Нова седмична 26. 03. 07/ 01. 04. 07

  • 4 000
  • 137
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 388
Звезди , баща ми идва  Sad

Сонитка , ермина ми беше на 6 септември , родих на 30 август , точно една седмица предварително .

ок! значи и ние можем да подраним  Wink

# 16
  • Мнения: 316
Благодаря на всички  Hug  Hug  Hug
Нямам признаци никакви, а за датата си мисля, че ще е 01.04  Hug  Crazy
Сонита, и аз си мислех, че ще подраня...но все още може да си дойде на датата  newsm78 Усещаш ли раздвижване вече?
Мимката, не те ли нрави идеята, че баща ти ще идва?

# 17
  • Мнения: 3 388
Благодаря на всички  Hug  Hug  Hug
Нямам признаци никакви, а за датата си мисля, че ще е 01.04  Hug  Crazy
Сонита, и аз си мислех, че ще подраня...но все още може да си дойде на датата  newsm78 Усещаш ли раздвижване вече?
Мимката, не те ли нрави идеята, че баща ти ще идва?

ами слабо, в легнало положение, най-вече вечер или като съм седнала леко прегъната. Би трябвлао да го усещам вече ...........  Thinking

# 18
  • Мнения: 1 017


Морки, хубава дата, а 2.04 оЩе по хубава  Flutter Значи да чакаме априлско овенче, а?  Hug Аз като се сетя, чЕ не съм я изпитала тази тръпка на очакване с Гого, набързо ме натириха да раждам 3 седмици предварително...Ама то си беШе и за добре при мен. А и сигурно е изнервяЩо де кой мине да пита не е ли време вечЕ..Ние няма да те тормозим тук с такива въпроси, ама ти да свирнеШ като дойде време  Hug Стискаме палци и с краката   bouquet

Сонитка, аз Гого го усетих като почукване от вътре  Hug Съвсем лекичко и съвсем в покой бях. чЕтях акуЩерство за държавните ми изпити, в София беШе една жега, не можех да мръдна от стола...и тогава се обади слънчото. Все едно някой тропа с палчЕ  Hug

Мимка, сигурно си имаШ причина да ти е напрегнато покрай визитата  Rolling Eyes Стискам палци да мине леко и както на теб ти се иска  Hug А ти се оплачи, ако мислиШ, чЕ Ще ти олекне  Hug
...А пък да, сега малко повече време ми остава..т.е. нямам толкова много работни среЩи, та се задържам пред компа си, и да пиШа тук  Wink Mr. Green

Звездичке, аз не чЕ имам време да ги следя сериалите (е, преувеличАвам де, Анатомия на Грей и Др. Хаус не ги пропускам  Flutter), но случайно попаднах тази неделя на него, Gilmore girls. СимпатичЕн е. Та и затова се учудих, чЕ го дават във време, в което си пия кафето...а то било 1 чАс по късно  ooooh! Та после заЩо не мога да спя...

Сладурки, в немско дойде ли пролетта, или да праЩам оЩе слънчице  Hug??

Хайде, до следобед.

Знам, чЕ съм обеЩала снимки, ама не мога да ги аредя на мултиплай...и се изнервих вчера да ги чакам (ама ЩЕ опитам пак днес де  Party Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 2 907
И тъй като моята любимка МамаБ е отворила темата рекох да напиша едно здрасти и да ви пожелая хубава седмица на всички!

Хора, кажете има ли други като мен, които да се разболяват буквално от идеята, че след няколко дни ще летят? Аз имам една фобия и това е самолетът. В петък летя и вече не мога да спя, нощем се потя в студена пот и халюцинирам. Живея в кошмар. Ще полудея. Защо си взех самолетен билет, защо не с влак? Проста съм. Та мадами, има ли други като мен?
И забравих да кажа, че се завръщам в неделя с два полета... Ако преживея това ще ми пораснат криле Laughing Sad

Ей този форум ме хвърля от един час, не мога да си постна съобщението, добре че има функцията "копирай".

# 20
  • Мнения: 1 017
Мистик, чакай да те гуШна  Hug Абе мен не ме е страх от нормален полет, имам предвид 1 2 часа...виж, от онези, по 5 и нагоре...клаустрофобия ме гониииии..ужас. И тази пролет на 2 пъти Ще ми се наложи, т.е. 4 пъти по 7 8 часа  Shocked Хич не го и мисля...обачЕ, да, сънувам коШмари...а пък в ноЩта преди път не спя  Rolling Eyes  А теб те е страх от полета сам по себе си, така ли? МАй те чЕтох някъде, чЕ не обичаШ да летиШ (или си въобразявам..)

# 21
  • Мнения: 2 907
Борянке скъпа, отивам на гости на Боряна ( Блак Мамба - ник) в Нант, на 1000км ми е, затова се реших на самолет, но после си казах "защо не взех влак????". Понеже отивам за два дни, реших, че със самолет ще е най-бързо, най-практично... Ама се разболях. Халюцинирам. По дяволите. И разбира се, че правилно си чела, аз от нищо не се страхувам повече отколкото да летя! Даже наскоро го писах в темата на Лиска - "От какво се страхувате?"-, за 100тен път ще летя и всеки път си мисля, че ще си остана в самолета или по-скоро ще ми търсят ДНК-то после за да ме идентифицират... ужасно чувство. По принцип избягвам да летя. Този път сглупих, бях в еуфория и резервирах/платих. Но снощи например вдигнах темепратура, пот ме изби, не можах да заспя...Само при мисълта, че ще вляза в самолет ми призлява! Не призлява , а ми всичко изведнъж ми става толкова безразлично, понеже съм убедена, че ще се взривя на хиляди частици. Звучи ужасно, за мен е още по-ужасно...
А моята Боряна е родена май като теб, на 2/04. Всъщност отивам и заради нейния РД, който ние двете ще празнуваме по-рано  Laughing. Сега се питаш коя е Мамба нали? Хихи, това е екс Штрумпфет  Laughing

И гледам момичетата ще раждат! В този дух казвам кураж и супер раждане на Морки, както и на другите бъдещи, които наближават  Hug

# 22
  • Мнения: 1 017


Мистик    Heart Eyes Знам я пък, Мамба Щрумфетка Hug Не помня с нейния ли мъж се конкурирахме по хваЩането на Щуки  newsm78 (може да беШе и със на другата ...Мама Щрумф/Смърфиетка...) Както и да е. И знам, чЕ е Боряна..Ама не знаех, чЕ е родена и тя на 2.04...Не съм аз овне, везна съм  Crazy (на мен и по този повод, зодиакалния, думата Шматка много ми отива...ooooh!) ОбачЕ една звездна, прекрасна бременилка тук е родена тогава, на 2. 04  Heart Eyes, и един прекрасен мъж съЩо  Heart Eyes Та затова имам предпочитания към датата  Flutter
А пък чАкай да ти кажа аз с какво Ще се лекувам при дългия полет (първият ми е на 19 април): червено вино. Преди полета, по време на него...и след него, та да мога да се върна  Mr. Green А пък ако Ще е писано да се взривяваме, то и на земята Ще стане...НЕ се бой, ами си мисли, чЕ по близко до слънцето отиваШ  Hug

И какво се сетих...имаШе в Бг едни хомеопатичНи таблетки при страх от път, летене...на Боарон бяха. със сигурност Ще намериШ неЩо по ваШите аптеки   bouquet

# 23
  • Мнения: 847
Здравейте сладурки,
весела седмица и много усмивки от мен...
На мен ми е едно предпразни4но ,а на скъпата ми Мистик едно страшни4ко...
Шмат мила   Heart Eyes,ще се притеснявам и аз докато кацнеш на летището в Нант!!!Нямаме явно тази страст към самолетите!Аз обожавам да летя...едно такова еуфори4но ми е....
Мамо Б,да ти кажа 4е ми лиспваше,не се познаваме ли4но ,но си ми адашка и слабост..с удоволствие те 4ета.. Heart Eyes Hug...Ти нали ще ходиш някъде на пътешествие през април или бъркам?Май в Майорка ако не се лъжа ,или ?Да пуснеш снимки ,и да ни разкажеш..И скоро май имаш празник като мен...и то на същата дата мисля??
Искам да те питам - лекарски съвет -имаме хрема ,и аз и дребито ,носа му те4е като из ведро ,не съм ходила на лекар ,защото си имам капки за нос...но не помага...някаква идея ,бабин ила4 или???Мамо Б ,докато напиша и ти си писала,аз пък все си мисля 4е си родена на 2.04....и си Овен...а за Щуката с Мама Щрумф си писа ,аз и затова си смених аватара ,да не ме бъркат пове4е... Hug

# 24
  • Мнения: 7 914
mimkata
 и що  "   Sad   "???? не ти ли е приятна българската визита? newsm78

Morki

 ти ме знаеш, че аз съм пристрастна и си избирам 2-ри...аааааааа гледам и  mama B Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug е  на мойто становище  Hug Hug Hug

mama B
 др. Хаус ми е любимеца...толкова ме кефи ( сори за израза, ама е най точен), че думи нямам....записваме си го за да не ни дразнят рекламите ( луди за вързване)  Whistling...и та онази вечер сме седнали с бъдещия татко да гледаме Хаус обаче преди него свършва някакъв футбол и мъжО казва:' рита ли бебчо" и аз: ' не".... почва сериала и аз:" ама сега ритка, познай като порасне какъв ще стане!!!" Flutter Flutter Flutter


mystic
 не,
 ама се разболявам от идеята да стягам и след това да разопаковам куфари..... Rolling Eyes


хайде излизам Embarassed Embarassed Embarassed от темата  ама 2-ри април наистина е много готина дата  Crazy Mr. Green




# 25
  • Мнения: 2 907
Охооо, значи 2/04 е РД на звездичката! Мамбата ме подве  Mr. Green Брей хора, ще действам като Мамба, ще бъда еуфорична!

МамаБ, плийз дай ми знак!

# 26
  • Съвсем в края на света
  • Мнения: 664
Изпуснах цяла тема с тези приготовления.
Мамо Б, радвам се да ре видя, може и да си се появила от миналия понеделник, ама липсваше ми.
Новата буба на МсДирокова си е моя, опсс на Мартито, вие с Майка наддавайте за Джулката, ако не я 'земете, ша трябва да се пъна за още един син.
Мимка, не се навивай предварително, може всичко да си е ок, виж обаче аз си пожелах да дойда при теб, и се появи оферта за там.
Морки, стискам палци /и леко ти завиждам/ да знаеш, че ако имаш въпроси, винаги можеш да питаш. Де да знаех за форумите като раждах Ина /този го нямаше де/
Тали Дан, честита ти къща, да сте много щастливи в нея /и аз на апартаментите викам къща Simple Smile/
Ралфиетка с огромно закъснение ЧРД, да си много щастлива.
Мистична, споко бре, такова "зло" като теб не се губи, туку така в някакъв полет. Това съвсем сериозно го казвам, работи по въпроса от тази му страна.
Аз да кажа, имам вече няколко яйца, гоблен с пиле, който чака рамка в петък и един гоблен тип графика - Кон, ще снимам и покажа. Дъщеря ми обаче е недоволна, искала жълт кон, та сега ще бродирам на черно жълт кон /ама тя нали си е зодия кон, та си и е в кръвта/
Да кажа аз за датите, като супер потърпевша от овните, от 1 нататък, всяка дата е много хубава. Имам си на всяка дата рогато. От 21 март до 1 април също.
Калида, объркала съм се братовчедките ми са риби и тази която ще ражда, ще е към края на април.

# 27
  • Мнения: 316
Мистик  Hug благодаря! Аз пък да си призная не съм се качвала от поне 20 год на самолет  Embarassed Може и аз параноя да развия.... предпочитам кола определено  Naughty
Тук агитация ли усещам за 2-ри  newsm78 Звездичка, ако е на 2-ри ще го кръстим на теб  Joy
Кита99, да супер удобно е така - не ти е ясно хоп постваш куешчен   bouquet  Няма да се разсърдя ако малкото си остане с мен още 1 седмица  Praynig Вие добре сте се подготвили отрано за великден  newsm78 А яйцата декоративни ли са или вече сварени  Thinking

# 28
  • Съвсем в края на света
  • Мнения: 664
Декоративни са, Морки. Сварените в съботата преди Велик ден, че тук е топло и малко ме е шубе да ги правя от четвъртък.
Аз от бързане да постна, че форума не ме обича днес, много объркано съм писала. Искрено и благородно ти завиждам, най-вече за последните метри, очакването, изобщо най-хубавата част за мен.
И пропуснах, да помоля за нещо. Нали все ви казвам, че чакам. Моя мъж се е навил да се местим в Европата, полудял е. Скучно му е тук /от към работа/ искал екшън. Някой мами са в час с тази история, защото имаше оферти за техните страни. Та моля аз за едно здраво стискане на палци по въпроса.
Rein, пак много благодаря за ориентацията която ми направи. За сега чакаме.

# 29
  • Мнения: 1 110
Добра седми4ка моми4ета Hug

И аз като мимката в4ера цял ден на двора се трудих, ама с тази разлика 4е нашият не съм го пипвала от 2 години да си бе6е джунгла. Викахме фирма да разкара пълзящите от стените на къщата, изнесох 15 4увала с боклук и още ми ос Hugтана за следващия уикенд Laughing

Общи условия

Активация на акаунт