция: нд, 25 мар 2007, 23:40 от rien

# 10
  • Мнения: 3 521
И аz в кЮпа Mr. Green...
Добър вечер и лека нощ, мадамки.
Чико, много готина тема. Браво  bouquet

# 11
  • Мнения: 1 584
Чиколина, Риен,   bouquet

# 12
  • Мнения: 4 138
запис Crazy
аз другарки съм го обърнала на манифактура вкъщи. произвеждам огромни количества остерн украса и я пръскам с автоемайллак. леко съм дрогирана от миризмата, ама ще ви покажа след 2 дни готовата продукция. всичко е издържано най вече в златно и сребърно-кич велик, ама аз много си падам Twisted Evil чувствам се като в опасен чар. куче касичка, марсианка касичка.........всичко е за базара на ДБМ, даже зарибих майка ми утре да и продам няколко златни теелихтхалтери за скромната сума от по 5 лева Twisted Evilтя е голяма фенка на лъскави неща hahahaмъж ми шлайфа ръбове, мърмори че съм припряна, обаче продукцията се увеличава с бясни темпове. изкупих гипса на практикер Joy

# 13
  • Варна
  • Мнения: 153
Привет на всички,отново и от мен HugЕдва ли някой ме помни,защото тъкмо бях решила да се включвам по-активно и един прекрасен януарски ден любимият ми мъжо разяри бременните ми хормони #Cussing outВ този неподходящ момент той реши да отвори чисто новичкия ни лап топ и да разглежда коли  tantrumЕ това не трая дълго,защото без да искам Embarassedзатворих ''полекичка''(тряснах) монитора.Но отдолу,върху клавиатурата му бяха останали пръстите NaughtyНе го жалете!На него нищо му нямаше,но на миличкия лап топ дисплейчето му беше заминало Cry
 На мъжлето ми му мина за 2 часа,като се сетил,че за това се оженил за мен-била съм по-различна и темпераментна-както се изказа,но ни предстоеше смяна на квартирата с по-голяма-калциони,наеми и т.н. и едва преди дни успяхме да се сдобием с нов Laughing
  Аз продължавам да си бременея,но този малък щурчо нещо май е понапънал да излиза.Благодарна съм за всеки ден,защото ми се ще да поизчака още малко.
   А съм обещала на двете ми момчета за Велик ден да не съм ангажирана от най-малкото ни момченце и да меся козунак!а тати доста се попретиснил бебчо да не тръгне по- рано и не ми дава нищо да правя и тъй като месенето му се удава каза,че той щял да го замеси,а аз само да съм го оформила и украсяла!
 Е,това за сега от мен.Отивам да полегна,че утре в ранни зори едни боси крачета се чуват-туп,туп и едно бодро гласче вика мами-мами...-ам-ам

# 14
  • Мнения: 2 907
Добро утро шматки. Днес денят се очертава прекрасен. Казват че от днес пролетта започвала наистина, край на зимата. Зима трябва да си сменя ника  Mr. Green
Гледам и тема за срещата се е отворила. Вечерницата имаше идеята да ходим двете, а и аз нямам нищо против, освен ако дотогава не се случи нещо много лошо. Навих се да летя в петък към една форумска приятелка, та в екстаза си не се усетих, че сърцето ми няма да издържи в самолета. Имам такъв страх от самолети, че вече съм болна, не мога да спя, а при мисълта за полет започвам да треперя. Не преувеличавам. Сърфи, най-после се организирахме с Мамбата, дано да кацна цяла и и да излетя цяла, за двата дни пъбстване ще му мислим  Sunglasses.

Лисунец, Зима, аз пак не разбрах за О2. За да се ползвам от хоумзоната трябва да набера с фестнетцномера нали? А ако само аз съм в хоум, а другият в друга държава? Както е при нас, само че обратното. Мъжът ми в Германия на работа, което е дал като хоум, а аз вкъщи във Фр. Но досега никога не е чул анзаге, че говори  с тази тарифа, съответно май плащаме като попове 39 цента на минута. А някоя от вас има ли тази ЕУ опция на О2?

В събота бяхме в Карлсруе, та в Карщат ( въх как се пише на бг. Laughing) попаднах на цяла дружина български циганки. Крещяха на български, забрадени, черни и със златни зъби, просто гледката беше много екзотична. Та ми стана любопитно как така 10 циганки поне са се събрали да ходят в Карщат, да не би да е било цяла екскурзионна група  Laughing

Та тъй, днес мисля да си наваксам малко с материала, ще се помъча да ви навестя следобед, че миналата седмица изтървах нишката.

Общи условия

Активация на акаунт